HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

OPINOGÓRA I CIECHANÓW 1 DZIEŃ

Wycieczka szkolna: Ciechanów, w którym znajduje się zamek obronny z XIV w. Opinogóra – zwiedzanie neogotyckiego pałacu – Muzeum Romantyzmu, kościół parafialny w Krasnem: nagrobki rodu Krasińskich, freski Sebastiana Ecksteina, dzieła sztuki sakralnej, w podziemiach katakumby Krasińskich, powrót przez Pułtusk, w którym w trakcie spaceru możliwe będzie obejrzenie rynku, kamieniczek z XIX w. oraz wieży ratusza z XVI w. oraz zamku, w którym obecnie znajduje się Dom Polonii.

POL_Ciechanów_1 (Copy).JPG
42544972 (Copy).jpg
4831dfba-5c94-4baa-a45e-f7ec3db0dd27_162.2 (Copy).jpg

OPINOGÓRA I CIECHANÓW

1 DZIEŃ

PROGRAM:

Ciechanów, w którym znajduje się zamek obronny z XIV w. Opinogóra – zwiedzanie neogotyckiego pałacu – Muzeum Romantyzmu, kościół parafialny w Krasnem: nagrobki rodu Krasińskich, freski Sebastiana Ecksteina, dzieła sztuki sakralnej, w podziemiach katakumby Krasińskich, powrót przez Pułtusk, w którym w trakcie spaceru możliwe będzie obejrzenie rynku, kamieniczek z XIX w. oraz wieży ratusza z XVI w. oraz zamku, w którym obecnie znajduje się Dom Polonii.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
149 zł 189 zł

 

Cena wycieczki obejmuje: koszty autokaru, pilota lub przewodnika, ubezpieczenie NW.

Cena nie obejmuje: wstępów do zwiedzanych obiektów oraz innych wstępów.

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.