HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

Podhale i Tatry - wycieczki - aquapark - zwiedzanie - paintball - zielona szkoła 5 dni

Podhale i Tatry - wycieczki - aquapark - zwiedzanie - paintball - zielona szkoła 5 dni: 1 dzień: przejazd do Małego Cichego, wieczorem przygotowanie gry terenowej, nauka rozpalania góralskiej watry. 2 dzień: „Dzień Tatrzański” pobranie suchego prowiantu, wycieczka piesza pod opieką przewodnika do Tatrzańskiego Parku Narodowego: Dolina Kościeliska do schroniska PTTK Ornak. 3 dzień: „Dzień Adrenaliny”: Gry paintballowe i speedballowe na zamkniętym poligonie paintballowym (do dyspozycji 200 kulek, markery, ubranie ochronne). Po obiedzie budowanie szałasów dla baców i juhasów, gra terenowa „Zbójnicy kontra Harnicy” w terenie z wykorzystaniem mapy i kompasu. Dzień kończymy wieczornym ogniskiem. 4 dzień: „Dzień Zakopiański” pobranie suchego prowiantu. Przejazd do Zakopanego: wjazd kolejką na Gubałówkę, zwiedzanie Zakopanego: Stary Kościół, Stary Cmentarz, Krupówki, Skocznia Narciarska. Wizyta w Aquaparku w Zakopanem – pobyt 2 godzinny w kompleksie na Antałówce wyposażonym w basen rekreacyjny, basen pływackorekreacyjny, 4 zjeżdżalnie rurowe, 6 jacuzzi, dzika rzeka, brodzik dziecięcy. Wieczorem pożegnalna dyskoteka. 5 dzień: wyjazd z ośrodka, powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

Góry
Podhale i Tatry -  zielona szkoła

"wycieczki - aquapark - zwiedzanie - paintball"

5 dni

TERMIN: do uzgodnienia


Zakwaterowanie :
Willa “DANUSIA” - budynek w stylu zakopiańskim położony w urokliwej miejscowości podtatrzańskiej Małe Ciche oddalonej kilka kilometrów od Zakopanego; pokoje 3, 4, 5, 6 - osobowe z łazienkami. Trzy pokoje posiadają łazienkę na korytarzu przypisaną do tego pokoju. Na miejscu regionalna świetlica z TV i sprzętem muzycznym, bezprzewodowy internet. Teren ogrodzony z miejscem do gry w piłkę nożną, koszykówkę i szałasem ogniskowym.


Program :
1 dzień: przejazd do Małego Cichego, wieczorem przygotowanie gry terenowej, nauka rozpalania góralskiej watry.
2 dzień: „Dzień Tatrzański” pobranie suchego prowiantu, wycieczka piesza pod opieką przewodnika do Tatrzańskiego Parku Narodowego: Dolina Kościeliska do schroniska PTTK Ornak.
3 dzień: „Dzień Adrenaliny”: Gry paintballowe i speedballowe na zamkniętym poligonie paintballowym (do dyspozycji 200 kulek, markery, ubranie ochronne). Po obiedzie budowanie szałasów dla baców i juhasów, gra terenowa „Zbójnicy kontra Harnicy” w terenie z wykorzystaniem mapy i kompasu. Dzień kończymy wieczornym ogniskiem.
4 dzień: „Dzień Zakopiański” pobranie suchego prowiantu. Przejazd do Zakopanego: wjazd kolejką na Gubałówkę, zwiedzanie Zakopanego: Stary Kościół, Stary Cmentarz, Krupówki, Skocznia Narciarska. Wizyta w Aquaparku w Zakopanem – pobyt 2 godzinny w kompleksie na Antałówce wyposażonym w basen rekreacyjny, basen pływackorekreacyjny, 4 zjeżdżalnie rurowe, 6 jacuzzi, dzika rzeka, brodzik dziecięcy. Wieczorem pożegnalna dyskoteka.
5 dzień: wyjazd z ośrodka, powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
799 zł
999 złCena obejmuje: koszty autokaru, pilota-przewodnika, ubezpieczenia NW w Polsce , noclegów oraz wyżywienia – śniadania, obiady i kolację lub jak w programie - pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami, wszystkie wstępy oraz atrakcje zawarte w programie.

 

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.