HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

TORUŃ I OKOLICE 2 DNI

wycieczka szkolna TORUŃ I OKOLICE - 2 dni: Toruń – lekcja muzealna połączona z degustacją w Muzeum Piernika, Twierdza Toruń Fort IV, zajęcia w planetarium, zwiedzanie Starego Miasta z licencjonowanym przewodnikiem; Golub-Dobrzyń – zamek pokrzyżacki; Ciechocinek – tężnie.

2012-09-20-16.18.16 (Copy).jpg
images (Copy).jpg
zamek-w-golubiu-dobrzyniu_3543 (Copy).jpg

TORUŃ I OKOLICE
2 DNI

TERMIN: do uzgodnienia

PROGRAM:

Toruń – lekcja muzealna połączona z degustacją w Muzeum Piernika, Twierdza Toruń Fort IV, zajęcia w planetarium, zwiedzanie Starego Miasta z licencjonowanym przewodnikiem; Golub-Dobrzyń – zamek pokrzyżacki; Ciechocinek – tężnie.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
349 zł 399 zł

 

Cena wycieczki obejmuje: koszty autokaru, pilota lub przewodnika, ubezpieczenie NW, noclegi i wyżywienie - śniadania i obiadokolacje  w obiektach przystosowanych do obsługi dzieci i młodzieży - pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami lub w układzie studio .

Cena nie obejmuje: wstępów do zwiedzanych obiektów oraz innych wstępów.

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.