HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże T

MUSZYNA - kolonie kreatywne "Mistrzowie tworzenia" 8-13 lat Lato 2024

mistrzowie-tworzenia-305-21.jpg
mistrzowie-tworzenia-305-20.jpg
mistrzowie-tworzenia-305-19.jpg
mistrzowie-tworzenia-305-18.jpg
mistrzowie-tworzenia-305-16.jpg
mistrzowie-tworzenia-305-15.jpg
mistrzowie-tworzenia-305-14.jpg
muszyna-rekreacja-225-11.jpg
muszyna-rekreacja-225-9.jpg
mistrzowie-tworzenia-305-21.jpg mistrzowie-tworzenia-305-20.jpg mistrzowie-tworzenia-305-19.jpg mistrzowie-tworzenia-305-18.jpg mistrzowie-tworzenia-305-16.jpg mistrzowie-tworzenia-305-15.jpg mistrzowie-tworzenia-305-14.jpg muszyna-rekreacja-225-11.jpg muszyna-rekreacja-225-9.jpg
 • Miejsce:
  Polska / Muszyna
 • Wiek:
  8 - 13 lat
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj ofertę:
 • Udostępnij:
01/MT-MUC/24 03.07.2024 - 12.07.2024 2799.00 PLN [ ostatnie miejsca, zadzwoń ]
Liczba miejsc w cenie promocyjnej jest ograniczona
02/MT-MUC/24 13.07.2024 - 22.07.2024 2599.00 PLN [ brak miejsc ]

Uwaga! Uwaga! Uwaga! Będzie wspaniała zabawa! Kreatywne lato czeka, zbierz ekipę i nie zwlekaj! Ruszaj śmiało do Muszyny, tu pomysłów są wyżyny! Czeka na Was MIASTECZKO WODNE z basenami, zjeżdżalniami i brodzikiem. Czekają atrakcje Krynicy Górskiej, Ogrody Sensoryczne i piękno górskich krajobrazów. Jeśli macie ochotę na wakacje pełne pomysłów, zabawy, przygód i relaksu – ten program jest dla Was! Warto również odwiedzić Miszkolc-Tapolca na Węgrzech – kąpielisko termalne w jaskiniach, fenomen na skalę światową! Oprócz kąpieli w jaskiniach kąpielisko posiada także część zewnętrzną o charakterze Aquaparku. A może dasz się porwać do Energylandii? Możesz też skorzystać z atrakcji Ninja Park...

MUSZYNA -

MISTRZOWIE TWORZENIA

kolonia kreatywna 8-13 lat

11dni

 

MUSZYNA to znane uzdrowisko w Beskidzie Sądeckim, niedaleko Krynicy Górskiej, na pograniczu polsko-słowackim w dolinie Popradu. Górski, lecz łagodny klimat, czyste powietrze oraz atrakcyjny ośrodek, w którym mieszkamy są gwarancją wspaniałego wypoczynku. Okolice zachęcają do wędrówek połączonych ze zwiedzaniem ciekawych miejsc: Ogrodu Zmysłów, Parku Figur Kwiatowych, ruin średniowiecznego zamku na wzgórzu nad miastem, źródeł wód mineralnych bijących wprost z ziemi.

 

Dom Wczasowy SZCZYT – to obiekt położony na wzgórzu ponad 500 m.n.pm, z którego rozciągają się ciekawe widoki na miasto Muszynę oraz okalające pasma górskie. U podnóża wzniesienia przepływa potok Szczawnik, wzdłuż którego znajduje się Park Zdrojowy Baszta. W bezpośrednim sąsiedztwie DW Szczyt znajdują się piękne lasy, które zapraszają na piesze wycieczki m.in. w 15 min. można dotrzeć do rezerwatu przyrody Las Lipowy. Na sąsiednim wzgórzu można podziwiać ruiny zamku muszyńskiego.

Zakwaterowanie w pokojach 3-4-5-osobowych, wyposażonych w łazienkę oraz dostęp do telewizji naziemnej. Na terenie ośrodka znajduje się stołówka, gdzie oferowane jest całodzienne wyżywienie.

