HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

KRAKÓW-BOCHNIA Z NOCLEGIEM W KOPALNI-OJCOWSKI PARK NARODOWY 3 DNI

wycieczka szkolna KRAKÓW-BOCHNIA Z NOCLEGIEM W KOPALNI-OJCOWSKI PARK NARODOWY 3 DNI. Dzień 1: Przejazd do Parku Wodnego w Krakowie – 2 godz. wstęp. Przejazd do Bochni, zjazd do Kopalni w Bochni, nocleg z Komorze Warzyn. Dodatkowe atrakcje w kopalni: zwiedzanie trasy turystycznej z przejażdżką podziemną kolejką; projekcja filmu w podziemnym kinie od godz. 18.00 do 20.00; dyskoteka od godz. 20.00. Do dyspozycji oddajemy także: zjeżdżalnię; boisko sportowe o wymiarach 21x11m; sprzęt sportowy; restaurację oraz kawiarnię. Dzień 2: wyjazd z Kopalni. Kraków – zwiedzanie Starego Miasta i Wawelu: Katedra, dziedziniec arkadowy i Smocza Jama na Wawelu, przejście Traktem Królewskim przez Stare Miasto – ul. Grodzka, Kościół Św. Andrzeja, Kościół Piotra i Pawła, Rynek – Sukiennice, Kościół Mariacki, Pomnik Mickiewicza, ul. Floriańska, Brama Floriańska, Barbakan. Zakwaterowanie, ognisko z pieczeniem kiełbasek. Dzień 3: Przejazd do Ojcowskiego Parku Narodowego, zwiedzanie zamku w Pieskowej Skale oraz Jaskini Łokietka. Powrót w godzinach wieczornych.

ae2a9ed8b9100c0da24fab4fdcef75fa (Copy).jpeg
bochnia_kopalnia_34 (Copy).jpg
pieskowa16 (Copy).jpg

KRAKÓW-BOCHNIA Z NOCLEGIEM W KOPALNI-OJCOWSKI PARK NARODOWY

3 DNI

TERMIN: do uzgodnienia

PROGRAM:

Dzień 1: Przejazd do Parku Wodnego w Krakowie – 2 godz. wstęp. Przejazd do Bochni, zjazd do Kopalni w Bochni, nocleg z Komorze Warzyn. Dodatkowe atrakcje w kopalni: zwiedzanie trasy turystycznej z przejażdżką podziemną kolejką; projekcja filmu w podziemnym kinie od godz. 18.00 do 20.00; dyskoteka od godz. 20.00. Do dyspozycji oddajemy także: zjeżdżalnię; boisko sportowe o wymiarach 21x11m; sprzęt sportowy; restaurację oraz kawiarnię.

Dzień 2: wyjazd z Kopalni. Kraków – zwiedzanie Starego Miasta i Wawelu: Katedra, dziedziniec arkadowy i Smocza Jama na Wawelu, przejście Traktem Królewskim przez Stare Miasto – ul. Grodzka, Kościół Św. Andrzeja, Kościół Piotra i Pawła, Rynek – Sukiennice, Kościół Mariacki, Pomnik Mickiewicza, ul. Floriańska, Brama Floriańska, Barbakan. Zakwaterowanie, ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Dzień 3: Przejazd do Ojcowskiego Parku Narodowego, zwiedzanie zamku w Pieskowej Skale oraz Jaskini Łokietka. Powrót w godzinach wieczornych.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os  Cena od os przy 30 os
699 zł 769 zł

 

Cena wycieczki obejmuje: koszty autokaru, pilota lub przewodnika, ubezpieczenie NW, noclegi i wyżywienie - śniadania i obiadokolacje  w obiektach przystosowanych do obsługi dzieci i młodzieży - pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami lub w układzie studio, nocleg w Kopalni Soli w Bochni - Komora Warzyn, zwiedzanie kopalni.

Cena nie obejmuje: wstępów do zwiedzanych innych obiektów oraz innych wstępów.

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.