HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże T

HISZPANIA Lloret de Mar - samolot OBÓZ MŁODZIEŻOWY 14-18 lat, lato 2023

hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-6.png
hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-4.jpg
hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-5.jpg
hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-7.jpg
hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-8.jpg
hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-9.jpg
hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-10.jpg
hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-12.jpg
hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-13.jpg
hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-14.jpg
hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-15.jpg
hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-6.png hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-4.jpg hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-5.jpg hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-7.jpg hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-8.jpg hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-9.jpg hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-10.jpg hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-12.jpg hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-13.jpg hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-14.jpg hiszpania-lloret-de-mar-francja-paryz-disneyland-oboz-mlodziezowy-103-15.jpg
 • Miejsce:
  Hiszpania / Lloret de Mar
 • Wiek:
  14 - 19 lat
 • Transport:
  Samolot rejsowy
 • Drukuj ofertę:
 • Udostępnij:
01/S-HIS/23 11.07.2023 - 18.07.2023 3999.00 PLN [ zakończona ]
02/S-HIS/23 18.07.2023 - 25.07.2023 3999.00 PLN [ zakończona ]
03/S-HIS/23 25.07.2023 - 01.08.2023 3999.00 PLN [ zakończona ]

Samolotowy obóz młodzieżowy Hiszpania Lloret de Mar z wylotem z Warszawy to wyjazd, który pozwoli Ci na komfortową podróż na Twoje wymarzone wakacje. Śniadanie zjesz w domu, obiad możesz już zjeść w Barcelonie a kolację w hotelu na wybrzeżu Costa Brava. Pierwszego dnia od razu z marszu zobaczysz w Barcelonie, to co najważniejsze i resztę czasu na obozie możesz spędzić na zabawie i wypoczynku z przyjaciółmi lub nowo poznanymi znajomymi. Basen, plaża i słońce są do Twojej dyspozycji.

HISZPANIA - Costa Brava - Lloret de Mar - Barcelona

samolotowy obóz młodzieżowy -  wiek uczestników 14-18 lat

8 dni – 7 nocy

przelot PLL  LOT z Warszawy Okęcie

 

HISZPANIA – kraj położony na południu Europy, jeden z jej najpiękniejszych zakątków. Kraj słońca, morza, dobrej zabawy, bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów Hiszpanii  jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony. Charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, na które składają się urwiste, skaliste brzegi z małymi plażami o drobnym piasku.

 

LLORET DE MAR  to niewątpliwa stolica Costa Brava - stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie. Dodatkową atrakcją jest położony na obrzeżach miasta  największy na Costa Brava -  park wodny WATERWORLD.

ZAKWATEROWANIE:

Hotele  GUITART CENTRAL PARK*** / SAMBA ***/ DON JUAN RESORT ***/**** położone  ok. 400 metrów od plaży, w centrum Lloret de Mar. Do  dyspozycji     uczestników 2 baseny (Guitart i Don Juan) lub 1 basen  (Samba), kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo  płatny). Pokoje  3, 4 -  os. z łazienkami z klimatyzacją w cenie.

Opłata turystyczna Lloret de Mar dodatkowo płatna w hotelu – 10 €/pobyt dla osób powyżej 16 roku.

WYŻYWIENIE: 

Hiszpania: 3 posiłki dziennie - bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiad w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad w dniu wyjazdu  + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie. Woda  do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

Dzień 1

Zbiórka  na lotnisku Okęcie-Warszawa o godzinie 06.30. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy na ok. 2 godziny przed wylotem). Wylot samolotem PLL LOT do Barcelony o godzinie 09.05. Przylot na lotnisko El Prat  w Barcelonie 12.20. Odprawa paszportowo-bagażowa. Transfer na krótkie zwiedzanie Barcelony: wzgórze Mont Juic ze stadionem Olimpijskim i piękną panoramą całej Barcelony. Przejazd na wybrzeże Costa Brava. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja. Wieczorny spacer  i zapoznanie z miejscowością. Nocleg.

Dzień 2-7

Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar. Czas obozu 8 dni – 7 nocy
- wycieczka do Blanes -  skała Sao Palomera, promenada, plażowanie

- wycieczka piesza na zamek Castel en Playa oraz do zatoki Cala Banys

- gra miejska,  gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe,

- plażowanie, bezpłatne korzystanie z  basenu

 

Dzień 8

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu o godzinie 09.00, transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot z Barcelony o godzinie 13.10. Przylot na lotnisko Okęcie-Warszawa o 16.15. Odprawa bagażowa. Odbiór uczestników przez opiekunów.

UWAGA:

Na realizację programu (transfery autokarem  oraz wycieczki na Costa Brava) należy przygotować kwotę 20 €- opłata obowiązkowa u rezydenta + bilet wstępu FC Barcelona około 25-28 euro (dla chętnych) + program fakultatywny (dla chętnych). Zalecane kieszonkowe na potrzeby własne ok. 100 €.

