HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

BESKID ŚLĄSKI 3 DNI

wycieczka szkolna BESKID ŚLĄSKI 3 DNI. Dzień 1: Przejazd do Cieszyna, zwiedzanie Muzeum Drukarstwa : uczniowie oprowadzani po muzeum, są świadkami powstawania druku archaicznym sposobem: od ręcznego składania czcionek poczynając, składu odlewanego mechanicznie, na wydruku kończąc, zwiedzanie Studni Trzech Braci, romańska rotunda p.w. Św. Mikołaja, Wzgórze Zamkowe, Wieża Piastowska, Rynek, spacer po Starym Mieście. Dzień 2: Wizyta w Parku Linowym na Równicy - przejście jednej z trzech dostępnych tras z pełnym zabezpieczeniem: Trasa Piratów, Samurajów, Wikingów, Indian, Tarzana. Wjazd kolejką linową na Czantorię 995 m.n.p.m., zjazd Letnim Torem Saneczkowym - całkowita długość zjazdu wynosi 710 m. Tor saneczkowy przebiega serpentynami dziewięciu zakrętów, przy różnicy poziomów około 50 m. Wycieczka piesza pasmem Wiślańskim Beskidu Śląskiego. Zejście do autokaru. Przejazd do Wisły : zabawa w Parku Wodnym Tropikana w hotelu Gołębiewski w Wiśle, spacer po Wiśle. Dzień 3: Wykwaterowanie, wyjazd z Wisły / Ustronia, zwiedzanie skoczni narciarskiej w Wiśle Malince, przejazd przez przeł. Kubalonka do Istebnej i Koniakowa (tzw. Pętla Beskidzka), przejazd do Węgierskiej Górki – zwiedzanie fortu Wędrowiec, jednym z pięciu fortów stanowiących „Westerplatte Południa” – pamiątki z kampanii wrześniowej , przejazd do Żywca – zwiedzanie Muzeum Browaru Żywiec.

w1 (Copy).jpg
0-muzeum-drukarstwa-w-cieszynie-foto-1---familekpl-jpg-2013-08-274228-0 (Copy).jpg
201307191537270.Tropikana8 (Copy).jpg

BESKID ŚLĄSKI

3 DNI

TERMIN: do uzgodnienia

PROGRAM:

Dzień 1:  Przejazd do Cieszyna, zwiedzanie Muzeum Drukarstwa : uczniowie oprowadzani po muzeum, są świadkami powstawania druku archaicznym sposobem: od ręcznego składania czcionek poczynając, składu odlewanego mechanicznie, na wydruku kończąc, zwiedzanie Studni Trzech Braci, romańska rotunda p.w. Św. Mikołaja, Wzgórze Zamkowe, Wieża Piastowska, Rynek, spacer po Starym Mieście. Przejazd do Ustronia / Wisły. Zakwaterowanie.

Dzień 2:  Wizyta w Parku Linowym na Równicy - przejście jednej z trzech dostępnych tras z pełnym zabezpieczeniem: Trasa Piratów, Samurajów, Wikingów, Indian, Tarzana. Wjazd kolejką linową na Czantorię 995 m.n.p.m., zjazd Letnim Torem Saneczkowym - całkowita długość zjazdu wynosi 710 m. Tor saneczkowy przebiega serpentynami dziewięciu zakrętów, przy różnicy poziomów około 50 m. Wycieczka piesza pasmem Wiślańskim Beskidu Śląskiego. Zejście do autokaru. Przejazd do Wisły : zabawa w Parku Wodnym Tropikana w hotelu Gołębiewski w Wiśle, spacer po Wiśle. Powrót do ośrodka.

Dzień 3:  Wykwaterowanie, wyjazd z Wisły / Ustronia, zwiedzanie skoczni narciarskiej w Wiśle Malince, przejazd przez przeł. Kubalonka do Istebnej i Koniakowa (tzw. Pętla Beskidzka), przejazd do Węgierskiej Górki – zwiedzanie fortu Wędrowiec, jednym z pięciu fortów stanowiących „Westerplatte Południa” – pamiątki z kampanii wrześniowej , przejazd do Żywca – zwiedzanie Muzeum Browaru Żywiec, powrót na miejsce zbiórki.

Opcjonalnie : Możliwość skorzystania z parku wodnego w hotelu Gołębiewski.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
599 zł 639 zł

 

Cena wycieczki obejmuje: koszty autokaru, pilota lub przewodnika, ubezpieczenie NW, noclegi i wyżywienie - śniadania i obiadokolacje  w obiektach przystosowanych do obsługi dzieci i młodzieży - pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami lub w układzie studio.

Cena nie obejmuje: wstępów do zwiedzanych obiektów oraz innych wstępów.

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.