HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże T

Zakopane - REKREACJA + NARTY zimowisko 7-16 lat, ferie dla woj. mazowieckiego, dolnośląskiego, zachodnio-pomorskiego, opolskiego. ZIMA 2023

winter-fun-nartysnowboard-122-7.jpg
winter-fun-nartysnowboard-122-6.jpg
rekreacja-198-10.jpg
winter-fun-nartysnowboard-122-1.jpg
winter-fun-nartysnowboard-122-5.jpg
rekreacja-198-9.jpg
rekreacja-198-8.jpg
rekreacja-198-12.jpg
winter-fun-nartysnowboard-122-7.jpg winter-fun-nartysnowboard-122-6.jpg rekreacja-198-10.jpg winter-fun-nartysnowboard-122-1.jpg winter-fun-nartysnowboard-122-5.jpg rekreacja-198-9.jpg rekreacja-198-8.jpg rekreacja-198-12.jpg
 • Miejsce:
  Polska / Zakopane
 • Wiek:
  7 - 16 lat
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj ofertę:
 • Udostępnij:
01/ZAK/23 11.02.2023 - 18.02.2023 1949.00 PLN [ zakończona ]
02/ZAK/23 19.02.2023 - 26.02.2023 1949.00 PLN [ zakończona ]

Ferie w górach! Tu nie będziesz się nudzić! -kręgielnia, aquapark, kulig i zimowe zabawy -zakupy na Krupówkach, a dla chętnych narty -wyjątkowy klimat, widoki i świetna atmosfera! Zakopane zaprasza na śnieżne szaleństwo!

Zakopane - REKREACJA + NARTY

zimowisko 7-16 lat,

ferie dla woj. mazowieckiego, dolnośląskiego, zachodnio-pomorskiego, opolskiego.

Zakopane – najpopularniejszy ośrodek sportów zimowych w Polsce, zapewniający wiele atrakcji zarówno pasjonatom narciarstwa i snowboardu, jak i turystom preferującym wypoczynek rekreacyjny. Zakopane spełnia rolę centralnego ośrodka sportów zimowych (skocznie narciarskie na Krokwi, stadion zimowy, trasy narciarskie FIS), w którym organizowano Zimowe Uniwersjady. W okolicy znajdują się najwyżej położone w Polsce trasy narciarskie (Kasprowy Wierch, na który docierają 3 koleje linowe), zaś w ostatnich latach pobudowano kilka nowoczesnych stacji narciarskich.

Po prostu musisz tam być – razem ze swoimi przyjaciółmi!

ZAKWATEROWANIE
Willa Tatra w Zakopanem to ośrodek atrakcyjnie położony w Olczy – dzielnicy Zakopanego, w odległości ok. 3 km od centrum. Górskie powietrze, piękne widoki na Tatry oraz znakomita lokalizacja to największe atuty naszego ośrodka. Stąd jest zupełnie blisko do najlepszych ośrodków narciarskich Podhala oraz wspaniałych podtatrzańskich term! Nieopodal mieści się restauracja McDonalds, park oraz ogólnodostępna siłownia. Do dyspozycji uczestników ośrodek oddaje pokoje 3-4-5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV, a także balkonami, z których rozpościerają się widoki na panoramę Tatr. Uczestnicy będą mogli korzystać także z: jadalni serwującej domowe posiłki, sali rozrywkowej z bilardem, piłkarzykami i stołem do ping-ponga. Przy obiekcie znajduje się także plac zabaw (huśtawki ze zjeżdżalnią) oraz stoliki z parasolami. W całym budynku dostępny jest bezprzewodowy Internet (Wi-Fi).

WYŻYWIENIE
3 posiłki dziennie + podwieczorek (bardzo smaczna, domowa kuchnia). Śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany.

ZWIEDZANIE ZAKOPANEGO
Kto zawitał na Podhale, koniecznie musi poznać zabytki i kulturę regionu. Zaprosimy Was na gwarne, kolorowe Krupówki ze swoimi uroczymi zakątkami, atrakcjami, góralskimi sklepikami, zaprzęgami konnymi, oscypkami. Będziemy podziwiać piękne widoki i architekturę zimowej stolicy. Będzie czas na zakup góralskich pamiątek, a może nawet zobaczymy Obiekty Skoczni Krokiew?

SPACER PO KRUPÓWKACH
Krupówki to najbardziej popularne i uczęszczane miejsce w Zakopanem. Każdego roku odwiedzają je tysiące turystów. Położona w samym centrum ulica skupia w sobie całe życie towarzyskie miasta.

