HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże T

Rowy - Kolonia nad morzem „Zaczarowana Kraina” 7-12 lat, lato 2023

45309-10-15.jpg
1S1A6039a-10-15.jpg
1S1A6111-10-15.jpg
bajkowy-ogrod-2-10-15.jpg
blob-10-15.jpg
Dolina_003-10-15.jpg
Dolina_007-10-15.jpg
Dolina-foki10-15.jpg
plan_osrodka10-15.jpg
10-trojak-10-15.jpg
11-trojak-10-15.jpg
4-trojak-10-15.jpg
plaża-10-15.jpg
45309-10-15.jpg 1S1A6039a-10-15.jpg 1S1A6111-10-15.jpg bajkowy-ogrod-2-10-15.jpg blob-10-15.jpg Dolina_003-10-15.jpg Dolina_007-10-15.jpg Dolina-foki10-15.jpg plan_osrodka10-15.jpg 10-trojak-10-15.jpg 11-trojak-10-15.jpg 4-trojak-10-15.jpg plaża-10-15.jpg
 • Miejsce:
  Polska / Rowy
 • Wiek:
  7 - 12 lat
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj ofertę:
 • Udostępnij:
01/ROW/23 25.06.2023 - 04.07.2023 2399.00 PLN [ zakończona ]
Last Minute

Kolonia nad morzem „Zaczarowana Kraina” 7-12 lat

ROWY

Kolonia nad morzem „Zaczarowana Kraina”

7-12 lat

 

10 dni

ROWY

to mała, rybacka, spokojna wieś nadmorska, położona wśród sosnowych lasów i jednocześnie lubiane, nadbałtyckie letnisko. To urocze nadmorskie miasteczko położone jest w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Idąc wzdłuż plaży na zachód po ok. 15 km dotrzemy do Ustki, a po ok 35 km na wschód do Łeby. Główna atrakcja Rowów to bezpośrednie sąsiedztwo Bałtyku oraz malownicze, rozległe plaże. Turystyce sprzyja też położenie tuż obok Jeziora Gardno i Słowińskiego Parku Narodowego. Liczne szlaki piesze oraz rowerowe, a także dobra i niedroga baza noclegowo-gastronomiczna Rowów sprawia że wypoczywa się w Rowach wspaniale. W Rowach, u ujścia rzeki Łupawy do morza, wybudowano niewielki port rybacki.

 

 

ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek Wczasowy Trojak http://www.owtrojak.pl  położony w Rowach, 700 m od plaży.  Na jego terenie ośrodka znajdują się cztery piętrowe pawilony, jadalnia, kawiarnia - bar z tarasem, parking, wiata do zajęć tematycznych,  sala dyskotekowa, boisko do piłki nożnej, miejsce do gry w siatkówkę i na ognisko, plac zabaw dla dzieci. Śpimy w nowo wyremontowanym pawilonie Keja lub Mewa w pokojach 4 osobowych z łazienkami. W każdym pawilonie znajduje się sala TV-video oraz miejsce do gry w tenisa stołowego. Wszystkie pokoje są wyposażone w 2 tapczany i łóżko piętrowe, szafę ubraniową, szafkę nocną lub półkę ścienną. Łazienkę z kabiną prysznicową, umywalką i wc. Na całą szerokość pokoju jest balkon. Teren ogrodzony i monitorowany.

 

WYŻYWIENIE:

4 posiłki dziennie w stołówce na miejscu (śniadanie - bufet, obiady serwowane + podwieczorek, kolacja - bufet), suchy prowiant na powrót. Pierwszym posiłkiem jest kolacja, ostatnim śniadanie + suchy prowiant. Dopłata do diet specjalnych: wegetariańska + 200 zł, bezglutenowa + 200 zł.

