HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże T

Rowy - kolonia GRY I ZABAWY ŚWIATA 8-13 lat, lato 2024

rowy-gry-i-zabawa-309-1.jpg
rowy-gry-i-zabawa-309-2.jpg
rowy-gry-i-zabawa-309-3.jpg
rowy-gry-i-zabawa-309-4.jpg
rowy-gry-i-zabawa-309-5.jpg
rowy-gry-i-zabawa-309-6.jpg
rowy-gry-i-zabawa-309-7.jpg
363340279_664089979076238_4884716458211715002_n.jpg
rowy-gry-i-zabawa-309-1.jpg rowy-gry-i-zabawa-309-2.jpg rowy-gry-i-zabawa-309-3.jpg rowy-gry-i-zabawa-309-4.jpg rowy-gry-i-zabawa-309-5.jpg rowy-gry-i-zabawa-309-6.jpg rowy-gry-i-zabawa-309-7.jpg 363340279_664089979076238_4884716458211715002_n.jpg
 • Miejsce:
  Polska / Rowy
 • Wiek:
  8 - 13 lat
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj ofertę:
 • Udostępnij:
02/GIZ-ROC/24 14.07.2024 - 24.07.2024 2599.00 2999.00 PLN rezerwuj
Liczba miejsc w cenie promocyjnej jest ograniczona
03/GIZ-ROC/24 25.07.2024 - 04.08.2024 2599.00 2999.00 PLN rezerwuj
Liczba miejsc w cenie promocyjnej jest ograniczona

Czas na przyjaźń! Chodź z nami :) Zabierzemy Was do krainy wspólnej zabawy śmiechu i uśmiechu! Gry, zabawy i różnorodne aktywności to doskonały sposób na zawiązanie nowych znajomości. Podczas zajęć i rozgrywek poprzez zabawę nauczycie się odpowiedzialności za siebie nawzajem i pracy w grupie. Zabawa jest kluczem do wyrażania się i cieszenia wspólnym czasem :D Wakacje pełne zabaw i śmiechu! Zaplanowaliśmy dla Was wspaniałą Piana Party i zabawy w basenie na terenie ośrodka!

ROWY

kolonia GRY I ZABAWY ŚWIATA 8-13 lat

11 dni

ROWY położone są na Pomorzu Środkowym i mają charakter typowo wypoczynkowy. Jest tu dostęp zarówno do pięknych i szerokich plaż, jak i wielu bardzo ciekawych atrakcji. Jedną z pozytywnych zalet Rowów jest cisza i spokój, który jest bardzo ważny dla wypoczynku. Jest to niewielka miejscowość, bardzo spokojna, odpowiednia dla maluszków. Nawet w szczycie sezonu, gdy turystów jest najwięcej, dzięki rozległej i długiej plaży każdy bez problemów znajdzie miejsce, żeby się poopalać czy przemierzać szlaki pięknego Słowińskiego Parku Narodowego. Najbliższa okolica – wybrzeże klifowe (na zachód od Rowów) i Słowiński Park Narodowy (na wschód) sprawią, ze oprócz plażowania, możecie Państwo spędzać czas na zwiedzaniu okolicy.

ZAKWATEROWANIE

PENSJONAT MICHAŁEK oferuje wysoki standard zakwaterowania, pokoje 2-3-4 osobowe, smaczną domową kuchnię i pizzę z własnego pieca :) Do tego odkryty basen, siłownia zewnętrzna, boisko do piłki siatkowej, miejsce na ognisko, bilard, ping-pong, świetlica, plac zabaw, wiata grillowa. Mieści się pomiędzy morzem Bałtyckim a jeziorem Gardno.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Pierwszy posiłek ciepła kolacja, ostatni śniadanie + suchy prowiant. Diety za dopłatą: wegeteriańska, bezglutenowa lub bezlaktozowa 80.00 zł.

