Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi

HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278, 426871349

Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi

Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

SPAŁA - Kolonie – Raj w sercu Polski - Park Of Poland 6-13 lat, LATO 2021

3.jpg
1.jpg
2.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
11.jpg
3.jpg 1.jpg 2.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 11.jpg
 • Miejsce:
  Polska / Spała
 • Wiek:
  6 - 13 lat
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj ofertę:
 • Udostępnij:
01/SPA/21 04.07.2021 - 13.07.2021 1680.00 PLN [ zakończona ]
02/SPA/21 13.07.2021 - 22.07.2021 1680.00 PLN [ zakończona ]
03/SPA/21 22.07.2021 - 31.07.2021 1680.00 PLN [ zakończona ]
04/SPA/21 09.08.2021 - 18.08.2021 1680.00 PLN [ zakończona ]

Kolonie – Raj w sercu Polski - Park Of Poland, Suntago Wodny Świat, Baśniowe Sady Klemensa, Bałtów, warsztat pływacki, Lekcja Przetrwania. Kolonie szczególnie polecane dla dzieci młodszych. Zapewniamy sympatyczną, opiekuńczą kadrę, która nie tylko interesująco i bezpiecznie zorganizuje codzienne zajęcia ale również pomoże ułożyć rzeczy, wysłucha. Podczas pobytu dzieci zwiedzają wiele ciekawych miejsc, poszerzają swoją wiedzę, uczą się samodzielności:

SPAŁA 
Kolonie – Raj w sercu Polski - Park Of Poland

Suntago Wodny Świat, Baśniowe Sady Klemensa,  Bałtów, warsztat pływacki,
Lekcja Przetrwania,

Kolonie 6-13 lat

ok. 100 km od Warszawy i ok. 60 km od  Łodzi, ok. 80  km od Kielc, ok. 200 od Krakowa i Katowic

SPAŁA – kurort carów i prezydentów, znana miejscowość wypoczynkowa w centralnej Polsce nad rzeką Pilicą, na terenie dawnej Puszczy Pilickiej, obecnie Spalskiego Parku Krajobrazowego. Posiada dobre warunki klimatyczne, dawniej letnia rezydencja prezydentów Polski.

Kolonie szczególnie polecane dla dzieci młodszych. Zapewniamy sympatyczną, opiekuńczą kadrę, która nie tylko interesująco i bezpiecznie zorganizuje codzienne zajęcia ale również pomoże ułożyć rzeczy, wysłucha. Podczas pobytu dzieci zwiedzają wiele ciekawych miejsc, poszerzają swoją wiedzę, uczą się samodzielności

ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy „ZACISZE” http://www.naturatour.pl/strona/osrodek/9/Spa%C5%82a+Zacisze   ,  usytuowany w otoczeniu zieleni, Pokoje 2,3-osobowe z łazienkami, telewizorami, lodówką. Ośrodek dysponuje: boiskiem sportowym, placem zabaw, ogrodem do grillowania, stołem do pimg-ponga i bilardowym, rowerami, jadalnią, salami konferencyjnymi ze sprzętem multimedialnym, kawiarnią, jacuzzi, pokojem zabaw. Teren ośrodka ogrodzony i monitorowany, Około 1 km od ośrodka ‘Zacisze” płynie rzeka Pilica z piaszczystą plażą.

 

WYŻYWIENIE:

w stołówce ośrodka: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek); pierwsze świadczenie: obiad w pierwszym dniu turnusu, ostatnie świadczenie: obiad w ostatnim dniu turnusu

