HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

PERŁY ZIEMI ŁOWICKIEJ: BOLIMÓW-NIEBORÓW-MAURZYCE 1 DZIEŃ

wycieczka szkolna do: Warsztat Garncarski Rodziny Konopczyńskich w Bolimowie – uczestnictwo w warsztatach garncarskich: zwiedzanie warsztatu, podpatrywanie pracy, legendy i opowiadania związane z Bolimowem, próba sił na kole garncarskim – utoczone naczynia zabieramy ze sobą. Po wyschnięciu takie naczynko można pomalować farbami akwarelowymi, co jest dodatkową atrakcją. Oprócz tego lepienie ręczne naczynek z gliny. Ognisko z kiełbaskami, pieczywem i herbatą. Zwiedzanie Pałacu i Parku w Nieborowie oraz udział w warsztatach. Lekcja, która stanie się prawdziwą zabawą z historią! W ramach zajęć proponujemy wspólne zwiedzanie pałacu nieborowskiego a później zagramy w kalambury. Zwiedzanie skansenu budownictwa ludowego w Maurzycach.

WARSZ_0085 (Copy).JPG
zdjecie,600,47618,20090406,skansen-w-maurzycach (Copy).jpg
g-2_595 (Copy).jpg

"PERŁY ZIEMI ŁOWICKIEJ": BOLIMÓW-NIEBORÓW-MAURZYCE 1 DZIEŃ

TERMIN: do uzgodnienia

PROGRAM:

Warsztat Garncarski Rodziny Konopczyńskich w Bolimowie – uczestnictwo w warsztatach garncarskich: zwiedzanie warsztatu, podpatrywanie pracy, legendy i opowiadania związane z Bolimowem, próba sił na kole garncarskim – utoczone naczynia zabieramy ze sobą. Po wyschnięciu takie naczynko można pomalować farbami akwarelowymi, co jest dodatkową atrakcją. Oprócz tego lepienie ręczne naczynek z gliny. Ognisko z kiełbaskami, pieczywem i herbatą.

Zwiedzanie Pałacu i Parku w Nieborowie oraz udział w warsztatach. Lekcja, która stanie się prawdziwą zabawą z historią! W ramach zajęć proponujemy wspólne zwiedzanie pałacu nieborowskiego a później zagramy w kalambury.

Zwiedzanie skansenu budownictwa ludowego w Maurzycach.

Cennik:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
99 zł 129 zł

 

Cena wycieczki obejmuje: koszty autokaru, pilota lub przewodnika, ubezpieczenie NW.

Cena nie obejmuje: wstępów do zwiedzanych obiektów oraz innych wstępów.

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.