HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

ŁEBA - NOWĘCIN - zielona szkoła 4 dni

ŁEBA - NOWĘCIN - zielona szkoła 4 dni : 1 dzień: po drodze zwiedzanie Planetarium i Ratusza Staromiejskiego w Toruniu. Przyjazd na miejsce, rakwaterowanie w pensjonacie. 2 dzień: Słowiński Park Narodowy – wycieczka na ruchome wydmy i przejazd meleksami na wieżę widokową Rowokół., Zwiedzanie Wystawy Motyli w Łebie. Dyskoteka. 3 dzień: wycieczka do Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach, Muzeum Przyrodnicze w Smołdzinie. Wizyta w stadninie koni, przejażdżki konne i bryczką, ognisko z pieczeniem kiełbasek. 4 dzień: wykwaterowanie, powrót, Po drodze zwiedzanie skansenu w Szymbarku - Domu do góry nogami. Powrót na miejsce zbiorki w godzinach wieczornych.

Slowinski-Parc-National-2.jpg
kluki-muzeum-wsi.jpg
Domek-do-Gory-Nogami-Szymbark-scaled.jpg

Wybrzeże Bałtyku
ŁEBA - NOWĘCIN - zielona szkoła

4 dni

TERMIN: do uzgodnienia


Zakwaterowanie :
Ośrodek wczasowo-kolonijny w Nowęcinie, pokoje 2-3-4-osobowe z łazienkami, z basenem (korzystanie 1 godzina dziennie), boiskiem do piłki nożnej, siatkówki plażowej (piłki należy zabrać ze sobą), salą dyskotekową.


Program :
1 dzień: po drodze zwiedzanie Planetarium i Ratusza Staromiejskiego w Toruniu. Przyjazd na miejsce, rakwaterowanie w pensjonacie.
2 dzień: Słowiński Park Narodowy – wycieczka na ruchome wydmy i przejazd meleksami na wieżę widokową Rowokół., Zwiedzanie Wystawy Motyli w Łebie. Dyskoteka.
3 dzień: wycieczka do Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach, Muzeum Przyrodnicze w Smołdzinie. Wizyta w stadninie koni, przejażdżki konne i bryczką, ognisko z pieczeniem kiełbasek.
4 dzień: wykwaterowanie, powrót, Po drodze zwiedzanie skansenu w Szymbarku - Domu do góry nogami. Powrót na miejsce zbiorki w godzinach wieczornych.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
999 zł
1099 złCena obejmuje:

koszty autokaru, pilota-przewodnika, ubezpieczenia NW w Polsce, noclegów oraz wyżywienia – śniadania, obiady i kolację lub jak w programie - pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami, wszystkie wstępy oraz atrakcje zawarte w programie.

 

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.