 

WYŻYWIENIE

4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), pierwszy posiłek – kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant.

Możliwe diety:

Dieta bezmleczna. 0.00 zł.
Dieta wegańska. 0.00 zł.
Dieta wegetariańska. 0.00 zł.

Program warsztatów kreatywnych (4 x 120 min.):

Budujemy karmnik dla ptaków  – na pewno każdy w Was chciał zbudować taki karmnik. Wszyscy chcemy pomagać naszym skrzydlatym przyjaciołom, szczególnie zimą. Pomyślimy o tym już latem i dowiemy się, jak zbudować karmnik i jak go zabezpieczyć przed warunkami atmosferycznymi. Postawicie go potem na balkonie lub w ogródku i będziecie mogli codziennie obserwować wesołą gromadkę wróbelków lub sikorek.

Klasyczna pamiątka z wakacji – chodzi oczywiście o ramkę na zdjecia. Możliwości jest tyle, ilu uczestników kolonii! Każdy ma swój pomysł, który zrealizuje. Elementy wycięte na laserowym ploterze będą bazą dla Waszej artystycznej wizji.
Projektowanie przywieszek – warto mieć pomysł. Narysuj wzór, który zeskanujemy i wytniemy ze sklejki. Do tego wykonamy ozdoby do sznurówek lub przypinki do crocksów. Zajęcia z projektowania połączymy z wykonaniem biżuterii i bransoletek survivalowych z kompasem.

Warsztaty garncarskie – rzeźbienie i formowanie z gliny to fantastyczna zabawa, ale i kreatywność połączona z sensoryką. Zajęcia manualne dla wszystkich. Kubek, wazon czy miseczka? Spróbujcie swoich sił w tej niezwykłej dziedzinie.

Mix mas plastycznych – masę solną na pewno znacie. A znacie przepis na masę sodową, porcelanową? A mydlaną? To może wiecie, jak zrobić masę piaskową? Zdradzimy Wam, jak je zrobić, ale obiecajcie – Wasze pomysły na fantastyczną pamiątkę z wakacji bedą wystrzałowe!

Wycieczka do  Krynicy –  perełki polskich uzdrowisk. Wjedziemy na Górę Parkową pierwszą w Polsce koleją linowo-terenową, przejdziemy ścieżkami rozległego Parku Zdrojowego. Dla chętnych i odważnych zjazdy gawitacyjne Rajskimi Zjeżdżalniami lub na Zjeżdżalni Pontonowej. Dla najmłodszych - spokojna fala o łagodnych skrętach (dodatkowo płatne). Do tego retro rowery lub muzyczna lawka oraz wystawa "Wehikuł czasu". Pospacerujemy słynnym krynickim deptakiem, a na koniec poznamy smak wód mineralnych w ogromnej pijalni wody.

Ogrody Sensoryczne – największe w kraju Ogrody Zmysłów, w których różnorodność roślin ozdobnych i drzewek owocowych przeplata się z pięknem otaczających je gór. Urokliwie położony teren to wizytówka Muszyny – tu odpoczynek połączymy z edukacją. Dostępne są strefy: zdrowia, zapachu, dźwięku, smaku, wzroku oraz baśni i legend o Muszynie.

Ogrody Magiczne – to kolejna przyrodnicza atrakcja w Muszynie, która przyciąga co roku rzesze turystów. Ogrody stworzone zostały na wzór antycznych ogrodów greckich, a podziwiać w nich można również wiele egzotycznych ptaków oraz ukochane przez wszystkich alpaki.

A może… Największa w Polsce mofeta. Bulgotka, Zatajone i Dychawka? Czym są tajemnicze mofety? Spacerkiem, spacerkiem…

Miejska gra terenowa – czeka na Was wyzwanie, podczas którego wykażecie się wieloma umiejętnościami! Mapy w dłoń i ruszamy w teren!
Góra Zamkowa – Zamek „Baszta” oraz panorama na Dolinę Popradu.
Pijalnia wód leczniczych „Antoni” i tężnia solankowa – wody bogate w magnez oraz inne pierwiastki pozytywnie oddziałują na przemianę materii i układ trawienny. Ale to nie jedyne źródełko zdrowej wody w Muszynie – czy odnajdziemy wszystkie?
Dla chętnych, aktywnych i ciekawych – zdobywamy Górę Malnik z najpiękniejszym widokiem na Beskidy i Tatry.

