HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

PIENINY 3 DNI

wycieczka szkolna Pieniny - 3 dni. Dzień 1 Przejazd do Szczawnicy. Po drodze zwiedzanie Łopusznej - Dwór Tetmajerów, grób księdza Tischnera, zwiedzanie Dębna Podhalańskiego drewnianego kościółka z XV wieku wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Unesco. Nocleg. Dzień 2 Wjazd kolejką linową na Palenicę, przejście grzbietem Małych Pienin w kierunku Wysokiej (dla chętnych wejście na najwyższy szczyt Pienin- Wysoką 1025 m. n.p.m.) zejście przez Wąwóz Homole do Jaworek- powrót do Szczawnicy, spacer po okolicy. Ognisko z pieczeniem kiełbasek. Nocleg. Dzień 3 Wycieczka nad Zalew Czorsztyński, zwiedzanie ruin zamku w Czorsztynie, zamku w Niedzicy, widok z zapory na Zalew Czorsztyński. (opcjonalnie przejazd na Słowację do Czerwonego Klasztoru), powrót w godzinach wieczornych.

1 (Copy).jpg
Kosciol_Debno (Copy).JPG
p9030034_20090308_1813245456 (Copy).jpg

PIENINY

3 DNI

TERMIN: do uzgodnienia

PROGRAM:

Dzień 1 Przejazd do Szczawnicy. Po drodze zwiedzanie Łopusznej - Dwór Tetmajerów, grób księdza Tischnera, zwiedzanie Dębna Podhalańskiego drewnianego kościółka z XV wieku wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Unesco. Nocleg.

Dzień 2 Wjazd kolejką linową na Palenicę, przejście grzbietem Małych Pienin w kierunku Wysokiej (dla chętnych wejście na najwyższy szczyt Pienin- Wysoką 1025 m. n.p.m.) zejście przez Wąwóz Homole do Jaworek- powrót do Szczawnicy, spacer po okolicy. Ognisko z pieczeniem kiełbasek. Nocleg.

Dzień 3 Wycieczka nad Zalew Czorsztyński, zwiedzanie ruin zamku w Czorsztynie, zamku w Niedzicy, widok z zapory na Zalew Czorsztyński. (opcjonalnie przejazd na Słowację do Czerwonego Klasztoru), powrót w godzinach wieczornych.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
599 zł 699 zł

 

Cena wycieczki obejmuje: koszty autokaru, pilota lub przewodnika, ubezpieczenie NW, noclegi i wyżywienie - śniadania i obiadokolacje  w obiektach przystosowanych do obsługi dzieci i młodzieży - pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami lub w układzie studio.

Cena nie obejmuje: wstępów do zwiedzanych obiektów oraz innych wstępów.

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.