1. Super wycieczka do Park of Poland i super atrakcje - szaleństwo w otwartym w 2020 r. największym zadaszonym Parku Wodnym w Europie – Suntago Wodny Świat (www.parkofpoland.com). To prawdziwe miasteczko rozrywki i tropikalna wyspa. Znacie Tropical Islands pod Berlinem ? To coś w tym stylu. Na terenie Suntago znajdują się trzy strefy tematyczne - Jamango Wodna Dżungla, Relax Suntago oraz Saunaria Suntago a w nich m.in. 32 zjeżdżalnie wodne, basen z falami, relax z tzw. dziką rzeką, wodny plac zabaw, maszyna Surf-Air, która umożliwia naukę surfowanie pod dachem, 3 baseny solankowe Dead Sea, 5 basenów witalnych, wypełnionych wodą z minerałami. 
Jamango - Jedyna w swoim rodzaju wodna dżungla pełna atrakcji i niespodzianek na światowym poziomie Aż 32 różne zjeżdżalnie to gwarancja niezapomnianych wrażeń! Odważysz się na zjazd najdłuższą – 320 metrową zjeżdżalnią ? To tak jakby sunąć w dół z wysokości wieży Eiffla. Tropikalny, termalny a może gigantyczny basen z falą? Aż 18 różnych basenów o powierzchni 3500 metrów kw. dostarczy wrażeń każdemu miłośnikowi wodnej zabawy! A to wszystko w otoczeniu 700  palm przywiezionych z egzotycznych zakątków świata.

2. wycieczka autokarowa  do Bajkowych Sadów Klemensa. Połączymy edukację z zabawą. Na uczestników czeka super zabawa w następujących strefach:

 • Tęczowa Kraina z kurtynami wodnymi
 • Strefa miękkich lotów czyli zabawa na dmuchańcach
 • Gorące piaski – gigantyczna piaskownica przypominająca pustynię na której można budować zamki, ścigać się z górki
 • Leśny Tor Przeszkód
 • przejazd beczkowozem
 • Gra terenowa „Turlaj owoce"
 • Wodny Plac zabaw
 • Zaczarowany zakątek
 • Pociąg do Przyrody
 • Brzozowy labirynt
 • Hop, hop do góry z trzema trampolinami
 • Strachowisko

3. zwiedzanie VII Dywizjonu Lotniczego, przeznaczonego do wsparcia ogniowego, desantowania, transportu powietrznego oraz zabezpieczenia pododdziałów szturmowych kawalerii powietrznej na polu walki lub zwiedzanie kompleksu bunkrów „Konewka”

4. Przygoda z tańcem czyli ZUMBA Kids-Kids Jr – opanowała już cały świat. To genialne połączenie tańców latynoamerykańskich, elementów fitness oraz zabawy, poprawiają sylwetkę, kondycję, wprawiają w dobre samopoczucie. Kroki nie są skomplikowane i każdy dobrze się bawi – bo o to chodzi – o dobrą zabawę bez przymusu ćwiczeń. dodatkowo trener przekaże wiedzę na temat ruchu i zdrowego odżywiania. w turnusie,   zajęcia pod okiem profesjonalnego instruktora.

5.    zajęcia na basenie Centralnego Ośrodka Sportu

6.    wizyta na pirackim statku – piracka przygoda – zabawy w wodzie, szukanie ukrytego skarbu przy pomocy pirackiej mapy sprzed lat. Festiwal Talentów.

7.    Plażowanie nad Pilicą

8.    Zaczarowany Las – wyprawa po kwiat paproci oraz wiele zabaw z Królewną Śnieżką, Kopciuszkiem, Kubusiem Puchatkiem. Indiańska Wioska – jak zbudować wigwam, wybór Wodza Wioski, najpiękniejszej Indianki, Najśmieszniejszego Indianina.

9.    Bajkowy Dzień (prezentacja bajek).

10.  Dzień w Dżungli – wycieczka do lasu, wybór Mistrza lasu, konkurs „Jak się czesał Tarzan i Jane”, polowanie na tygrysa – podchody

11. Dzień dobrego humoru – konkurs na najzabawniejsze historyjki, wierszyki, rysowanie karykatur

12.  Dzień sportu „na wesoło”

13.  Szkoła dobrych manier,

14.  Festiwal Talentów,

15.  Zajęcia plastyczne, wycieczki piesze , gry, konkursy, ogniska, dyskoteki.

Podczas kolonii dzieci zdobywają różne stopnie np. wodnik, botanik, podróżnik oraz odznaki i tytuły np. Złoty Mikrofon (dla najlepszego śpiewaka), Pomysłowy Dobromir (za pomysłowość i twórcze rozwiązywanie problemów),  Niewidzialnej Ręki (dla kolonisty, który często bezinteresownie pomagał innym) itp.

