HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

DARŁÓWKO kolonia „AKADEMIA MŁODEJ DAMY” 7-13 lat, lato 2022

darlowko-akademia-mlodej-damy-42-8.jpg
darlowko-akademia-mlodej-damy-42-2.jpg
darlowko-akademia-mlodej-damy-42-6.jpg
darlowko-akademia-mlodej-damy-42-9.jpg
darlowko-akademia-mlodej-damy-42-7.jpg
darlowko-light-44-2.jpg
darlowko-light-44-3.jpg
darlowko-light-44-4.jpg
darlowko-light-44-8.jpg
darlowko-light-44-9.jpg
darlowko-akademia-mlodej-damy-42-8.jpg darlowko-akademia-mlodej-damy-42-2.jpg darlowko-akademia-mlodej-damy-42-6.jpg darlowko-akademia-mlodej-damy-42-9.jpg darlowko-akademia-mlodej-damy-42-7.jpg darlowko-light-44-2.jpg darlowko-light-44-3.jpg darlowko-light-44-4.jpg darlowko-light-44-8.jpg darlowko-light-44-9.jpg
 • Miejsce:
  Polska / Darłówko
 • Wiek:
  7 - 13 lat
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj ofertę:
 • Udostępnij:
02/AMD-DAR/22 07.07.2022 - 17.07.2022 2299.00 PLN [ zakończona ]
03/AMD-DAR/22 18.07.2022 - 28.07.2022 2299.00 PLN [ zakończona ]
04/AMD-DAR/22 29.07.2022 - 08.08.2022 2199.00 PLN [ zakończona ]
05/AMD-DAR/22 10.08.2022 - 20.08.2022 2199.00 PLN [ zakończona ]

To unikatowa kolonia stworzona specjalnie dla wyjątkowych dziewczyn. Chcemy, aby każda z Was poczuła się jak prawdziwa, wytworna dama. Macie niepowtarzalną okazję na zdobycie i odkrycie sekretów gracji, prezencji, urody. Będzie zdrowy tryb życia, projektowanie mody, taniec (nie) i eleganckie przyjęcia. Akademia młodej damy - dla wyjątkowych dziewczyn: Sekrety prezencji, urody i dobrych manier, Rejs tramwajem wodnym Księżna Zofia, Makijażowe i fryzjerskie szaleństwa, fit diety (nie) zdrowa dieta! Każda dziewczyna zasłużyła na taki relaks!

DARŁÓWKO

11 dni

kolonia „AKADEMIA MŁODEJ DAMY” 7-13 lat

OPIS OFERTY

To unikatowa kolonia stworzona specjalnie dla wyjątkowych dziewczyn. Chcemy, aby każda z Was poczuła się jak prawdziwa, wytworna dama. Macie niepowtarzalną okazję na zdobycie i odkrycie sekretów gracji, prezencji, urody. Będzie zdrowy tryb życia, projektowanie mody, taniec (nie) i eleganckie przyjęcia. Akademia młodej damy - dla wyjątkowych dziewczyn: Sekrety prezencji, urody i dobrych manier, Rejs tramwajem wodnym Księżna Zofia, Makijażowe i fryzjerskie szaleństwa, fit diety (nie) zdrowa dieta! Każda dziewczyna zasłużyła na taki relaks!

 

Darłówko to dynamicznie rozwijająca się nadmorska część Królewskiego Miasta Darłowa, stolicy Wybrzeża Środkowego. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta plaża i wiele atrakcji średniowiecznego miasta Darłowo przyciągają co roku tysiące turystów.

W Darłówku warto zobaczyć panoramę z latarni morskiej, przejść się nabrzeżem portowym, popłynąć tramwajem wodnym do Darłowa, przeprawić unikatowym rozsuwanym mostem na plażę po drugiej stronie kanału portowego, zrelaksować w Parku Wodnym. Całe Darłówko objęte jest obszarem chronionego krajobrazu Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego, chroniona jest również rzeka Wieprza płynąca kanałem portowym. W samym Darłowie warto zajrzeć do pamiętającego czasy wikingów Zamku Książąt Pomorskich i przejść po starym mieście. Co roku w lipcu odbywa się w Darłówku Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych oraz wiele imprez rozrywkowych.

 

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowy "Diuna2" https://www.owdiuna.pl/diuna-darlowko/ o obiekt o bardzo dobrym standardzie, znajdujący się we wschodniej części Darłówka, nad samym morzem, przy wejściu na plażę. Niedaleko stąd zarówno do Aquaparku, jak i do CENTRUM miejscowości przy kanale portowym, ze słynnym rozsuwanym mostem. Ośrodek oferuje pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami i TV. Na terenie bogata infrastruktura wypoczynkowo-sportowa: boiska do piłki nożnej i plażowej siatkowej, liczne świetlice i sale ze sprzętem audiowizualnym, siłownia, kawiarenka i nowoczesna stołówka, stół ping-pongowy, miejsce na ognisko i do grillowania. W ośrodku możliwa jest dieta bezglutenowa.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie + deser, śniadania w formie bufetu, pierwszy posiłek-ciepła kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant. Dieta bezglutenowa 30 zł, wegańska. 30.00 zł.

