HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

MAZURY - PIECKI - KRZYŻACY I JEZIORA - zielona szkoła 5 dni

MAZURY - PIECKI - KRZYŻACY I JEZIORA - zielona szkoła 5 dni :1 dzień : przejazd do Piecek. Po drodze zwiedzanie zamku krzyżackiego w Nidzicy, wizyta na Polach Grunwaldzkich. Zakwaterowanie. Rozgrywki sportowe. 2 dzień: wycieczka autokarowa do Olsztyna – zwiedzanie Zamku Kapituły Warmińskiej z wystawą poświęconą Mikołajowi Kopernikowi – Muzeum Warmii i Mazur, zwiedzanie najważniejszych zabytków na Starówce. Powrót do Piecek. Po powrocie wieczorem dyskoteka. 3 dzień: wycieczka „Wielkie Jeziora Mazurskie”: zwiedzanie zamku krzyżackiego w Kętrzynie oraz Sanktuarium Maryjnego w Świętej Lipce, zwiedzanie dawnej kwatery Hitlera w Gierłoży, przejazd wzdłuż szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, spacer po przystani w Mikołajkach. 4 dzień : wycieczka piesza wokół jeziora. Rozgrywki sportowe. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek w ramach kolacji. Wieczorem dyskoteka. 5 dzień: wyjazd z ośrodka, przejazd do Kadzidłowa – zwiedzanie Parku Dzikich Zwierząt. Po drodze zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku. Przyjazd w godzinach wieczornych.

kadzidłowo.jpg
grunwald-7.jpg
nidzica.jpg

Jeziora
Mazury - Piecki  "Krzyżacy i jeziora" -  zielona szkoła

5 dni

TERMIN: do uzgodnienia

Zakwaterowanie:

Ośrodek Wczasowy „Ostrów Pieckowski” (lub podobny obiekt) położony w Pieckach nad samym jeziorem Wągiel. Pokoje 2, 3 osobowe łazienka na dwa pokoje
w murowanych pawilonach. Na miejscu stołówka, bilard, sala TV, dyskotekowa, plac zabaw, boisko do piłki nożnej i siatkówki.


Program :
1 dzień : przejazd do Piecek. Po drodze zwiedzanie zamku krzyżackiego w Nidzicy, wizyta na Polach Grunwaldzkich. Zakwaterowanie. Rozgrywki sportowe.
2 dzień: wycieczka autokarowa do Olsztyna – zwiedzanie Zamku Kapituły Warmińskiej z wystawą poświęconą Mikołajowi Kopernikowi – Muzeum Warmii i Mazur, zwiedzanie najważniejszych zabytków na Starówce. Powrót do Piecek. Po powrocie wieczorem dyskoteka.
3 dzień: wycieczka „Wielkie Jeziora Mazurskie”: zwiedzanie zamku krzyżackiego w Kętrzynie oraz Sanktuarium Maryjnego w Świętej Lipce, zwiedzanie dawnej kwatery Hitlera w Gierłoży, przejazd wzdłuż szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, spacer po przystani w Mikołajkach.
4 dzień : wycieczka piesza wokół jeziora. Rozgrywki sportowe. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek w ramach kolacji. Wieczorem dyskoteka.
5 dzień: wyjazd z ośrodka, przejazd do Kadzidłowa – zwiedzanie Parku Dzikich Zwierząt. Po drodze zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku. Przyjazd w godzinach wieczornych.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
1179 zł
1319 złCena obejmuje: koszty autokaru, pilota-przewodnika, ubezpieczenia NW w Polsce , noclegów oraz wyżywienia – śniadania, obiady i kolację lub jak w programie - pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami, wszystkie wstępy oraz atrakcje zawarte w programie.

 

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.