HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

Nad jeziorem/zalewem

Jesteśmy doświadczoną i odpowiedzialną firmą, która od lat organizuje obozy dla najmłodszych. Wśród naszej oferty znajdują się również kolonie nad jeziorem, czyli obozy dedykowane najmłodszym. To doskonała okazja dla Twojej pociechy, aby spędzić wakacje w otoczeniu pięknej przyrody i nad malowniczym akwenem. Nasze ośrodki kolonijne nad jeziorem są zaprojektowane tak, aby zapewnić maluchom niezapomniane doświadczenia i wspaniałą zabawę.

Kolonie nad jeziorem - niekończące się atrakcje

W naszym programie kolonijnym znajdują się liczne atrakcje. Dzieci będą miały okazję uczestniczyć w rejsach statkiem, gdzie będą mogły podziwiać uroki wody i okolicznej przyrody. Ponadto organizujemy różnego rodzaju gry i zabawy sportowe, które rozwijają umiejętności ruchowe i integrują uczestników. Pidżama Party to kolejna atrakcja, która pozwoli najmłodszym na wspólną zabawę i stworzenie niezapomnianych wspomnień.

Nasze ośrodki to również doskonała okazja do relaksu na plaży i kąpieli pod okiem doświadczonego ratownika. Dzieci będą miały mnóstwo czasu na zabawę, nawiązywanie przyjaźni oraz rozwijanie swoich pasji. W programie znajdują się także gry planszowe, piesze wycieczki po okolicy oraz ogniska, które dodadzą magii wieczorom.

Bezpieczeństwo i dobra zabawa

W naszych ośrodkach kolonijnych zapewniamy opiekę doświadczonych pedagogów i animatorów, którzy troszczą się o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie uczestników. Nasze kolonie dla dzieci nad jeziorem to doskonała okazja, aby spędzić wakacje w aktywny i pełen przygód sposób. Zapraszamy do udziału w naszych koloniach, gdzie czekają niezapomniane chwile i nowe przyjaźnie.

Ślesin - Kolonijny start-up 6-12lat LATO 2023

Ślesin - Kolonijny Start-up - to świetna opcja dla najmłodszych uczestników. Tutaj możemy stawiać swoje pierwsze kroki w samodzielnych wyjazdach, a przy tym dobrze się bawić. Bogaty program,…

 • Miejsce wyjazdu

  Polska, Ślesin
 • Zakwaterowanie

  O.S-W. Gwarek, ul. Leśna 5, 62-561 Ślesin
 • Wiek uczestników

  od 6 do 12 lat
 • Terminy

  06.07 - 15.07.2023
  22.07 - 31.07.2023
 • Transport

  Autokar
od 2049.00 zł.
od osoby

szczegóły