HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

WIOSKA INDIAŃSKA TATANKA (wstęp w cenie) 1 DZIEŃ

wycieczka szkolna w piękne miejsce, do kilkunastu indiańskich tipi, można zobaczyć i poczuć jak wyglądało życie rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. Pod okiem przewodników będzie można poszerzyć swoją wiedzę, zainteresowania, a także sprawdzić się w różnorodnych indiańskich konkurencjach. Połączenie edukacji z aktywnym wypoczynkiem i dobrą zabawą będzie najlepszą z możliwych form zdobywania wiedzy i uczenia się przez dzieci.

02 (Copy).jpg
9dd472e0a8d465d3f2a2f86a860a4e3e (Copy).jpg
30b33db52c0ecd363073394249e7c66b (Copy).jpg

WIOSKA INDIAŃSKA "TATANKA" - 1 DZIEŃ

SOLCA MAŁA K. OZORKOWA

wstęp w cenie

TERMIN: do uzgodnienia

PROGRAM

wycieczka w piękne miejsce, do kilkunastu indiańskich tipi, można zobaczyć i poczuć jak wyglądało życie rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. Pod okiem przewodników będzie można poszerzyć swoją wiedzę, zainteresowania, a także sprawdzić się w różnorodnych indiańskich konkurencjach. Połączenie edukacji z aktywnym wypoczynkiem i dobrą zabawą będzie najlepszą z możliwych form zdobywania wiedzy i uczenia się przez dzieci.
W programie 2,5 godzinnego pobytu oprócz zwiedzania wioski i muzeum proponujemy: indiański tor przeszkód, strzelanie z łuku, rzut na bizonie rogi, zabawa - gdzie jest grzechotnik, wyścigi żółwi, strzelanie z dmuchawki, malowanie twarzy, kręciołki, połów rybek, walka na równoważni czejeńskiej, legenda z opowidziana w towarzystwie indiańskiego fletu, nauka pieśni i tańców indiańskich, ognisko – możliwość upieczenia przywiezionych przez siebie kiełbasek, chleba lub innych smakołyków, sklepik z pamiątkami.
Dzieci będą miały okazję poznać indiańskie psy zaprzęgowe rasy Alaskan Malamute oraz dowiedzieć się jak wygląda ich hodowla i tresura. Po programie do dyspozycji zwiedzających będzie plac zabaw oraz mini zoo.

Cennik:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
119 zł 139 zł

 

Cena wycieczki obejmuje: koszty autokaru, pilota lub przewodnika, ubezpieczenie NW, wstęp.

Cena nie obejmuje:  innych ewentualnych wstępów.

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.