HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

WIELE – KASZUBSKA ADRENALINA - zielona szkoła 5 dni

WIELE – KASZUBSKA ADRENALINA - zielona szkoła 5 dni : 1 dzień: Przejazd do Wiela. Zakwaterowanie. ZAJĘCIA LINOWE /park linowy, ścianka wspinaczkowa, skrzynki/. Dyskoteka 2 dzień: SPŁYW KAJAKOWY Wdą do Kamiennych Kręgów w Odrach. Gry zespołowe. Zajęcia dydaktyczne. Ognisko. 3 dzień: wycieczka do najstarszego w Polsce skansenu we Wdzydzach Kiszewskich – zwiedzanie skansenu z przewodnikiem oraz lekcja muzealna. Do wyboru: lekcja języka kaszubskiego, zajęcia w zabytkowej szkole, muzyczne narzędzia i instrumenty obrzędowe i inne + gry i zabawy ludowe. QUADY - jazda po specjalnie przygotowanym torze w terenie leśnym. Karaoke. 4 dzień: PAINTBALL (zajęcia na „poligonie”). Podchody. Dyskoteka. 5 dzień: Rozdanie certyfikatów Zielonej Szkoły dla aktywnych, wyjazd uczestników. Wyjazd z ośrodka, przejazd do Fojutowa – zwiedzanie akweduktu na Czerskiej Strudze i Wielkim Kanale Brdy – zabytek hydrotechniczny. Przyjazd na miejsce zbiórki.

wiele-paitball.jpg
wiele-spływ.jpeg
lekscja-kaszubska.jpg

Jeziora
Wiele "Kaszubska Adrenalina" -  zielona szkoła

5 dni

TERMIN: do uzgodnienia


Zakwaterowanie :
Ośrodek Wypoczynkowy „Wiele” położony w lesie; zakwaterowanie w pawilonach hotelowych – pokoje 4, 5, 6 -osobowe z łazienkami lub typu studio (łazienka i WC na dwa pokoje ). Na terenie ośrodka i do dyspozycji uczestników znajdują się: boisko do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, stoły do tenisa stołowego, miejsce na ognisko, plac zabaw, sala dyskotekowa, jadalnia.


Program :
1 dzień: Przejazd do Wiela. Zakwaterowanie. ZAJĘCIA LINOWE /park linowy, ścianka wspinaczkowa, skrzynki/. Dyskoteka
2 dzień: SPŁYW KAJAKOWY Wdą do Kamiennych Kręgów w Odrach. Gry zespołowe. Zajęcia dydaktyczne. Ognisko.
3 dzień: wycieczka do najstarszego w Polsce skansenu we Wdzydzach Kiszewskich – zwiedzanie skansenu z przewodnikiem oraz lekcja muzealna. Do wyboru: lekcja języka kaszubskiego, zajęcia w zabytkowej szkole, muzyczne narzędzia i instrumenty obrzędowe i inne + gry i zabawy ludowe. QUADY - jazda po specjalnie przygotowanym torze w terenie leśnym. Karaoke.
4 dzień: PAINTBALL (zajęcia na „poligonie”). Podchody. Dyskoteka.
5 dzień: Rozdanie certyfikatów Zielonej Szkoły dla aktywnych, wyjazd uczestników. Wyjazd z ośrodka, przejazd do Fojutowa – zwiedzanie akweduktu na Czerskiej Strudze i Wielkim Kanale Brdy – zabytek hydrotechniczny. Przyjazd na miejsce zbiórki.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
1269 zł
1349 złCena obejmuje: koszty autokaru, pilota-przewodnika, ubezpieczenia NW w Polsce , noclegów oraz wyżywienia – śniadania, obiady i kolację lub jak w programie - pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami, wszystkie wstępy oraz atrakcje zawarte w programie.

 

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.