HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

BESKID ŻYWIECKI I ŚLĄSKI W PIGUŁCE 4 DNI

wycieczka szkolna BESKID ŻYWIECKI I ŚLĄSKI W PIGUŁCE - 4 DNI: Dzień 1 przejazd na górę Żar w Beskidzie Małym – zwiedzanie elektrowni szczytowo-pompowej – przejazd do Żywca – zwiedzanie miasta (zamek, kościół św. Krzyża z IV w., pałac Habsburgów) – przejazd w okolice Korbielowa. Zakwaterowanie. Dzień 2 wycieczka piesza na Pilsko – 1557 m n.p.m. przez Halę Miziową (schronisko) i Sopotnię Wielką – najwyższy w Beskidach wodospad. Dyskoteka. Dzień 3 wycieczka do Istebnej i Koniakowa – centrum kultury Górali Śląskich - przejazd przez przełęcz Salmopolską do Szczyrku (spacer) – powrót do Korbielowa, ognisko. Dzień 4 Wykwaterowanie, po drodze zwiedzanie Suchej Beskidzkiej (renesansowy Zamek, karczma „Rzym” z XVII w.) i Wadowic (Muzeum Jana Pawła II, degustacja kremówek „papieskich”) – powrót na zbiórkę w godzinach wieczornych.

w1 (Copy).jpg
640px-Dziedziniec_Żywiec_zamek_59 (Copy).JPG
Kolejka na Gore Zar (Copy).jpg

BESKID ŻYWIECKI I ŚLĄSKI W PIGUŁCE

4 DNI

TERMIN: do uzgodnienia

PROGRAM:

Dzień 1 przejazd na górę Żar w Beskidzie Małymzwiedzanie elektrowni szczytowo-pompowej – przejazd do Żywca – zwiedzanie miasta (zamek, kościół św. Krzyża z IV w., pałac Habsburgów) – przejazd w okolice Korbielowa. Zakwaterowanie.

Dzień 2 wycieczka piesza na Pilsko – 1557 m n.p.m. przez Halę Miziową (schronisko) i Sopotnię Wielką – najwyższy w Beskidach wodospad. Dyskoteka.

Dzień 3 wycieczka do Istebnej i Koniakowacentrum kultury Górali Śląskich - przejazd przez przełęcz Salmopolską do Szczyrku (spacer) – powrót do Korbielowa, ognisko.

Dzień 4 Wykwaterowanie, po drodze zwiedzanie Suchej Beskidzkiej (renesansowy Zamek, karczma „Rzym” z XVII w.) i Wadowic (Muzeum Jana Pawła II, degustacja kremówek „papieskich”) – powrót na zbiórkę w godzinach wieczornych.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
799 zł 899 zł

 

Cena wycieczki obejmuje: koszty autokaru, pilota lub przewodnika, ubezpieczenie NW, noclegi i wyżywienie - śniadania i obiadokolacje  w obiektach przystosowanych do obsługi dzieci i młodzieży - pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami lub w układzie studio.

Cena nie obejmuje: wstępów do zwiedzanych obiektów oraz innych wstępów.

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.