Dodatkowo dla chętnych: baseny termalne na Węgrzech, Energylandia, program Active Max lub Ninja Fun Park.

PONADTO:

 • Kąpiele w basenie na terenie ośrodka
 • Rozgrywki ping-pongowe, korzystanie z boisk sportowych.
 • Ognisko z kiełbaskami.
 • Gry sportowe – siatkówka, koszykówka, ping-pong, frisbee, ringo i limbo!
 • Zabawy integracyjne. Mini olimpiada kolonijna.

  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

 

Deklaruję chęć uczestnictwa w wycieczce na Węgry (konieczny paszport lub dowód osobisty). 228.00 zł.
Miszkolc-Tapolca na Węgrzech to kąpielisko termalne w jaskiniach, fenomen na skalę światową. Baseny w skalnych grotach, ponad 700 metrów podziemnych korytarzy zapewniających niecodzienne wrażenia z kąpieli w pięknie oświetlonych komorach, ciepłe źródła wypływające z głębi ziemi. Uruchamiana jest również "dzika rzeka". Oprócz kąpieli w jaskiniach kąpielisko posiada także część zewnętrzną o charakterze Aquaparku. Warto odwiedzić to niezwykłe miejsce! Po drodze zatrzymamy się też na krótki spacer po Koszycach na Słowacji (jeśli czas na to pozwoli).

ENERGYLANDIA. 248.00 zł.
To pierwszy w Polsce "Rodzinny Park Rozrywki" z prawdziwego zdarzenia. Oferta rozrywki jest bardzo bogata i każdy może znaleźć stosowne atrakcje dla siebie. Do dyspozycji jest "Strefa dziecięca – Bajkolandia" i "Strefa familijna". Najwięcej emocji budzi jednak "Strefa ekstremalna", gdzie do dyspozycji żądnych mocnych wrażeń jest aktualnie 10 "piekielnych machin". Są tu także 4 gigantyczne rollercoastery (Mayan, Formuła, Speed – najwyższy i najszybszy wodny Roller Coaster na świecie oraz Hyperion – druga najwyższa i druga najszybsza stalowa kolejka górska w Europie). W 2019 r. otwarto Smoczy Gród z 5 atrakcjami, w tym najwyższą i najszybszą na świecie drewnianą kolejką górską Zadra. Oj, będzie się działo! Uwaga: Na atrakcjach obowiązuje ściśle określony zakres dolnej i górnej granicy wzrostu. Jest to warunek konieczny do zachowania bezpieczeństwa. Zakres ten wskazany jest przy poszczególnych atrakcjach.

Laboratorium gadżetu. 120.00 zł.
Przygotowanie spersonalizowanych gadżetów: - zdobienie kubków ceramicznych - stworzenie własnego breloka do kluczy - malowanie tekstyliów – torba bawełniana, koszulka* – używać będziemy specjalnych farb do tkanin. Czeka na Ciebie duży wybór gotowych szablonów! Zapewniamy produkty (torba, kubek) oraz materiały do tworzenia gadżetów. *Ze względu na różną rozmiarówkę prosimy, by uczestnicy przywieźli ze sobą swoje koszulki.

Ninja Fun Park. 60.00 zł.
Emocjonujące i zabawne zajęcia odbywające się w Ninja Junior Park. Zajęcia obejmują szkolenie i trening na poszczególnych stacjach. Każdy uczestnik spędza po kilka minut na poszczególnych dmuchanych atrakcjach, co stanowi przygotowanie do ostatecznego wyścigu i rywalizacji w stylu Ninja Warrior. Zastrzyk endorfin oraz dobra zabawa gwarantowane!

