HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

POGORZELICA + TRAPICAL ISLANDS - zielona szkoła 5 dni

POGORZELICA + TRAPICAL ISLANDS - zielona szkoła 5 dni : 1 dzień: przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, spacer nad morze. 2 dzień: wycieczka do Kołobrzegu - wizyta w Parku Linowym w Kołobrzegu (pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., to system przeszkód linowych i platform, uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt), następnie zwiedzanie neogotyckiego Ratusza, Starego Miasta, portu, Kolegiaty, amfiteatru festiwalowego na zakończenie wizyta w aquaparku w Kołobrzegu.. 3 dzień: wycieczka do TROPICAL ISLANDS – w bardzo atrakcyjnym i największym tropikalnym parku rozrywki i wypoczynku w Europie (m.in. pobyt w krainie tropików z plażą, lasem tropikalnym, wioską tropikalną, klubem Tropino, z basenami, zjeżdżalnią wodną, Morzem Południowym, Laguną Bali, mini-golfem), następnie zwiedzanie wybranych obiektów Berlina obejrzenie Reichstagu, bramy Brandenburskiej, muru berlińskiego . 4 dzień: wycieczka piesza do Niechorza, zwiedzanie Parku Miniatur Latarni, zajęcia rekreacyjne na terenie ośrodka, ognisko. 5 dzień: wykwaterowanie, wyjazd z Pogorzelicy, powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.nkurs Rzeźby w Piasku. Rozgrywki sportowe. 5 dzień: wyjazd z ośrodka. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

Wybrzeże Bałtyku
POGORZELICA + TRAPICAL ISLANDS - zielona szkoła

5 dni

TERMIN: do uzgodnienia


Zakwaterowanie :
Ośrodek Wypoczynkowy usytuowany w pięknym lesie sosnowym ok. 120 metrów do morza, budynki murowane dwukondygnacyjne, pokoje 3 i 4-osobowe, każdy z balkonem i łazienką. Ośrodek dysponuje: stołówką, kawiarnią, salą dyskotekową, salą kinową z DVD, salą do gry w tenisa stołowego, boiskami sportowym (boisko do piłki nożnej plażowej, do siatkówki plażowej, koszykówki, kometki i plac zabaw dla dzieci), stołem do tenisa, salkami dydaktycznymi, siłownią, salą ćwiczeń oraz basenem letnim z podgrzewaną wodą. Duży teren ośrodka (2 ha) jest ogrodzony i dozorowany.


Program :
1 dzień: przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, spacer nad morze.
2 dzień: wycieczka do Kołobrzegu - wizyta w Parku Linowym w Kołobrzegu (pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., to system przeszkód linowych i platform, uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt), następnie zwiedzanie neogotyckiego Ratusza, Starego Miasta, portu, Kolegiaty, amfiteatru festiwalowego na zakończenie wizyta w aquaparku w Kołobrzegu.
3 dzień: wycieczka do TROPICAL ISLANDS – w bardzo atrakcyjnym i największym tropikalnym parku rozrywki i wypoczynku w Europie (m.in. pobyt w krainie tropików z plażą, lasem tropikalnym, wioską tropikalną, klubem Tropino, z basenami, zjeżdżalnią wodną, Morzem Południowym, Laguną Bali, mini-golfem), następnie zwiedzanie wybranych obiektów Berlina obejrzenie Reichstagu, bramy Brandenburskiej, muru berlińskiego
4 dzień: wycieczka piesza do Niechorza, zwiedzanie Parku Miniatur Latarni, zajęcia rekreacyjne na terenie ośrodka, ognisko
5 dzień: wykwaterowanie, wyjazd z Pogorzelicy, powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
1229 zł + 25-35 euro
1399 zł + 25-35 euroCena obejmuje:

koszty autokaru, pilota-przewodnika, ubezpieczenia NW w Polsce i NW, KL + bagaż za granicą, noclegów oraz wyżywienia – śniadania, obiady i kolację lub jak w programie - pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami, wszystkie wstępy oraz atrakcje zawarte w programie. Koszt wejścia do Tropical Islands (dopłata w Euro) zależy od terminu wycieczki.

 

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.