PROFILE dodatkowo płatne i realizowane przy min. 15 uczestnikach:

1.   Poczuj się jak ryba w wodzie! - warsztat pływacki nauka pływania - 6 zajęć po 45 min. lekcji z nauki i doskonalenia pływania.
Cena 140 zł.

2.   wycieczka autokarowa do Bałtowskiego Parku Jurajskiego www.juraparkbaltow.pl: zwiedzanie Jura Parku – podróż w czasie przez okresy geologiczne, obejrzenie rekonstrukcji, dinozaurów, zwiedzanie Zwierzyńca Bałtowskiego, przejażdżka amerykańskim schoolbusem, możliwość, spotkania „oko w oko” ze zwierzętami żyjącymi w Afryce, Ameryce, Australii, Eurazji, wizyta w prehistorycznym Oceanarium a następnie w Sabatówce i w  parku Polska w Miniaturze.
Cena 150 zł.

3.    Szkoła Przetrwania – Aktywna Nauka,

Program szkoły przetrwania jest podzielony na kilka boków, a w każdym z nich jest cząstka przedmiotów ze szkoły pod postacią survivalu.

·       Ogień - metody rozpalania, dobór podpałki, palenisko

·       Woda - ocena czystości, naturalne wskaźniki czystości wód,

·       Obóz - dobór miejsca, wykonanie konstrukcji

·       Nawigacja - czytanie map, obsługa kompasu i mapy, odnajdywanie położenia, wyznaczanie azymutu, układanie trasy

·       Sygnalizacja ratunkowa- paleniska sygnalizacyjne, panel naziemnie, sygnalizacja nocna/dzienna.

·       zasady postępowania w przypadku zgubienia: S.T.O.P. PLAN

Zajęcia prowadzi wyspecjalizowana kadra instruktorów survivalu. Uczestnik zajęć powinien zabrać ze sobą plecak, sportowe ubranie, buty za kostkę.
Cena 60 zł.

4.   Zajęcia "z Adrenaliną w tle” – wizyta w Parku Linowym Adrenalina w Spale, beztroska, bezpieczna zabawa zajęcia dostosowane do wieku uczestników, pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., to system przeszkód linowych i  platform, uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt asekuracyjny, czas zajęć  ok. 4 godzin.
Cena 30 zł.

5.   Termy Uniejów + zoo Safari niezapomniane przeżycia i wiele atrakcji w czasie wycieczki autokarowej do Term Uniejowskich i ZOO Safari  Termy Uniejów https://www.termyuniejow.pl/pl to wspaniały nowoczesny kompleks termalno-basenowy w którym czekają  baseny zewnętrzne i wewnętrzne: pływackie, rekreacyjne, solankowe, rwąca rzeka, słoneczna łąka, bufet wodny z zatoką, basen dziecięcy z zamkiem, basen lodowy, wyspa jacuzzi, są są też zjeżdżalni,  basen solankowy gorący, basen lodowy, komora śnieżna i inne.

Cena 130 zł.

6.   Spływ kajakowy pod opieką ratowników wodnych na trasie Tomaszów – Mazowiecki – Spałą.

Cena 70 zł.

 

a) trasa główna autokar lub bus: z Warszawy + 100 zł, z Łodzi + 100 zł,

b) przejazdy antenowe: z Lublin + 150 zł, z Kielce + 150 zł.  Katowice i Kraków  + 150 zł, Gdańsk + 200 zł.

c) dojazd własny: przyjazd uczestnika z rodzicami do ośrodka na godz. 13.00, odbiór uczestnika w ostatnim dniu ok. 12.00

Wyjazdy realizowane przy min. 7 uczestnikach. Dojazdy antenowe mogą odbywać się  innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, PKP – rezerwacja miejsc siedzących pod opieką wychowawcy - konwojenta).

