HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

KOPALNIA MOŻLIWOŚCI TURYSTYCZNYCH: BEŁCHATÓW 1 DZIEŃ

wycieczka szkolna KOPALNIA MOŻLIWOŚCI TURYSTYCZNYCH: Bełchatów – największa oraz najnowocześniejsza w Europie kopalnia węgla brunatnego, zwiedzanie Sali tradycji, przejazd przez teren kopalni z przystankami na tarasach widokowych na odkrywkę (koparki, taśmociągi i cały sprzęt technologiczny oglądany z tarasu widokowego sprawia wrażenie zabawek poustawianych w gigantycznej niecce starożytnego stadionu); wjazd wyciągiem krzesełkowym na Górę Kamieńsk; przejazd do Kluk – przejażdżka tramwajem wodnym po stawach.

0000383775 (Copy).jpg
0000383814 (Copy).jpg
0000383771 (Copy).jpg

"KOPALNIA MOŻLIWOŚCI TURYSTYCZNYCH"

BEŁCHATÓW 1 DZIEŃ

TERMIN: do uzgodnienia

PROGRAM:

Bełchatów – największa oraz najnowocześniejsza w Europie kopalnia węgla brunatnego, zwiedzanie Sali tradycji, przejazd przez teren kopalni z przystankami na tarasach widokowych na odkrywkę (koparki, taśmociągi i cały sprzęt technologiczny oglądany z tarasu widokowego sprawia wrażenie zabawek poustawianych w gigantycznej niecce starożytnego stadionu); wjazd wyciągiem krzesełkowym na Górę Kamieńsk; przejazd do Kluk – przejażdżka tramwajem wodnym po stawach.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
99 zł 129 zł

 

Cena wycieczki obejmuje: koszty autokaru, pilota lub przewodnika, ubezpieczenie NW.

Cena nie obejmuje: wstępów do zwiedzanych obiektów oraz innych wstępów.

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.