HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

TRADYCJE POLSKIEJ WSI: SIERPC 1 DZIEŃ

wycieczka szkolna Tradycje Polskiej Wsi to wyjazd do Sierpca – poznanie elementów kultury ludowej podczas spaceru z przewodnikiem po terenie Skansenu Wsi Mazowieckiej; możliwość zapoznania się z ówczesną architektura, stylem wystroju wnętrz oraz narzędziami codziennego użytku. Ponadto opcjonalnie udział w lekcji muzealnej o dowolnie wybranej tematyce: „Od ziarenka do bochenka”, „W wiejskiej kuźni”, „Tradycyjny wyrób masła”, „Zwyczaje wiosenne na Mazowszu”, „Zwyczaje i obrzędy Bożonarodzeniowe na Mazowszu”.

sierpc_muzeum_skansen_majowka (Copy).JPG
1301492548sierpc-skansen-topienie-marzanny-047 (Copy).jpg
gdzie-do-szkoly-106056 (Copy).jpg

"TRADYCJE POLSKIEJ WSI"

SIERPC - 1 DZIEŃ

TERMIN: do uzgodnienia

PROGRAM:

Sierpc – poznanie elementów kultury ludowej podczas spaceru z przewodnikiem po terenie Skansenu Wsi Mazowieckiej; możliwość zapoznania się z ówczesną architektura, stylem wystroju wnętrz oraz narzędziami codziennego użytku. Ponadto opcjonalnie udział w lekcji muzealnej o dowolnie wybranej tematyce: „Od ziarenka do bochenka”, „W wiejskiej kuźni”, „Tradycyjny wyrób masła”, „Zwyczaje wiosenne na Mazowszu”, „Zwyczaje i obrzędy Bożonarodzeniowe na Mazowszu”.

 

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
139 zł 169 zł

 

Cena wycieczki obejmuje: koszty autokaru, pilota lub przewodnika, ubezpieczenie NW.

Cena nie obejmuje: wstępów do zwiedzanych obiektów oraz innych wstępów.

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.