Do wyjazdu na obóz na dzień sporządzenia oferty tj. 20.12.22 nie jest wymagany Europejski Certyfikat Covid-19 ani konieczność wykonywania testów. Zalecamy zabranie karty EKUZ ( Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego).

Program fakultatywny (dla chętnych):
- BARCELONA - całodzienna wycieczka do stolicy Katalonii gdzie zobaczymy: katedra Sagrada Familia (z zewnątrz), La Rambla,  port, dzielnica gotycka z katedrą Św. Eulalii,  Park Guell (bilet płatny w ramach opłaty za program),  Stadion FC Barcelona (bilet płatny dodatkowo dla chętnych około 25-28 euro), budowle Gaudiego Casa Milla oraz Casa Batllo (z zewnątrz). Cena 40-50 Є + stadion Nou Camp dla chętnych. Wycieczka realizowana przy grupie minimum 20 osób chętnych.

- miasteczko wodne - ok. 35 Є

- karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia - dla osób od 16 lat): cena 30-50 Є (zależy od dyskoteki), jedno wejście to cena ok.15-18 Є

 - rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku - ok. 30-35 Є

samolot rejsowy – PLL LOT.

W cenie bagaż rejestrowany 20 kg oraz bagaż podręczny 5 kg.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Warszawa Okęcie 0 0 0,00 zł.
Uwagi: GODZINY LOTÓW DO POTWIERDZENIA NA 48 GODZIN PRZED ROZPOCZĘCIEM IMPREZY.

UBEZBIECZENIE:

NNW (15 000 zł),  KL (20000 Euro) + bagaż (1000 zł) Signal Iduna Polska

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy Signal Iduna Polska – 200 zł/os- wariant standard lub 250 zł/os – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę *

Ogólne Warunki Uczestnictwa ubezpieczeń (do wglądu lub pobrania):

OWU Signal Iduna Bezpieczne Podróże Zagranica (NW, KL, OC, bagaż)
OWU Kosztów Imprezy Turystycznej "Bezpieczne Rezerwacje" Signal Iduna S.A.

*  Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania potwierdzonego diagnozą medyczną,  śmierci, obowiązkowej kwarantanny, izolacji, odmowy wpuszczenia na pokład samolotu / autokaru Ubezpieczonego lub współuczestnika podróży. 

UWAGI:

·         Uczestnicy powinni posiadać wypełnioną kartę kwalifikacyjną, paszport lub dowód osobisty, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania z filtrem.

·         Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Zalecane minimalne kieszonkowe ok.100 €.

·         Opłata turystyczna w Lloret de Mar dodatkowo płatna w hotelu – 10 € /pobyt dla osób powyżej 16 roku życia.

-          Pasażer może wziąć na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika.

 

BON TURYSTYCZNY 500+

Rezerwując tę imprezę niestety nie masz możliwości realizacji BONU TURYSTYCZNEGO.

 

 

Cena obejmuje:

 • przelot samolotem w klasie ekonomicznej,
 • opłaty lotniskowe,
 • 7 noclegów w hotelu na wybrzeżu Costa Brava –pokoje 3,4-osobowe z łazienkami,
 • wyżywienie wg opisu,
 • ubezpieczenie SIGNAL IDUNA – KL (20 000 € z chorobami przewlekłymi i leczeniem Covid-19 w cenie), NW (15000 zł), bagaż (2000 zł),
 • opiekę pedagogiczną,
 • hiszpańską opiekę medyczną,
 • opiekę kierownika-rezydenta,
 • podatek VAT marża,
 • obowiązkową dopłatę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego w wysokości 10 zł/os oraz Turystycznego Funduszu Pomocowego w kwocie 10 zł/os. 

Cena nie obejmuje:

 • transferów autokarem,
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów 
 • programu fakultatywnego.
 • Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne.
 • dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji

Na realizację programu (transfery autokarem  oraz wycieczki na Costa Brava) należy przygotować kwotę 20 €- opłata obowiązkowa u rezydenta + bilet wstępu FC Barcelona około 25-28 euro (dla chętnych) + program fakultatywny (dla chętnych). Zalecane kieszonkowe na potrzeby własne ok. 100 €.

Opłata klimatyczna dla osób powyżej 16 roku życia – 10 € za pobyt. 1. gwarancja niezmienności ceny: 99.00 PLN
 2. Gwarantowany pokój 2 osobowy : 299.00 PLN
 3. Rezygnuję z ubezpieczenia od kosztów rezygnacji: bez dopłaty
 4. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant rozszerzony o Covid19 i kwarantannę: 250.00 PLN
 5. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant standard: 200.00 PLN