• Arbuz w oleju – czy zdołasz biegnąc po brzegu morza wrzucić wyślizgującego się z rąk arbuza do bramki przeciwnika? Wiecie... arbuz ma podobną gęstość, co woda, więc zachowuje się… śmiesznie :)
• Morskie dwa ognie – znacie tę grę prawda? Ale z pewnością nie graliście w dwa ognie w basenie, ani w morzu!
• Wodny paintball – czyli najprawdziwszy śmingus dyngus bez ograniczeń! Przecież jest ciepło i możemy się bawić do woli!
• Gra w czekoladę – wyrzuć szóstkę i bądź szybki! A potem? Zjedz czekoladę sztućcami!
• Lasery – zabawa wieczorna z latarkami i lusterkami, może zagramy przy ognisku?
• Polowanie – zbierz największą ilość ukrytych zwierząt i stań się królem lub królową polowania!
• Walka o ogień – która drużyna pierwsza zgasi wodą świeczkę przeciwnika?
• I kto będzie najbardziej mokry? – jak skutecznie wylać wodę na kolegę mając zakryte oczy?
• Ślepa kura – rodzice, czy pamiętacie tę śmieszną zabawę?
• Latający dywan – wyścig na ręcznikach do skarbca! Która drużyna zdobędzie najwięcej skarbów?
• Wycieczka do Doliny Charlotty z ZOO Wodnym Safari i Fokarium – to moc niezapomnianych wrażeń dla małych i dużych! Odbędziemy fantastyczny rejs łodzią, która zabiera uczestników w podróż dookoła świata. Tematyczne wysepki: Afryka, Ameryka Płd. i Australia zamieszkałe są m.in. przez: kangury, zebry, makaki japońskie, kapucynki czubate, strusie, emu i bociany, a rejs ukoronowany zostanie zacumowaniem na wyspie lemurów, którą zamieszkują małpiatki z Madagaskaru: Król Julian i jego wesoła banda. Obejrzymy też jedno z największych w Polsce fokariów, w którym mieszka obecnie 5 fok szarych. W Fokarium Charlotta dzięki specjalnym szybom można obserwować foki także pod wodą!
• Wycieczka piesza szlakami Słowińskiego Parku Narodowego, nad jeziorem Gardno (wieża widokowa).
• Piana Party – magiczny świat piany, czyli Bąbelki w bąbelkach :) mega zabawa z maszynką do tworzenia piany!
• Pizzunia dla Szkrabunia!  Stawiamy pizzę :)
• Kolaże i pejzaże – Twoja pamiątka z nad morza – kamyczki, patyczki, muszelki, bursztynki – tworzymy wspólne dzieło. A kredki i farby zabieramy na plażę!
• ABC pływania – szkolenie – porozmawiamy o bezpieczeństwie, rozgrzewce, sprzęcie i technikach pływania.
• Zajęcia plastyczno - kreatywne.
• Wielki Quiz Morski – Skąd się biorą fale? Dlaczego woda jest mokra? Czy w Morzu Bałtyckim mieszka wieloryb?
• Dodatkowo dla chętnych: rejs statkiem, Luna Park – wesołe miasteczko, karuzele, mini rollercostery czy samochodziki – pokusa, której nie oprze się żadne dziecko! • Aquapark 3 Fale w Słupsku – jeden z największych Parków Wodnych Pomorza - idealne miejsce do wyśmienitej zabawy. Znajdziesz tu szereg atrakcji z dodatkową dawką adrenaliny: basen rekreacyjny z wodnym wulkanem, powietrznym gejzerem oraz rwącą sztuczną rzeką, wieżę adrenaliny o wysokości 30 m z 3 zjeżdżalniami i basenem lądowiska, zewnętrzny basen solankowy z gejzerami i podwodną iluminacją świetlną, a także plażę z leżakami do kąpieli słonecznych. Na młodszych czeka brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią w kształcie zamku, dzwonkiem wodnym i gejzerami oraz dwoma zwierzątkami tryskającymi wodą. • Wycieczka do Czołpina, spacer po ruchomych piaskach i wejście na latarnię morską.

