HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

Kołobrzeg i okolice z wycieczkami rowerowymi - zielona szkoła 5 dni

Kołobrzeg i okolice z wycieczkami rowerowymi - zielona szkoła - 5 dni: 1 dzień: przejazd do Podczela. Zakwaterowanie. Wieczorem gra terenowa – podchody na dawnym lotnisku Bagicz. 2 dzień: wycieczka autokarowa po Wybrzeżu Koszalińskim – zwiedzanie latarni morskiej w Gąskach, chałupy szachulcowe w Chłopach, spacer po Mielnie. Wycieczka rowerowa do Kołobrzegu - zwiedzanie portu jachtowego i handlowego, Pomnika Zaślubin z Morzem, Molo. Dyskoteka. 3 dzień: wycieczka rowerowa Europejskim Szlakiem Rowerowym wzdłuż morza do Ustronia Morskiego. Przejazd do Kołobrzegu: „Aquapark Millenium” – wejście do kompleksu basenów, zjeżdżalni, hydromasaże, dzika rzeka, bicze wodne, gejzery. Dyskoteka. 4 dzień: wycieczka do Zieleniewa: udział w programie „Dziki Zachód Show”: Mini Zoo z przewodnikiem, przejażdżka bryczką lub konno w siodle, strzelanie z łuku w indiańskiej strzelnicy oraz indiańskie narty, ognisko w wigwamie i tańce indiańskie, zwiedzanie uliczki „Dodge City”. Spacer po plaży, Konkurs Rzeźby w Piasku. Rozgrywki sportowe. 5 dzień: wyjazd z ośrodka. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

Wybrzeże Bałtyku
Kołobrzeg i okolice z wycieczkami rowerowymi  -  zielona szkoła

5 dni

TERMIN: do uzgodnienia

Program :
1 dzień: przejazd do Podczela. Zakwaterowanie. Wieczorem gra terenowa – podchody na dawnym lotnisku Bagicz.
2 dzień: wycieczka autokarowa po Wybrzeżu Koszalińskim – zwiedzanie latarni morskiej w Gąskach, chałupy szachulcowe w
Chłopach, spacer po Mielnie. Wycieczka rowerowa do Kołobrzegu - zwiedzanie portu jachtowego i handlowego, Pomnika Zaślubin z
Morzem, Molo. Dyskoteka.
3 dzień: wycieczka rowerowa Europejskim Szlakiem Rowerowym wzdłuż morza do Ustronia Morskiego. Przejazd do Kołobrzegu:
„Aquapark Millenium” – wejście do kompleksu basenów, zjeżdżalni, hydromasaże, dzika rzeka, bicze wodne, gejzery. Dyskoteka.
4 dzień: wycieczka do Zieleniewa: udział w programie „Dziki Zachód Show”: Mini Zoo z przewodnikiem, przejażdżka bryczką lub konno w
siodle, strzelanie z łuku w indiańskiej strzelnicy oraz indiańskie narty, ognisko w wigwamie i tańce indiańskie, zwiedzanie uliczki „Dodge City”. Spacer po plaży, Konkurs Rzeźby w Piasku. Rozgrywki sportowe.
5 dzień: wyjazd z ośrodka. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
1129 zł
1249 złCena obejmuje: koszty autokaru, pilota-przewodnika, ubezpieczenia NW w Polsce , noclegów oraz wyżywienia – śniadania, obiady i kolację lub jak w programie - pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami, wszystkie wstępy oraz atrakcje zawarte w programie.

 

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.