HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

ZOO SAFARI W BORYSEWIE (wstęp w cenie) 1 DZIEŃ

wycieczka szkolna do Ogrodu Zoologicznego Zoo Safari Borysew - to wyjątkowe miejsce w centralnej Polsce, gdzie można stanąć twarzą w twarz z egzotycznymi zwierzętami z całego świata. Podziwiać tu można nie tylko najgroźniejsze drapieżniki świata - białe tygrysy bengalskie, białe lwy, panterę śnieżną, serwale, ale także lemury, bawoły indyjskie i tapira. Na terenie naszego ogrodu mieszka już 8 gatunków antylop, 3 gatunki zebr: Chapmana, Bezgrzywe, Greviego oraz 4 gatunki małp. Wielką sympatią zwiedzających cieszy się rodzina Mandryli licząca 8 osobników. Są tu także kangury, kajmany wielbłądy dwugarbne. Do tej pory udało nam się zgromadzić około 80 gatunków zwierząt. Osobną atrakcją są gatunki zamieszkujące tzw. „Świat wodny”. To miejsce, z którego podziwiać można ptactwo wodne, żółwie oraz fokę Dawida, która od początku swojego pobytu u nas jest ulubieńcem publiczności.

800zoo_borysew (Copy).jpg
6a10d8d1815d7d71481d62794161628f7e6c9d39 (Copy).JPG
xl_1109220920391028377 (Copy).jpg

ZOO SAFARI W BORYSEWIE 1 DZIEŃ

(wstęp w cenie)

TERMIN: do uzgodnienia

PROGRAM:

Ogród Zoologiczny Zoo Safari Borysew - to wyjątkowe miejsce w centralnej Polsce, gdzie można stanąć twarzą w twarz z egzotycznymi zwierzętami z całego świata. Podziwiać tu można nie tylko najgroźniejsze drapieżniki świata - białe tygrysy bengalskie, białe lwy, panterę śnieżną, serwale, ale także lemury, bawoły indyjskie i tapira. Na terenie naszego ogrodu mieszka już 8 gatunków antylop, 3 gatunki zebr: Chapmana, Bezgrzywe, Greviego oraz 4 gatunki małp. Wielką sympatią zwiedzających cieszy się rodzina Mandryli licząca 8 osobników. Są tu także kangury, kajmany wielbłądy dwugarbne. Do tej pory udało nam się zgromadzić około 80 gatunków zwierząt. Osobną atrakcją są gatunki zamieszkujące tzw. „Świat wodny”. To miejsce, z którego podziwiać można ptactwo wodne, żółwie oraz fokę Dawida, która od początku swojego pobytu u nas jest ulubieńcem publiczności.

Kolejną atrakcją jest Mini Zoo, które stworzone zostało z myślą o najmłodszych, którzy mogą spotkać się z kózkami miniaturkami, owieczkami kameruńskimi, alpakami, świnkami wietnamskimi, osiołkami i królikami. Figlarnia - znajdująca w się w Kompleksie Namiotów Sferycznych – to bajkowa kraina odpowiadająca niespożytej energii dzieci. Mogą tu skakać na trampolinie, zmierzyć się z kosmicznym torem przeszkód czy dmuchaną dziewięciometrową zjeżdżalnią. A także zanurkować w basenie z piłeczkami oraz przejść przez dmuchaną gąsienicę kryjącą liczne atrakcje.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
169 zł 199 zł

 

Cena wycieczki obejmuje: koszty autokaru, pilota lub przewodnika, ubezpieczenie NW, wstęp do zoo safari w wersji rozszerzonej.

Cena nie obejmuje:  innych ewentualnych wstępów, opcjonalnych atrakcji.

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.