 

ATRAKCJE

Wyprawa do Megalandii w Ustce. Megalandia to Zaczarowana Kraina – miejsce, w którym pewien czarodziej wszystko zaczarował w niemożliwy do wytłumaczenia sposób. Wędrując zaczarowaną ścieżką natkniesz się na ślady działalności naszego czarodzieja i poznasz jego niezwykłe czary. Czekają na Was  ILUZJONIŚCI z programu „Mam Talent” -na żywo najlepsi Polscy iluzjoniści, gwiazdy znanego programu z TV. Na własne oczy zobaczycie jak niemożliwe staje się możliwe; m.in.

 • Brozi Magic Show i fakir Don Slavio NOWOŚĆ 2022R., Bartosz Lewandowski, Pan Ząbek., Rafał Reszke
 • Pan Balonik i „Balonowe Show” – balonowe kalambury, balonowa rodzinka, iluzja, balonowe sztuczki i dmuchanie największego balona w Polsce;
 • Cyrk Luna i artyści cyrkowi – tresowany pluszowy słoń Jumbo, iluzja sceniczna, żonglerka i ekwilibrystyka, klauni Rico i Erwin, Pasiasty taniec z 3 metrowym wężem, monocykl, fakir, chodzenie po szkle i wiele innych;
 • Teatr Pinezka – po spotkaniu z Pinezką reszta dnia nie jest już taka sama. Ból brzucha, brak tchu, pot i łzy… a to wszystko ze śmiechu. To czeka Was przez resztę dnia po tym wyjątkowym spotkaniu, nie przegapcie.
 • Hrabia Smarkula – iluzjonista i animator, rozkręci każdą imprezę dla dzieci.

 Oprócz wymienionych atrakcji czeka tu na Was również szereg innych atrakcji:

 • ZACZAROWANA ŚCIEŻKA wielkich rzeczy powiększonych przez czarodzieja Megaliusza, m.in. ogromny dwumetrowy pluszowy miś MegaTuliś, wielka toaleta, wielkie ciacho, ogromny leżak i wiele wiele innych wielkich rzeczy,
 • BAJKA O CZARODZIEJU wędrując zaczarowaną ścieżką poznajecie przygody czarodzieja,
 • KRZYŻÓWKA czytając bajkę jednocześnie rozwiązujecie krzyżówkę z parku,
 • GŁOWA W TALERZU i inne ILUZJE od których świat wiruje w głowie,
 • 2 STREFY MEGA GIER wyjątkowe bo z drewna a do tego bardzo kreatywne jest ich ok. 30, wystarczająco dużo dla rodzinnej zabawy i rywalizacji,
 • STREFA DMUCHAŃCÓW bez limitu czasu, dzieci mogą korzystać w nieskończoność w cenie biletu,
 • BAŃKI MYDLANE kilka razy w ciągu dnia macie możliwość zabawy z bańkami mydlanymi,
 • ZACZAROWANE ROWERY przejechać nimi to nie lada wyczyn;
 • LETNIA SCENA na niej odbywają się występy naszych wspaniałych artystów,
 • 1000 MEGA KLOCKÓW XXL – nie ma nic bardziej kreatywnego niż budowanie z klocków zwłaszcza tych ogromnych,
 • MINI GOLF być może odnajdziesz talent golfisty i zostaniesz nowym Tigerem Woodsem,
 • WYŚCIGOWE TORY DLA KULEK, sprawdź czyja kulka pierwsza dotrze do mety NOWOŚĆ 2022R.!
 • KRÓLICZKOWO nasze przesympatyczne króliczki wprost nie mogą się Was doczekać NOWOŚĆ 2022R. !
 • KOZOWO MAŁE tak to miejsce w którym mieszkają najmilsze kózki na świecie NOWOŚĆ 2022R.
 • LABIRYNT wiklinowy ponad 600 metrów ścieżek do błądzenia NOWOŚĆ 2022r.!
 • LABIRYNT z parawanów plażowych Janusza i Grażyny. Znajdź Janusza i Grażynę i pomóż im wyjść z labiryntu NOWOŚĆ;
 • LABIRYNT pająka Antka, czy masz odwagę wejść do labiryntu pajęczej sieci ? NOWOŚĆ
 • STREFA RELAKSU na hamakach, to właśnie tu nasi wędrowcy odzyskują siły,
 • MEGA PLAŻA z leżakami i zabawkami dla dzieci, do zabawy i wypoczynku, oczywiście ogromny leżak XXL też jest,
 • ŚCIEŻKA Z ZAGADKAMI czy uda Ci się znaleźć prawidłową odpowiedź,
 •  ILUZJE OPTYCZNE nie jednemu zawirowało od nich w głowie;

Rejs statkiem pirackim po morzu z portu w Ustce.

