HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

SULEJÓW - JASKINIA RAJ - zielona szkoła 5 dni

SULEJÓW - JASKINIA RAJ - zielona szkoła 5 dni: 1 dzień: Przejazd do Sulejowa. Po drodze zwiedzanie Podklasztorza – kompleks budowli dawnego klasztoru cystersów. Zakwaterowanie. Rozgrywki sportowe. Kolacja. 2 dzień: wycieczka autokarowa w Góry Świętokrzyskie – zwiedzanie Jaskini Raj, zamku w Chęcinach, Kielce – rezerwat geologiczny Kadzielnia, spacer po centrum miasta. 3 dzień: „Dzień Sportu i Rekreacji”, po śniadaniu rozgrywki sportowe, obiad, gra terenowa – podchody, ognisko z pieczeniem kiełbasek w ramach kolacji. 4 dzień: wycieczka autokarowa wzdłuż Jeziora Sulejowskiego do rezerwatu „Niebieskie Źródła” oraz zwiedzanie Skansenu Doliny Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim, Ośrodka Hodowli Żubrów w Smardzewicach, spacer po Spale, bunkier w Konewce. Dyskoteka. 5 dzień: zabawy sportowe, wyjazd w godzinach poobiednich. Powrót w godzinach popołudniowych.

niebieskie.jpg
konewka.jpg
Raj_Cave_stalagmite_2020.jpg

Okolice Łodzi
Sulejów i Jaskinia Raj  -  zielona szkoła

5 dni

TERMIN: do uzgodnienia

Zakwaterowanie:

Ośrodek Wypoczynkowy „Dresso” położony w lesie sosnowym na powierzchni 5 ha w dorzeczu rzeki Pilicy i Luciąży; zakwaterowanie w domu wczasowym – pokoje 3, 4-osobowe z łazienkami. Na terenie ośrodka znajduje się siłownia, świetlica z TV SAT, sala bilardowa, sala dyskotekowa, dwie kawiarnie i boiska do siatkówki i koszykówki, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci oraz osiem niezależnych świetlic zapewniających dzieciom zajęcie w trakcie gorszej pogody.


Program :
1 dzień: Przejazd do Sulejowa. Po drodze zwiedzanie Podklasztorza – kompleks budowli dawnego klasztoru cystersów. Zakwaterowanie. Rozgrywki sportowe. Kolacja.
2 dzień: wycieczka autokarowa w Góry Świętokrzyskie – zwiedzanie Jaskini Raj, zamku w Chęcinach, Kielce – rezerwat geologiczny Kadzielnia, spacer po centrum miasta.
3 dzień: „Dzień Sportu i Rekreacji”, po śniadaniu rozgrywki sportowe, obiad, gra terenowa – podchody, ognisko z pieczeniem kiełbasek w ramach kolacji.
4 dzień: wycieczka autokarowa wzdłuż Jeziora Sulejowskiego do rezerwatu „Niebieskie Źródła” oraz zwiedzanie Skansenu Doliny Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim, Ośrodka Hodowli Żubrów w Smardzewicach, spacer po Spale, bunkier w Konewce. Dyskoteka.
5 dzień: zabawy sportowe, wyjazd w godzinach poobiednich. Powrót w godzinach popołudniowych.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
1029 zł
1099 złCena obejmuje: koszty autokaru, pilota-przewodnika, ubezpieczenia NW w Polsce , noclegów oraz wyżywienia – śniadania, obiady i kolację lub jak w programie - pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami, wszystkie wstępy oraz atrakcje zawarte w programie.

 

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.