Paintball Gel Blaster. 70.00 zł.
Gel Blaster - 1000 kulek /45 minut +15 minut szkolenie. Absolutna nowość i alternatywa dla paintballa klasycznego, kierowana do najmłodszych. Gracze wyposażeni są w karabiny naładowane żelowymi kulkami wykonanymi z nietoksycznego hydrogelu, łatwo rozbijają się na celu. Gel Blastery stanowią przyjazną człowiekowi i środowisku rozrywkę. Gellets (kulki żelowe) szybko ulegają biodegradacji, ponieważ są wypełnione wodą nie farbują, są zupełnie neutralne dla otoczenia. Scenariusz i przebieg gry wygląda podobnie jak przy paintballu klasycznym, jednak dla uatrakcyjnienia gry, każda z drużyn dostaje po 1 wodnym granacie, który można wykorzystać jako strategiczny element zaskoczenia lub element odwracający uwagę przeciwnika. Kulki żelowe są bezpieczne dla graczy. Broń jest atestowana. Dbamy o bezpieczeństwo uczestników, uczulając ich na zakaz celowania w górne partie ciała przeciwników. Od uczestników wymagamy nałożenia kasków, okularów ochronnych oraz ochraniaczy. Zajęcia prowadzi doświadczona kadra dbająca o przestrzeganie przez uczestników zasad bezpieczeństwa co sprawia, że gra jest w 100 % bezpieczna.

Pakiet Modele RC. 120.00 zł.
Niezwykle atrakcyjne zajęcia polegające na nauce obsługiwania różnych modeli maszyn zdalnie sterowanych radiowo. W skład zajęć wchodzą: Wyścigi samochodami 4x4 w skali 1:8 (ponad 50cm długości) na dużym, specjalnie przygotowanym torze ze skoczniami. Wykorzystujemy modele typu truggy, np. Carson. Wyzwanie Off-Road, podczas którego specjalne przystosowane pojazdy (zwane crowlerami) pokonywać będą przeróżne przeszkody, wzniesienia, kamienne góry, schody, itp. Pojedynek Robotów – bitwa między robotami ROBO MASTER S1 strzelającymi do siebie promieniami laserowymi lub kulkami typu ASG Maszyny toczą bój na specjalnie przygotowanym polu bitwy.Zajęcia podzielone są na bloki tematyczne, każdy po 60 min.

Program dodatkowy ACTIVE MAX. 150.00 zł.
*Rowery – wycieczka rowerowa z instruktorem i wychowawcą ścieżkami rowerowymi po okolicy Muszyny. Trasa dostosowana do możliwości i stopnia zaawansowania grupy. Sport, widoki i przyjazna atmosfera! *Archery - łucznictwo bojowe, w którym łączymy sport – łucznictwo z elementami rywalizacji podobnej do paintballa. Zajęcia mają przebieg podobny do „klasycznego łucznictwa”, dodatkiem jest pojedynek łuczniczy. W jego trakcie uczestnicy dzielą się na dwie drużyny i rywalizują ze sobą na specjalnie przygotowanym polu używając łuków z strzałami piankowymi. Dla bezpieczeństwa rozgrywki, uczestnicy zakładają kaski ochronne. *Survival- zajęcia w formie interaktywnej gry prowadzonej podczas pieszej wycieczki. Zdobędziecie wiedzę i umiejętności potrzebne do poradzenia sobie w trudnych sytuacjach. Na uczestników czeka szereg zadań do wykonania: budowa tratwy, oczyszczenie wody, rozpalenie ogniska...Praktyka z zakresu terenoznawstwa uzupełni Waszą wiedzę.

Zamawiam - dieta bezmleczna. 0.00 zł.
Zamawiam - dieta wegańska. 0.00 zł.
Zamawiam - dieta wegetariańska. 0.00 zł.

ZERO inflacji - gwarancja niezmienności ceny. 69.00 zł.
Gwarancja niezmienności ceny bez względu na zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania, podatków lub opłat od usług turystycznych, kursu walut.

-Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
-Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
-Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
-Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
-Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
-Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
-Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
-Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Częstochowa ORLEN, Częstochowska 90, 42-100 Lgota 11:30 14:00 170,00 zł.
dojazd własny Wyjazd: DOM WCZASOWY SZCZYT – w Muszynie, powrót: . 00:00 00:00 0,00 zł.
Uwagi: Przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:00. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie.
Gdańsk Dworzec Główny PKP, parking przy poczcie 00:00 00:00 260,00 zł.
Uwagi: Przejazd pociągiem lub autobusem liniowym, godziny będą znane po ogłoszeniu rozkłady jazdy PKP. Wymagane minimum 6 osób.
Katowice Wyjazd: McDonalds, ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków), powrót: McDonalds, ul. Górnośląska Nr 55 róg ul. Ofiar Katynia (w kierunku na Wrocław) 12:30 13:00 170,00 zł.
Kielce Stacja Paliw ORLEN, Łódzka 266 11:00 14:30 180,00 zł.
Kraków Park Handlowy Zakopianka przed wejściem do CARREFOUR od ul. Zakopiańskiej 62 14:00 11:30 150,00 zł.
Lublin Al. Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSIR 07:00 18:30 220,00 zł.
Uwagi: W wypadku mniejszej grupy możliwa zmiana godziny i środka transportu.
Łódź Hipermarket Carrefour, Kolumny 6/36 10:00 16:00 220,00 zł.
Opole Wyjazd: A4 parking Przysiecz , powrót: A4 parking Prószków 11:15 14:15 170,00 zł.
Uwagi: W wypadku zebrania mniej niż 6 chętnych obowiązuje wyjazd z Katowic lub Wrocławia. O szczegółach poinformujemy 7 dni przed turnusem.
Piotrków Trybunalski ORLEN Aleje Gen. W. Sikorskiego 43 10:30 15:00 180,00 zł.
Poznań Dworzec Główny PKP, przy kasie nr 1 00:00 00:00 260,00 zł.
Uwagi: Przejazd pociągiem lub autobusem liniowym, godziny będą znane po ogłoszeniu rozkłady jazdy PKP. Wymagane minimum 6 osób. W wypadku mniejszej ilości zbiórka w Łodzi lub Wrocławiu.
Radom Wyjazd: McDonald przy CIRCLE K ul. Czarnieckiego 73, powrót: McDonald przy AMIC Energy ul. Wernera 52. 09:30 16:00 180,00 zł.
Warszawa Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej 07:30 18:00 220,00 zł.
Wrocław McDonald przy stacji BP ul. Karkonoska 63 A 10:00 15:30 220,00 zł.

UBEZPIECZENIE         

NNW –SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy Signal Iduna Polska – 100 zł/os *

Ogólne Warunki Uczestnictwa ubezpieczeń (do wglądu lub pobrania):

OWU NNW, OC na terenie Rzeczpospolitej Polskiej Signal Iduna
OWU Kosztów Imprezy Turystycznej "Bezpieczne Rezerwacje" Signal Iduna S.A.


*  Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji stanowi odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora.

UWAGI

Należy ze sobą zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, wygodne obuwie do pieszych wędrówek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik plażowy.

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie
 • wyżywienie (4 posiłki dziennie-śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), pierwszy posiłek - kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.
 • Program rekreacyjno-zabawowy wg opisu.
 • Opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

Cena nie zawiera:

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Programy i świadczenia fakultatywne.
 • gwarancji niezmienności ceny
 • dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji
 1. Dieta bezmleczna: bez dopłaty
 2. Dieta wegańska: bez dopłaty
 3. Dieta wegetariańska: bez dopłaty
 4. Gwarancja niezmienności ceny: 69.00 PLN
 5. Laboratorium gadżetu: 120.00 PLN
 6. Ninja Fun Park: 60.00 PLN
 7. Paintball Gel Blaster : 70.00 PLN
 8. Pakiet Modele RC: 120.00 PLN
 9. Program dodatkowy ACTIVE MAX: 150.00 PLN
 10. WYCIECZKA DO ENERGYLANDII: 248.00 PLN
 11. WYCIECZKA NA WĘGRY : 228.00 PLN
  wymagany paszport lub dowód osobisty
 12. rezygnuję z ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji: bez dopłaty
 13. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna : 100.00 PLN