Wyprawa do Doliny Charlotty, a w niej zobaczymy:

 • Zoo Charlotty, które zamieszkuje wiele gatunków świata fauny – zarówno tych dobrze znanych z polskich lasów, jak i sprowadzonych z zamorskich krajów. Są to m.in.: daniel płowy, dzik, gibbon czubaty, jeleń europejski, kangur rudy, walabia Bennetta, kobi liczi, koza domowa, królik domowy, lama, lemur katta, makak japoński, mara patagońska, nutria, osioł domowy, osioł Poitou, ostronos rudy, kapucynka czubata...
 • Motylarnia – miejsce, w którym spotkasz motyle z najdalszych zakątków Ziemi.
 • Kraina Bajek – wkraczamy w świat wielkiej literatury. Spotkamy Czerwonego Kapturka i strasznego wilka, Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków, Calineczkę, Kota w butach, Jasia i Małgosię, Pinokia, a także Rybaka i Złotą Rybkę. Naszych zaczarowanych przyjaciół wyrzeźbili znakomici i znani twórcy ludowi.
 • Wodne Zoo Safari - fantastyczny rejs łodzią, która zabiera uczestników w podróż dookoła świata. Nasze tematyczne wysepki: Afryka, Ameryka Płd. i Australia odkryją przed Państwem wiele ciekawostek, a rejs ukoronowany zostanie zacumowaniem na wyspie lemurów, którą zamieszkują małpiatki z Madagaskaru: Król Julian i jego wesoła banda.
 • Fokarium  - jedno z największych w Polsce, mieszka w nim obecnie 5 samców bałtyckiej foki szarej (Halichoerus grypus). Nasze całuśne zwierzęta do dyspozycji mają 3 baseny o łącznej powierzchni 1500m² i objętości prawie 3 milionów litrów wody. Wszystkim z pewnością spodobają się pokazy treningu medycznego połączonego z karmieniem fok.

Ponadto:

Wędrówki kontynentów – gry i zabawy integracyjne w grupach i dla całego obozu. Grupy losują jeden z kontynentów, z którym będą utożsamiani przez cały dzień. Dyskoteka integracyjna.

Europa da się lubić – Obozowe Igrzyska Olimpijskie. Z wizytą u Neptuna, czyli wielki test sprawnościowy najmłodszych obozowiczów. Quiz wiedzy o Polsce i Europie.

Afryka dzika – Tworzenie afrykańskich masek z masy papierowej i darów natury. Malowanie twarzy. Konkurs rzeźby z piasku. Gra terenowa „Buszmen”.

Lody Antarktydy – Zabawy w wodzie. Zajęcia plastyczno-techniczne. Taniec pingwina – dyskoteka.

Sen o Ameryce – Nauka pląsów i tańców animacyjnych. Zabawa grupowa Casino (Poker - budowa najwyższego domu z kart, Ruletka – koło fortuny, Black Jack – zadania sprawnościowe na czas). Indiańskie ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Azja znana i nieznana – Konkurs plastyczny – chińskie znaki. Budowa piaskowego Muru Chińskiego. Wesoła Azja – czyli obozowy wieczór kabaretowy.

Australia –Zabawa sprawnościowa „Kangur i Koala”.  Konkurs talentów – SYDNEY. Dyskoteka

Morza i oceany – morskie opowieści – karaoke.

Włoskie smaki – dzień pizzy i mody. Zabawa kreatywna „Włochy, Rzym i San Marino”. Obozowy pokaz mody – Mediolan 2023. Degustacja pizzy. Dyskoteka.