miejsce adres wyjazd powrót cena
Dojazd własny Spała, ul. Piłsudskiego 20, 97-215 Inowłódz 13:00 12:00 0,00 zł.
Katowice godzina i miejsce do potwierdzenia na ok. 7 dni przed wyjazdem 00:00 00:00 150,00 zł.
Kielce godzina i miejsce do potwierdzenia na ok. 7 dni przed wyjazdem 00:00 00:00 150,00 zł.
Kraków godzina i miejsce do potwierdzenia na ok. 7 dni przed wyjazdem 00:00 00:00 150,00 zł.
Lublin godzina i miejsce do potwierdzenia na ok. 7 dni przed wyjazdem 00:00 00:00 150,00 zł.
Łódź Parking dla autokarów przy CH Manufaktura od ul. Karskiego 11:00 14:30 100,00 zł.
Uwagi: godzina do potwierdzenia na ok. 7 dni przed wyjazdem godzina do potwierdzenia na ok. 7 dni przed wyjazdem
Warszawa ul. Niemcewicza 17 (dawniej hotel Harctur) - zatoczka dla autokarów 09:00 16:00 100,00 zł.
Uwagi: godzina do potwierdzenia na ok. 7 dni przed wyjazdem godzina do potwierdzenia na ok. 7 dni przed wyjazdem

UBEZPIECZENIE         

NNW – Uniqa T.U. S.A. do 5000 zł

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy Signal Iduna Polska – 60 zł/os- wariant standard lub 110 zł/os – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę *

Ogólne Warunki Uczestnictwa ubezpieczeń (do wglądu lub pobrania):

Uniqa T.U. S.A. - "Kontynenty na terenie RP" - Ogólne warunki ubezpieczenia osób w czasie ich podróży w kraju (NNW)
OWU Kosztów Imprezy Turystycznej "Bezpieczne Rezerwacje" Signal Iduna S.A.


*  Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania potwierdzonego diagnozą medyczną,  śmierci, obowiązkowej kwarantanny, izolacji, odmowy wpuszczenia na pokład samolotu / autokaru Ubezpieczonego lub współuczestnika podróży.

 

UWAGI:

Należy ze sobą zabrać: wypełnioną kwartę kwalifikacyjną, wygodne obuwie do pieszych wycieczek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy. Fakultety odbywają się przy min. 15 uczestnikach. Osoby korzystające z przejazdu PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną.

TRYB COVID-19 (obowiązuje do odwołania):

·          Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

·          Uczestnicy powinny być zaopatrzeni przez rodziców w indywidualne osłony nosa i ust do użycia podczas imprezy.

·          Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjnej.

·          Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia dodatkowych obostrzeń przez GIS, MZ i MEN.

BON TURYSTYCZNY 500+

Rezerwując tę imprezę masz mozliwosć realizacji BONU TURYSTYCZNEGO.

CENA ZAWIERA:

zakwaterowanie, wyżywienie, program, ubezpieczenie NNW (5000 zł), kadra wychowawcza, opiekę pielęgniarki na tzw. „doraźne wezwanie”., składka na TFG – 2 zł, skladka na TFP – 2 zł.

CENA NIE ZAWIERA:

dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za imprezy fakultatywne, ubezpieczenia kosztów rezygnacji.

 1. Bałtowski Park Jurajski: 150.00 PLN
 2. Poczuj się jak ryba w wodzie! : 140.00 PLN
  warsztat pływacki nauka pływania - 8 zajęć po 45 min. lekcji z nauki i doskonalenia pływania
 3. Spływ kajakowy : 70.00 PLN
 4. Szkoła Przetrwania – Aktywna Nauka : 60.00 PLN
 5. Termy Uniejów + zoo Safari : 130.00 PLN
 6. Zajęcia z Adrenaliną w tle: 30.00 PLN
 7. rezygnuję z ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji: bez dopłaty
 8. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant rozszerzony o Covid19 i kwarantannę: 110.00 PLN
 9. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant standard: 60.00 PLN