HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

Beskid Sądecki - zielona szkoła 5 dni

Beskid Sądecki - zielona szkoła 5 dni: 1 dzień: Przejazd do Piwnicznej. Po drodze zwiedzanie doliny Dunajca i Popradu: kościółek romański w Tropiu, zapora na Dunajcu, ruiny strażnicy w Rytrze. 2 dzień: wycieczka piesza w pasmo Radziejowej Beskidu Sądeckiego: Obidza - Wlk. Rogacz – schronisko na Niemcowej – ośrodek, po południu rozgrywki sportowe, wieczorem dyskoteka. 3 dzień: wycieczka autokarowa „Pętla Popradzka”: Piwniczna – przełom Popradu do Muszyny – Powroźnik (najstarsza cerkiew drewniana na Łemkowszczyźnie) – Krynica – spacer po uzdrowisku (Stary Dom Zdrojowy, Muzeum „Nikifora”, Pijalnia Wód Mineralnych) – Nowy Sącz – spacer po Starym Mieście, wejście na basen „Pływalnia nad Kamienicą”: niecka rekreacyjna, głębokość od 60 do 120 cm, grzybek wodny, pelikan, przeciwprąd, wanna do hydromasażu (6-osobowa), zjeżdżalnia 45 m długości. 4 dzień: przejazd do Krynicy – wjazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką (1114 m n.p.m.), wycieczka piesza do Schroniska PTTK pod Jaworzyną Krynicką, zejście do Muszyny Złockiego, zwiedzanie Muszyny (cerkiew w Złockiem, miejsce bazy namiotowej SKPB Łódź, ruiny zamku, rynek). Po południu rozgrywki sportowe, wieczorem ognisko z kiełbaskami w ramach kolacji. 5 dzień: wyjazd z ośrodka, przejazd do Kamiannej: zwiedzanie Muzeum Pszczelarstwa oraz Zagrody Bartnika, przejazd do Nowego Sącza – Sądecki Park Etnograficzny, przyjazd w godzinach wieczornych.

jaworzyna.jpg
Krynica-Zdrój-1-800x600.jpg
Beskid Sądecki.jpg

Góry
Beskid Sądecki -  zielona szkoła

5 dni

TERMIN: do uzgodnienia


Zakwaterowanie :
Ośrodek Wypoczynkowy Beskid w Piwnicznej Zdrój, pokoje 2,3,4 – os z łazienkami lub w układzie studio (łazienka na 2 pokoje). Na terenie ośrodka znajdują się: boiska do piłki siatkowej i koszykówki, piłki nożnej, wiata na grilla, ognisko, hall z kominkiem, sala konferencyjna, sala lekcyjna, sala do tenisa stołowego, bilard, plac zabaw, basen i brodzik letni, siłownia, sauna, kawiarnia z dyskoteką, świetlica, TV, DVD, parking, ogród, jadalnia. Ośrodek ogrodzony, bezpieczny.


Program :
1 dzień: Przejazd do Piwnicznej. Po drodze zwiedzanie doliny Dunajca i Popradu: kościółek romański w Tropiu, zapora na Dunajcu, ruiny strażnicy w Rytrze.
2 dzień: wycieczka piesza w pasmo Radziejowej Beskidu Sądeckiego: Obidza - Wlk. Rogacz – schronisko na Niemcowej – ośrodek, po południu rozgrywki sportowe, wieczorem dyskoteka.
3 dzień: wycieczka autokarowa „Pętla Popradzka”: Piwniczna – przełom Popradu do Muszyny – Powroźnik (najstarsza cerkiew drewniana na Łemkowszczyźnie) – Krynica – spacer po uzdrowisku (Stary Dom Zdrojowy, Muzeum „Nikifora”, Pijalnia Wód Mineralnych) – Nowy Sącz – spacer po Starym Mieście, wejście na basen „Pływalnia nad Kamienicą”: niecka rekreacyjna, głębokość od 60 do 120 cm, grzybek wodny, pelikan, przeciwprąd, wanna do hydromasażu (6-osobowa), zjeżdżalnia 45 m długości.
4 dzień: przejazd do Krynicy – wjazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką (1114 m n.p.m.), wycieczka piesza do Schroniska PTTK pod Jaworzyną Krynicką, zejście do Muszyny Złockiego, zwiedzanie Muszyny (cerkiew w Złockiem, miejsce bazy namiotowej SKPB Łódź, ruiny zamku, rynek). Po południu rozgrywki sportowe, wieczorem ognisko z kiełbaskami w ramach kolacji.
5 dzień: wyjazd z ośrodka, przejazd do Kamiannej: zwiedzanie Muzeum Pszczelarstwa oraz Zagrody Bartnika, przejazd do Nowego Sącza – Sądecki Park Etnograficzny, przyjazd w godzinach wieczornych.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
1099 zł
1229 złCena obejmuje: koszty autokaru, pilota-przewodnika, ubezpieczenia NW w Polsce , noclegów oraz wyżywienia – śniadania, obiady i kolację lub jak w programie - pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami, wszystkie wstępy oraz atrakcje zawarte w programie.

 

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.