HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

WYSPA WOLIN ORAZ ŚWINOUJŚCIE 4 DNI

wycieczka szkolna WYSPA WOLIN ORAZ ŚWINOUJŚCIE 4 DNI: Dzień 1 zwiedzanie katedry w Kamieniu Pomorskim. Zakwaterowanie, obiadokolacja. Zabawy na plaży. Dzień 2 punkt widokowy na Górze Gosań - najwyższym wzniesieniu polskiego wybrzeża, zwiedzanie Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego, spacer do żubrowiska, zwiedzanie Międzyzdrojów: molo w Międzyzdrojach, brzegiem morza na Kawczą Górę - punkt widokowy na klifie. Dzień 3 śniadanie, zwiedzanie Świnoujścia: spacer przez Park Zdrojowy, wzdłuż portu do Stawy Młyny - punktu nawigacyjnego na falochronie, zwiedzanie fortu Gerharda. Dzień 4 Wolin – zwiedzanie wioski Słowian i Wikingów. Powrót w godzinach wieczornych.

wolinski-park-narodowy-92 (Copy).jpg
57-1 (Copy).jpg
indeks (Copy).jpg

WYSPA WOLIN ORAZ ŚWINOUJŚCIE

4 DNI

TERMIN: do uzgodnienia

PROGRAM:

Dzień 1 zwiedzanie katedry w Kamieniu Pomorskim. Zakwaterowanie, obiadokolacja. Zabawy na plaży.

Dzień 2 punkt widokowy na Górze Gosań - najwyższym wzniesieniu polskiego wybrzeża, zwiedzanie Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego, spacer do żubrowiska, zwiedzanie Międzyzdrojów: molo w Międzyzdrojach, brzegiem morza na Kawczą Górę - punkt widokowy na klifie.

Dzień 3 śniadanie, zwiedzanie Świnoujścia: spacer przez Park Zdrojowy, wzdłuż portu do Stawy Młyny - punktu nawigacyjnego na falochronie, zwiedzanie fortu Gerharda.

Dzień 4 Wolin – zwiedzanie wioski Słowian i Wikingów. Powrót w godzinach wieczornych.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
970 zł 1070 zł

 

Cena wycieczki obejmuje: koszty autokaru, pilota lub przewodnika, ubezpieczenie NW, noclegi i wyżywienie - śniadania i obiadokolacje  w obiektach przystosowanych do obsługi dzieci i młodzieży - pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami lub w układzie studio.

Cena nie obejmuje: wstępów do zwiedzanych obiektów oraz innych wstępów.

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.