PONADTO:

• Plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika oraz w basenie na terenie ośrodka!
• Budowa zamków z piasku oraz zabawy na plaży – malowanie kamykami i... kamyków oraz synchroniczne malowanie na piasku... rękami :)
• Gry i zabawy sportowe – mini olimpiada kolonijna.
• Zabawy z chustą animacyjną metodą KLANZY – ruch, taniec, integracja, praca w grupie.
• "Pewnego razu..." – stworzymy własną piracką opowieść.
• Ognisko/grill kolonijny.

Aquapark 3 FALE w Słupsku i wycieczka do Czołpina – latarnia morska. 90.00 zł.
W Słupsku znajduje się jeden z największych Parków Wodnych Pomorza - idealne miejsce do wyśmienitej zabawy. Znajdziesz tu szereg atrakcji z dodatkową dawką adrenaliny: basen rekreacyjny z wodnym wulkanem, powietrznym gejzerem oraz rwącą sztuczną rzeką, wieżę adrenaliny o wysokości 30 m z 3 zjeżdżalniami i basenem lądowiska, zewnętrzny basen solankowy z gejzerami i podwodną iluminacją świetlną, a także plażę z leżakami do kąpieli słonecznych. Na młodszych czeka brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią w kształcie zamku, dzwonkiem wodnym i gejzerami oraz dwoma zwierzątkami tryskającymi wodą.

Baw Raj + Bajkolandia 70.00 zł.
Bawi Raj – park zabaw w Rowach – dmuchane zamki, kule wodne, mini dmuchane motorówki. Bajkolandia – czarujący zakątek, pomyślany i stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych. Jak powszechnie wiadomo, wszelkie formy zabawy – karuzele, gry, stylizowane na bajkowe “ciuchcie” i inne interaktywne urządzonka – to jest dokładnie to, co dzieci lubią najbardziej.

Rejs statkiem oraz Luna Park – wesołe miasteczko. 80.00 zł.
Rejs statkiem po Morzu Bałtyckim w pirackim stylu oraz Luna Park – wesołe miasteczko, karuzele, mini rollercostery czy samochodziki – 3 żetony.

Zamawiam dietę: wegeteriańska, bezglutenowa lub bezlaktozowa 80.00 zł.

ZERO inflacji - gwarancja niezmienności ceny. 69.00 zł.
Gwarancja niezmienności ceny bez względu na zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania, podatków lub opłat od usług turystycznych, kursu walut.

Transport dodatkowo płatny.

• Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
• Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
• Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
• Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
• Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
• Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
• Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
• Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Bydgoszcz ORLEN, Grunwaldzka 142, 85-429 Bydgoszcz 13:15 13:45 190,00 zł.
Częstochowa ORLEN, Częstochowska 90, 42-100 Lgota 07:30 19:30 240,00 zł.
dojazd własny Pensjonat Michałek, ul. Leszczynowa 7, 76-212 Rowy 19:00 08:00 0,00 zł.
Uwagi: Przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:00. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie.
Elbląg Parking przed PWSZ ul. Grunwaldzka 137 13:30 14:00 170,00 zł.
Gdańsk Stacja Paliw, Złota Karczma, ul. Słowackiego 134, obok KFC Matarnia 15:00 12:00 170,00 zł.
Gniezno Stacja Paliw, ul. Gdańska 126, zjazd z S5 12:00 14:30 190,00 zł.
Grudziądź Świecka 36, 86-134 Stare Marzy k. Grudziądza, Stacja Paliw przy DK91 14:00 14:00 190,00 zł.
Katowice McDonalds, ul. Górnośląska Nr 55 róg ul. Ofiar Katynia (w kierunku na Wrocław) 06:30 20:00 260,00 zł.
Kielce Wyjazd: Stacja Paliw ORLEN, Łódzka 266 05:00 22:30 240,00 zł.
Uwagi: W wypadku zebrania mniej niż 6 chętnych obowiązuje wyjazd z Radomia. O szczegółach środka transportu poinformujemy 7 dni przed turnusem.
Kraków Parking Reymonta 22, przed Stadionem Wisły. 05:00 22:00 290,00 zł.
Uwagi: W wypadku zebrania mniej niż 6 chętnych obowiązuje wyjazd z Katowic lub PKP. O szczegółach środka transportu poinformujemy 7 dni przed turnusem.
Kutno/A1 Wyjazd: MOP Krzyżanów Wschód, powrót: MOP Krzyżanów Zachód 11:00 16:15 230,00 zł.
Leszno Wyjazd: McDonalds, Al. Konstytucji 3 Maja 3A (kierunek na Poznań), powrót: Galeria Leszno (wejście), Al. Konstytucji 3 Maja 12 (kierunek na Wrocław). 10:00 16:30 240,00 zł.
Lublin Al. Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSiR 05:00 23:00 260,00 zł.
Łódź Hipermarket E. Leclerc, Inflancka 45, przy stacji paliw Leclerc 09:30 17.30 230,00 zł.
Piotrków Tryb. ORLEN Aleje Gen. W. Sikorskiego 43 08:30 18:15 230,00 zł.
Poznań Auchan ul. Głogowska 432, przy skrzyż. A2 i drogi nr 5, przy McDonalds 11:00 15:30 230,00 zł.
Radom Dworzec Autobusowy PKS, ul.Beliny Prażmowskiego 8, kasy 06:00 21:30 240,00 zł.
Uwagi: Miejsce i godzina mogą ulec zmianie.
Toruń/A1 Wyjazd: MOP „Nowa Wieś”, 3 km przed węzłem Toruń/Lubicz, tuż za bramkami opłat (kierunek na Gdańsk), powrót: MOP „Nowa Wieś”, 3 km za węzłem Toruń/Lubicz, tuż przed bramkami opłat (kierunek na Łódź). 13:00 14:00 190,00 zł.
Warszawa Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej 07:00 20:00 230,00 zł.
Włocławek/A1 Wyjazd: MOP Machnacz Północ, powrót: MOP Machnacz Południe 11:45 15:15 190,00 zł.
Wrocław McDonald przy stacji BP, Al. Karkonoska 63 08:30 18:00 240,00 zł.

UBEZPIECZENIE         

NNW –SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy Signal Iduna Polska – 100 zł/os*

Ogólne Warunki Uczestnictwa ubezpieczeń (do wglądu lub pobrania):

OWU NNW, OC na terenie Rzeczpospolitej Polskiej Signal Iduna
OWU Kosztów Imprezy Turystycznej "Bezpieczne Rezerwacje" Signal Iduna S.A.


*  Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji stanowi odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora.

UWAGI

Należy ze sobą zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, wygodne obuwie do pieszych wędrówek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik plażowy.

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek). Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Pierwszy posiłek ciepła kolacja, ostatni śniadanie + suchy prowiant.
 • Program wg opisu.
 • Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Programy i świadczenia fakultatywne.
 • Płatne na miejscu
 • Bilard, piłkarzyki – ok. 2 zł/gra.
 1. Aquapark 3 FALE w Słupsku i wycieczka do Czołpina – latarnia morska: 90.00 PLN
 2. Baw Raj + Bajkolandia : 80.00 PLN
 3. dieta bezglutenowa: 80.00 PLN
 4. dieta bezlaktozowa: 80.00 PLN
 5. dieta wegetariańska: 80.00 PLN
 6. gwarancja niezmienności ceny: 69.00 PLN
 7. Rejs statkiem oraz Luna Park – wesołe miasteczko: 80.00 PLN
 8. Dodatkowe ubezpieczenie kosztów rezygnacji Signal Iduna : 100.00 PLN
 9. Rezygnuję z ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji: bez dopłaty