W CENTRUM WIDOKÓW - GUBAŁÓWKA
Na sam szczyt Gubałówki dostaniemy się koleją linowo-terenową PKL. Choć wjazd trwa kilka minut, to z wagonika można podziwiać przepiękne krajobrazy. Dach kolejki jest przeszklony, dzięki czemu wszystkie najwyższe szczyty Tatr będziemy mieć w zasięgu wzroku! Gubałówka jest znakomitym miejscem na dobrą zabawę. Nie brakuje tu stoisk z oscypkami, ale też różnego rodzaju pamiątkami. Zimą Gubałówka zamienia się w magiczną Krainę Światła i najwyżej położony świetlny park w Polsce.

PUNKT WIDOKOWY NA SZCZYCIE ANTAŁÓWKI
Przyjemny spacer z samego centrum Zakopanego: Krupówki – ul. Kościuszki – nad dworcem PKP wchodzimy w ul. Smrekową i idziemy nią do samego końca asfaltu, a następnie cały czas prosto, stromo pod górę, drogą gruntową. Tutaj kończy się droga i zaczyna ścieżka, którą podążamy cały czas prosto, najpierw przez łąki, a po ok. 800 m przez rzadki lasek. Po wyjściu z lasu możemy się już rozkoszować wspaniałym widokiem na Tatry i za kilka minut stoimy na szczycie Antałówki.

NA CZUBEK WIELKIEJ KROKWI - ZWIEDZANIE SKOCZNI NARCIARSKIEJ
Na szczyt Wielkiej Krokwi wyjeżdża się wyciągiem krzesełkowym lub wspina po schodach. Przy górnej stacji kolejki znajduje się kawiarnia, w której można usiąść i poobserwować okolicę. Dzięki spojrzeniu na świat znad rozbiegu pozwala wyobrazić sobie, jak czują się zawodnicy przed skokiem, gdy siedzą na belce startowej.

WODNE SZALEŃSTWO W ZAKOPIAŃSKIM AQUAPARKU
Termalny Aquapark bije na głowę nawet słowackie ośrodki. Ogromna hala główna jest cała przeszklona – podziwiać stąd można Zakopane i pasmo Giewontu. W hali znalazły się 3 baseny, rwąca rzeka i brodziki dla dzieci. Do basenów spłynąć można pięcioma zjeżdżalniami. Można pływać lub moczyć się na bąbelkujących kanapach, spłynąć z prądem rwącej rzeki czy też pluskać się w wielkim basenie, w którym jak wyspy rozrzucone są wanny z masażami wodnymi. Tutaj każdy z Was może popisać się umiejętnościami pływackimi!

KRĘGLE W AQUAPARKU ZAKOPANE
Rywalizacja na prawdziwej pięciotorowej, profesjonalnej kręgielni typu bowling (czyli kręgle amerykańskie) z w pełni zautomatyzowanym systemem komputerowym. Każdy tor posiada monitor, na którym są wyświetlane wyniki gry. Odbędziemy tam emocjonujące zawody! Zobacz, czy jesteś w stanie przechytrzyć innych uczestników – tutaj liczy się precyzja!

WIZYTA w CENTRUM EDUKACJI PRZYRODNICZEJ - interaktywna mapa
Spacer edukacyjny po ośrodku, podczas którego z pewnością nikt się nie znudzi. Zobaczymy makietę Tatr z prezentacją, projekcję filmu oraz bardzo realistyczne dioramy, czyli trójwymiarowe makiety przedstawiające tatrzański ekosystem - opowiedzą o nim miejscowe zwierzęta. Jedna z sal kinowych, w której użyta jest technologia 3D, zapewnia dodatkowe wrażenia – podmuchy „wiatru” czy gwałtowne ruchy fotela. Widzowie dostaną również specjalne okulary, dzięki którym obraz zyska trójwymiarowość. W trakcie zwiedzania można zajrzeć także do jaskini. Bardzo przypomina prawdziwą, jest tak samo chłodna, sączy się w niej woda. Można w niej posłuchać o tym, co się dzieje w tatrzańskich podziemiach, kto w nich mieszka i dlaczego.

WEJŚCIE DO MIEJSKIEJ GALERII SZTUKI
Jednej z najstarszych galerii sztuki w Polsce. Jej początki sięgają 1911 roku.

OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK
W specjalnie przygotowanym kręgu ogniskowym upieczemy kiełbaski, posłuchamy kawałów i anegdot związanych nie tylko z regionem.

ZIMOWE ZABAWY
Zjazdy na "byle czym": jabłuszkach i workach. Ulepimy bałwana giganta. BITWA O IGLOO - drużynowa walka na śnieżki.
Rozgrywki w piłkarzyki, ping-ponga, bilard, zabawy i animacje...