Kąpiele w morzu pod opieką ratownika,

zajęcia rekreacyjne: piłka siatkowa, koszykowa, nożna, tenis stołowy i wiele innych zabaw  z całego świata.

 

 

ZAGRAMY W LASERTAG + 65 zł/os

LASERTAG to laserowy paintball -  gra wykorzystująca repliki broni palnej - amunicją nie są tu jednak plastikowe lub wypełnione farbą kulki, lecz promienie podczerwone, całkowicie nieszkodliwe, bezpieczne dla młodzieży (brak urazów), Dodatkowymi zaletami jest dużo większy zasięg „strzału” niż zwykłego paintballa oraz jej programowalność. Czujniki trafień zlokalizowane są na głowie i na broni. Nauczymy się taktyki prowadzenia walski w terenie leśnym oraz mieszkalnym. Daje to nieskończone możliwości.

Czekają nas Laser Wars – gry wojenne bez żadnych ograniczeń wg wybranych scenariuszy, np.: Deathmatch - zawodnicy grają w formule każdy na każdego, wygrywa osoba z największą liczbą trafień, Medic Box - dwie drużyny, odrodzenie następuje po powrocie do bazy, zwycięża drużyna o największej liczbie trafień czy Team Game oraz wiele innych.

 

autokar – wyjazdy na dzień z następujących miejscowości:  Łódź, Toruń, Gdańsk, Gdynia bez dopłat.  

Z pozostałych miast przejazd realizowany przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane: Warszawa + 140 zł, Poznań + 100 zł,  Lublin + 140 zł, Kraków + 140 zł, Katowice + 140 zł, Wrocław + 140 zł, Opole + 140 zł, Bydgoszcz + 100 zł, Piotrków Tryb. + 100 zł, Gliwice + 140 zł, Częstochowa + 120 zł, Radomsko + 120 zł, Kielce + 140 zł, Radom + 140 zł, Konin + 100 zł, Skierniewice + 120 zł, Białystok + 250 zł.

Dojazd własny – zniżka 70 zł od ceny autokarowej.

UWAGI DOTYCZĄCE TRANSPORTU

1. Dojazdy antenowe mogą odbywać się  innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, PKP – rezerwacja miejsc siedzących lub samochodem osobowym pod opieką wychowawcy - konwojenta). Docelowo uczestnik dojazdu antenowego  dociera  bezpośrednio do ośrodka lub dosiada się do autokaru docelowego.

2. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu.

3. Zbiórka uczestników na 20-30 minut przed planowanym odjazdem.

4. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.

5. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 4 uczestnikach.

6. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Białystok Stacja PKP – przed wejściem głównym 05:00 20:00 250,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Bydgoszcz Stacja paliw Orlen Aleja Jana Pawła II 131 – DK 25 13:15 13:15 100,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Częstochowa Stacja Paliw Orlen – Lgota, ul. Częstochowska 90 - DK 43 przy zjeździe z autostrady A1 06:30 21:00 120,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Dojazd Własny OW Trojak, Bałtycka 10, 76-212 Rowy 19:00 08:00 -70,00 zł.
Uwagi: Przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie. Odbiór Uczestnika w ośrodku do godz. 8:00.
Gdańsk Parking obok stacji paliw Amic / KFC ul. Słowackiego 134, droga wojewódzka nr 472 14.30 12:00 120,00 zł.
Gdynia Wyjazd: Parking obok stacji paliw Amic - ul. Morska 290, DK nr 6 , powrót: Parking obok stacji paliw Orlen - ul. Morska 495, DK nr 6 15:00 11:30 0,00 zł.
Gliwice Mc Donald’s przy CH Europa Centralna ul. Pszczyńska 315 05.30 22:15 140,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Katowice Stacja paliw BP-McDonald przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska 55/ Ofiar Katynia 5 , autostrada A4 (k.Wrocław) 05:00 22:45 140,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Kielce Stacja paliw Orlen, ul. Łódzka 266, DK 74 06:30 21:00 140,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Konin McDonald obok CH Ferio, Ogrodowa 31d 10:30 16:00 100,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Kraków ul. Pasternik 66 stacja paliw BP w kierunku Katowic 04:00 23:45 140,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Lublin Parking przy Hali Sportowej - Al. Zygmuntowskie, przy stacji paliw Orlen 04:00 23:00 140,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Łódź Ul. Karskiego - parking dla autokarów przy CH Manufaktura (Leroy Merlin) 09:00 18:00 0,00 zł.
Opole Stacja paliw Lotos, Posiłek 1a, Rogów Opolski, droga krajowa nr 45 na południe od autostrady a4 04:00 23:30 140,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Piotrków Tryb. Ul. Sikorskiego 43, stacja paliw Orlen przy zjeździe do miasta z autostrady A1 08:00 19:30 100,00 zł.
Poznań Wyjazd: DW PKP Poznań Główny – przy kasach biletowych, powrót: DW PKP Poznań Główny –odpowiedni peron 12:20 14:30 120,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Radom ul. Wernera 52, stacja paliw Amic Energy - McDonalds 06:00 20:30 120,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Radomsko Stacja Paliw Moya – Port Radomsko 07:00 20:30 120,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Skierniewice Parking przy markecie Dino, Bełchów 85a, DK70 07:30 20:00 120,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Toruń Parking obok stacji paliw Carrefour - CH Bielawy ul. Olsztyńska 8 12:00 14:30 0,00 zł.
Warszawa parking obok Stacji Paliw Orlen ul. Franciszka Hynka 2 –DK 79 06:30 21:00 140,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Wrocław Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, stanowiska 6-9 05:00 22:50 140,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane

UBEZPIECZENIE:                                

NNW Signal Iduna do 5000 zł

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy Signal Iduna Polska – 80 zł/os- wariant standard lub 140 zł/os – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę *

Ogólne Warunki Uczestnictwa ubezpieczeń (do wglądu lub pobrania):

OWU NNW, OC na terenie Rzeczpospolitej Polskiej Signal Iduna
OWU Kosztów Imprezy Turystycznej "Bezpieczne Rezerwacje" Signal Iduna S.A.

*  Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania potwierdzonego diagnozą medyczną,  śmierci, obowiązkowej kwarantanny, izolacji, odmowy wpuszczenia na pokład samolotu / autokaru Ubezpieczonego lub współuczestnika podróży.

KADRA:

kierownik, wychowawcy (1 na ok 15 uczestników), opieka medyczna, ratownik

UWAGI:

Należy ze sobą zabrać:

 • wypełnioną kartę kwalifikacyjną,
 • wygodne obuwie do pieszych wycieczek,
 • mały plecak,
 • kurtkę ortalionową,
 • nakrycie głowy od słońca,
 • okulary przeciwsłoneczne,
 • strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy,

Fakultety odbywają się przy min. 15 uczestnikach.

BON TURYSTYCZNY 500+

Rezerwując tę imprezę masz możliwość realizacji BONU TURYSTYCZNEGO do 31.03.2023.

Cena obejmuje:

 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie,
 • transport,
 • program,
 • ubezpieczenie NNW Signal Iduna (5000 zł),
 • opiekę kadry pedagogicznej (kierownik i wychowawcy), medycznej,
 • ratownika,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 zł,
 • składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 zł

Cena nie obejmuje:

 • opłat za wycieczki fakultatywne i dodatkowe atrakcje,
 • dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji Signal Iduna + 80 zł  – wariant standard; + 140 zł – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę,.
 • dopłat do diet specjalnych: wegetariańska + 200 zł, bezglutenowa + 200 zł
 1. dieta bezglutenowa: 200.00 PLN
 2. dieta wegetariańska: 200.00 PLN
 3. ZAGRAMY W LASERTAG: 65.00 PLN
 4. Dodatkowe ubezpieczenie kosztów rezygnacji Signal Iduna – wariant standard: 80.00 PLN
 5. Rezygnuję z ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji: bez dopłaty
 6. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant rozszerzony o Covid19 i kwarantannę: 140.00 PLN