HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278

O nas

Gdzie i z kim pojechać na wakacje letnie lub zimowe? Komu powierzyć opiekę nad dzieckiem? Te pytania towarzyszą nam za każdym razem, gdy musimy podjąć decyzję dotyczącą urlopu lub wyjazdu naszych pociech. Biuro Podróży Harctur pomoże Państwu rozwiązać ten problem. Oto kilka argumentów, przemawiających za tym, że to właśnie nam warto powierzyć organizację wypoczynku:

  • Nasza firma funkcjonuje na rynku już od 1959 roku. Dzięki sukcesywnie zdobywanemu doświadczeniu udoskonaliliśmy naszą ofertę, która z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Naszą specjalnością, jest organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży.
  • Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Każdego roku wyjeżdża z nami ponad 7 tysięcy osób - zarówno dorosłych, jak również młodych ludzi.
  • Korzystamy wyłącznie z wysokiej klasy obiektów, spełniających wszelkie standardy, dopuszczonych do użytkowania zarówno przez władze oświatowe, jak również służby sanitarne.
  • Nasza działalność bazuje na wytycznych i zarządzeniach Ministra Edukacji Narodowej.
  • Posiadamy Zaświadczenie o wpisie do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych nr 084 wydane przez Marszałka Województwa Łódzkiego, a bezpieczeństwa naszych klientów gwarantuje Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
  • Nasze biuro jest również członkiem Polskiej Izby Turystyki (PIT).

Jesteśmy przekonani, że powyższe argumenty wzbudziły zainteresowanie oraz zachęciły Państwa do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że na naszych stronach, odnajdą Państwo propozycje, które zapewnią Wam, a także Waszym pociechom bezpieczne i niezapomniane wyjazdy wakacyjne. 

 

 

Z wyrazami szacunku,
Zbigniew Milczarek
Prezes Zarządu