CHĘTNYM PROPONUJEMY (wymagane min. 10 osób, możliwość zakupu wyłącznie przez biuro):

SKI FUN - 200 zł
Osoby, które już próbowały jazdy na nartach, będą szlifować przez 3 dni swoje umiejętności. Zapewniamy Wam do 4 godzin dziennie jazdy pod opieką doświadczonej kadry (wychowawca). Będziemy bawić się na stoku i przy okazji pilnie się uczyć. Decyzja o wyborze ośrodka narciarskiego należy do kadry. Jeździmy w Białce Tatrzańskiej, Witowie lub Jurgowie.
Obowiązkowy kask!
Dodatkowo płatne w fakultecie: ok. 95 zł/dzień karnet narciarski (godzinowy) + kaucja za kartę 10 zł.
Dla chętnych dodatkowo płatne: ok. 50 zł/dzień wypożyczenie sprzętu narciarskiego (komplet), ok. 170 zł/dzień/1 godzina szkolenia z instruktorem.

GÓRALSKI KULIG – 85 zł
Fantastyczna niezapomniana przygoda, wyjątkowy klimat, przepiękne widoki i świetna atmosfera. Przejażdżka saniami lub wozem drabiniastym wśród malowniczej górskiej scenerii to przeżycie, które na długo pozostaje w pamięci!

LODOWISKO – 30 zł
Dla każdego super zabawa na lodzie. Łyżwy oraz kask ochronny - gwarantowane (1,5 godziny).

za dopłatą  - autokar

Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy podane są w każdej zawartej umowie. Konkretne godziny zbiórek i powrotów będą znane 3 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokar odjeżdża nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Transport oznaczony "do potwierdzenia" jest organizowany przy minimum 5 uczestnikach. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdów na imprezę z danej miejscowości, ze wskazaniem najbliższego miejsca zbiórki. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok. godz. 17.00-18.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba) + sprzęt narciarski / snowboardowy w pokrowcu (1 komplet). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem. W przypadku przejazdu PKP, autokarem rejsowym lub busem należy posiadać aktualną legitymację szkolną.

miejsce adres wyjazd powrót cena
dojazd własny dojazd własny 18:00 08:30 0,00 zł.
Uwagi: Przybycie do Ośrodka po godz. 18:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:30. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie.
Radom Wyjazd: McDonald przy CIRCLE K ul. Czarnieckiego 73., powrót: McDonald przy AMIC Energy ul. Wernera 52. 10:00 16:00 190,00 zł.
Warszawa Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej. 08:00 18:00 190,00 zł.
Wrocław Dworzec PKP/PKS Powrót: Dworzec PKP/PKS 10:00 18:00 250,00 zł.
Uwagi: Wymagana legitymacja szkolna.

BON TURYSTYCZNY
Rezerwując tę imprezę masz możliwość realizacji bonu turystycznego.

Ubezpieczenie NNW (5.000 zł).

CENA ZAWIERA :
-Zakwaterowanie (7 noclegów) i wyżywienie (3 posiłki dziennie, śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany), od ciepłej
kolacji do śniadania + suchy prowiant na drogę powrotną, jedna kolacja zamieniona na ognisko/grilla z pieczeniem kiełbasek.
-Opiekę wychowawczą.
-Wjazd na Gubałówkę kolejką linowo-terenową (1 kierunek).
-Wizyta w Aquaparku Zakopane (1 wejście na 3 godziny).
-Wyjście na kręgielnię (1 turniej 1 godzinny).
-Program rekreacyjny wg opisu.
-Ubezpieczenie NNW (5.000 zł).
-Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
-Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A. od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np.
choroba, zalecamy wykupienie) - 110 zł.
Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić w dniu zawarcia umowy. UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w
wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
-Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
-Góralski kulig - 85 zł.
-Lodowisko (1,5 godziny) - 30 zł.
-Ski Fun (jazda na nartach - 3 dni) - 200 zł.
Dodatkowo płatne do fakultetu: ok. 95 zł/dzień karnet narciarski (godzinowy) + kaucja za kartę 10 zł. Dla chętnych: ok. 50 zł/dzień
wypożyczenie sprzętu narciarskiego (komplet), ok. 1

 1. Dieta wegetariańska, bezglutenowa: 120.00 PLN
 2. Góralski kulig: 85.00 PLN
 3. Lodowisko (1,5 godziny): 30.00 PLN
 4. rezygnuję z ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji: bez dopłaty
 5. Ski Fun (jazda na nartach - 3 dni): 200.00 PLN
  Dodatkowo płatne do fakultetu: ok. 95 zł/dzień karnet narciarski (godzinowy) + kaucja za kartę 10 zł. Dla chętnych: ok. 50 zł/dzień wypożyczenie sprzętu narciarskiego (komplet), ok. 170 zł/dzień/1 godzina szkolenia z instruktorem.
 6. Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A. od kosztów rezygnacji: 110.00 PLN