HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

MNISI RYCERZE WĘDROWCY: BESIEKIERY-ŁĘCZYCA-TUM-UNIEJÓW 1 DZIEŃ

wycieczka szkolna "MNISI RYCERZE WĘDROWCY": Besiekiery – zamek gotycki. Łęczyca - starówka, dawne więzienie i Zamek Królewski, który jest siedzibą Muzeum, w którym mieści się jedna z większych w Polsce kolekcja rzeźby demonologicznej oraz wystawa etnograficzna. Widok z wieży zamkowej dopełnia obraz Łęczycy. Tum: Archikolegiata z XI w należąca do jednych z najciekawszych i najbardziej znanych obiektów tego typu w Polsce. Najmłodszych zainteresuje ślad diabelskich pazurów odciśnięty na południowej wieży kolegiaty. Uniejów: Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich otoczony parkiem. W prawobrzeżnej części miasta - kościół p.w. Wniebowzięcia NMP. Skorzystanie z kąpieli na basenie „termy Uniejów” (1 godz.) Uniejowska solanka termalna znajduje zastosowanie przy leczeniu wielu chorób, ma również działanie relaksacyjne. Z niecki pływackiej można korzystać okrągły rok. Dostępne są hydromasaże i zjeżdżalnie. Trasa łączy budowle i miejsca, w których pozostały wspomnienia czasów średniowiecznych.

799px-Tum_-_Kolegiata_01 (Copy).jpg
zamek_leczyca (Copy).jpg
uniejów1 (Copy).jpg

"MNISI RYCERZE WĘDROWCY"

BESIEKIERY-ŁĘCZYCA-TUM-UNIEJÓW 1 DZIEŃ

TERMIN: do uzgodnienia

PROGRAM:

Besiekiery – zamek gotycki. Łęczyca - starówka, dawne więzienie i Zamek Królewski, który jest siedzibą Muzeum, w którym mieści się jedna z większych w Polsce kolekcja rzeźby demonologicznej oraz wystawa etnograficzna. Widok z wieży zamkowej dopełnia obraz Łęczycy. Tum: Archikolegiata z XI w należąca do jednych z najciekawszych i najbardziej znanych obiektów tego typu w Polsce. Najmłodszych zainteresuje ślad diabelskich pazurów odciśnięty na południowej wieży kolegiaty. Uniejów: Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich otoczony parkiem. W prawobrzeżnej części miasta - kościół p.w. Wniebowzięcia NMP. Skorzystanie z kąpieli na basenie „termy Uniejów” (1 godz.) Uniejowska solanka termalna znajduje zastosowanie przy leczeniu wielu chorób, ma również działanie relaksacyjne. Z niecki pływackiej można korzystać okrągły rok. Dostępne są hydromasaże i zjeżdżalnie. Trasa łączy budowle i miejsca, w których pozostały wspomnienia czasów średniowiecznych.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
149 zł 179 zł

 

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.