HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

ROZTOCZE 3 DNI

wycieczka szkolna Roztocze. Dzień 1 przejazd do Zamościa - miasta Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, polskiej perły architektury renesansowej, uhonorowanego tytułem jednego z 7 cudów Polski w plebiscycie „Rzeczpospolitej”. To przykład jednego z najwspanialszych w Europie „miasta idealnego” opartego na wzorach włoskiej urbanistyki renesansowej, zwiedzanie miasta z licencjonowanym przewodnikiem miejskim. Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie. Dzień 2 Bukowa Góra, stawy Echo, ostoja Konika Polskiego, kościółek na wyspie, pomnik szarańczy; Górecko Kościelne – zabytkowy kościółek, pomnikowe dęby, kapliczka na wodzie, tama na rzece Szum, kamieniołomy w Józefowie, rezerwat Czartowe Pole, muzeum wsi, ptaszarnia, Rebizanty – Szumy na Tanwi. Dzień 3 Kozłówka – Zespół Parkowo-Pałacowy w Kozłówce (wstęp do powozowni, Galerii Sztuki Socrealizmu i na wystawę czasową). Powrót na miejsce zbiórki.

Zamość._Ratusz. (Copy).jpg
Roztocze_5890988 (Copy).jpg
Kozlowka_palac_lubelskie_foto1 (Copy).JPG

ROZTOCZE

3 DNI

TERMIN: do uzgodnienia

PROGRAM:

Dzień 1 przejazd do Zamościa - miasta Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, polskiej perły architektury renesansowej, uhonorowanego tytułem jednego z 7 cudów Polski w plebiscycie „Rzeczpospolitej”. To przykład jednego z najwspanialszych w Europie „miasta idealnego” opartego na wzorach włoskiej urbanistyki renesansowej, zwiedzanie miasta z licencjonowanym przewodnikiem miejskim. Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie.

Dzień 2 Bukowa Góra, stawy Echo, ostoja Konika Polskiego, kościółek na wyspie, pomnik szarańczy; Górecko Kościelne – zabytkowy kościółek, pomnikowe dęby, kapliczka na wodzie, tama na rzece Szum, kamieniołomy w Józefowie, rezerwat Czartowe Pole,
muzeum wsi, ptaszarnia, Rebizanty – Szumy na Tanwi.

Dzień 3 Kozłówka – Zespół Parkowo-Pałacowy w Kozłówce (wstęp do powozowni, Galerii Sztuki Socrealizmu i na wystawę czasową). Powrót na miejsce zbiórki.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
645 zł 720 zł

 

Cena wycieczki obejmuje: koszty autokaru, pilota lub przewodnika, ubezpieczenie NW, noclegi i wyżywienie - śniadania i obiadokolacje  w obiektach przystosowanych do obsługi dzieci i młodzieży - pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami lub w układzie studio.

Cena nie obejmuje: wstępów do zwiedzanych obiektów oraz innych wstępów.

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.