HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

CZAR MAZUR 3 DNI

wycieczka szkolna CZAR MAZUR - 3 DNI. Dzień 1 zwiedzanie zamku krzyżackiego w Nidzicy, wizyta na Polach Grunwaldzkich. Zakwaterowanie. Dzień 2 wycieczka „Wielkie Jeziora Mazurskie”: przejazd do Mikołajek – wstęp na 1,5 godz. do Parku Wodnego Tropicana w Hotelu Gołębiewski, rejs statkiem wycieczkowym po Jeziorze Śniardwy, przejazd do Giżycka: zwiedzanie Twierdzy Boyen oraz gra terenowa „Alarm w Twierdzy Boyen”. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz dyskoteka. Dzień 3 wyjazd z ośrodka, przejazd do Kadzidłowa – zwiedzanie Parku Dzikich Zwierząt, przejazd do Łodzi. Powrót w godzinach wieczornych.

z10099915Q,Jezioro-Sniardwy (Copy).jpg
saloon (Copy).jpg
Equus_asinus_Kadzidłowo_001 (Copy).jpg

CZAR MAZUR

3 DNI

TERMIN: do uzgodnienia

PROGRAM:

Dzień 1Po drodze zwiedzanie zamku krzyżackiego w Nidzicy, wizyta na Polach Grunwaldzkich. Zakwaterowanie.

Dzień 2 wycieczka „Wielkie Jeziora Mazurskie”: przejazd do Mikołajek – wstęp na 1,5 godz. do Parku Wodnego Tropicana w Hotelu Gołębiewski, rejs statkiem wycieczkowym po Jeziorze Śniardwy, Przejazd do Giżycka: zwiedzanie Twierdzy Boyen oraz gra terenowa „Alarm w Twierdzy Boyen”. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz dyskoteka.

Dzień 3 wyjazd z ośrodka, przejazd do Kadzidłowa – zwiedzanie Parku Dzikich Zwierząt, przejazd do Łodzi. Powrót w godzinach wieczornych.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
619 zł 719 zł

 

Cena wycieczki obejmuje: koszty autokaru, pilota lub przewodnika, ubezpieczenie NW, noclegi i wyżywienie - śniadania i obiadokolacje  w obiektach przystosowanych do obsługi dzieci i młodzieży - pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami lub w układzie studio.

Cena nie obejmuje: wstępów do zwiedzanych obiektów oraz innych wstępów.

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.