PROGRAM Kolonia „AKADEMIA MŁODEJ DAMY”  7-13 lat

 • DOSKONAŁA FORMA – fitness, stretching, nordic walking.
 • SEKRETY URODY – dowiecie się jak zadbać o cerę oraz zrobić owocowe maseczki.
 • PROJEKTANTKA MODY – przygotowanie wymarzonego stroju na pokaz mody.
 • ZABAWY Z MAKIJAŻEM – będziecie eksperymentować kolorowymi kredkami lub farbkami do ciała.
 • FRYZJERSKIE SZALEŃSTWO BEZ CIĘĆ – zajęcia, podczas których poeksperymentujecie z fryzurami, będą kolorowe pasemka, warkoczyki, ozdoby i inne cuda.
 • MORSKIE INSPIRACJE – własnoręcznie wykonana pamiątkę z wakacji, z nietypowych materiałów, które można znaleźć pod ręką (piasek, muszelki, bursztyn, kamyki).
 • WARSZTATY MAŁEJ TWÓRCZOŚCI – malowanie na szkle.
 • PARK WODNY „JAN”– regeneracja sił i szaleństwo wodne w basenach wypełnionych wodą morską, korzystanie z atrakcji: zjeżdżalnie, ślizgawki, dzika rzeka oraz jacuzzi.
 • PLAŻA SŁOŃCE i KĄPIELE – odpoczynek na plaży, kąpiele wodne pod opieką ratownika. Ogniska, dyskoteki.
 • WYCIECZKA DO ELEKTROWNI WIATROWEJ  Wycieczka na farmę Wiatrową – przyjrzymy się z bliska najwyższym w tej części Europy wiatrakom i dowiemy się, jak funkcjonują generatory prądu i farma wiatrowa.
 • SZKOŁA DOBRYCH MANIER – czyli jak należy się zachować w różnych sytuacjach. Dowiecie się także, co to jest mowa ciała i jak ją odczytywać.
 • PIĘKNIE WYGLĄDAMY I CZUJEMY SIĘ ŚWIETNIE – jemy zdrowo, kolorowo. Zasady mądrego odżywiania oraz tajniki zdrowej diety.
 • WYCIECZKA DO DARŁOWA – rejs tramwajem wodnym „Księżna Zofia”, podczas którego zobaczymy 5-ciokilometrowe nadbrzeża kanału i portu morskiego i słynny, rozsuwany most, odwiedzimy piękną Starówkę, a także zwiedzimy Zamek Książąt Pomorskich.
 • UCZESTNICTWO W OTWARTYCH IMPREZACH – na terenie Darłówka i Darłowa.

(opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

PAKIET ATRAKCJI - 79 PLN

 • GOKARTY – pojazdy napędzane siłą mięśni, chociaż energii zużywa się mniej niż na jazdę rowerem. Wycieczka czterokołowcami bezpiecznymi ścieżkami rowerowymi.
 • TRAMPOLINA – zabawa, która dostarczy nam radości i niczym nieograniczonego uśmiechu.
 • PARK LINOWY „Nad Bałtykiem” – zabawy na wysokości, oswoisz strach i pokażesz na co Cię stać, a wspinaczka dostarczy frajdy i zabawy każdemu!

PARK EDUKACJI I ROZRYWKI LEONARDIA - 90 PLN
Nieważne, ile masz lat, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! W „Parku Gier” czeka na Ciebie około 100 różnych gier drewnianych z całego świata, np. balanser, rapido, fliper... W „Pracowni Leonarda” znajdziesz interaktywne modele oparte na wynalazkach Leonarda da Vinci – spróbuj je zbudować ze swoją grupą! Na „Placu Strzelniczym” można znaleźć kusze i kilka rodzajów katapult o różnym stopniu trudności. Nie będziesz się nudzić!

Dolina Fantazji 100.00 PLN
Zapraszamy do udziału w niezwykłej, pełnej przygód, grze fabularnej, której akcja rozgrywa się w wiosce hobbitów. Waszym zadaniem podczas wyprawy przez ciemny las będzie bezpieczne dostarczenie jaja do gniazda Smauga. Dodatkowo drużyna weźmie udział w zwiedzaniu muzeum smoka oraz w grach i zabawach smoczych. Poczujcie się jak mieszkańcy Śródziemia i ruszajcie w trasę pełną przygód i emocji.

Hakuna Sup 50.00 PLN
To nasze wyzwanie dla Was na tegoroczne lato! Połączenie deski surfingowej z kajakiem - pompowane deski zapewniają wygodę manewrowania oraz stabilność. Odpowiedniego balansowania i techniki nauczą Was instruktorzy podczas dwugodzinnego szkolenia. Pływamy w kamizelkach asekuracyjnych. Wystarczy deska z wiosłami i już poczujecie się jak na Hawajach.

 

REJS STATKIEM - 40 PLN

Autokar za dopłatą wg rozkładu jazdy. Wyjazdy z Łodzi, Leszna , Piły , Torunia , Lublina, Warszawy, Poznania, Radomia , Wrocławia, Katowic, Gdańska, Kielc, Kutna, Włocławka .

Uwagi do transportu:

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

 

miejsce adres wyjazd powrót cena
Dojazd własny OW Diuna 2, Słowiańska 16, 76-153 Darłowo 19:00 08:00 0,00 zł.
Uwagi: Przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:00. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie.
Gdańsk Stacja Paliw, Złota Karczma, ul. Słowackiego 134, obok KFC Matarnia 15:00 13:00 150,00 zł.
Katowice Wyjazd: McDonalds, ul. Górnośląska Nr 55 róg ul. Ofiar Katynia (w kierunku na Wrocław), powrót: McDonalds, ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków). 06:30 20:30 210,00 zł.
Kielce Stacja Paliw ORLEN, Łódzka 266 05:00 22:30 190,00 zł.
Kutno /A1 Wyjazd: MOP Krzyżanów Wschód., powrót: MOP Krzyżanów Zachód 11:00 17:15 170,00 zł.
Leszno Wyjazd: McDonalds, Al. Konstytucji 3 Maja 3A (kierunek na Poznań)., powrót: Galeria Leszno (wejście), Al. Konstytucji 3 Maja 12 (kierunek na Wrocław) 10:00 16:00 190,00 zł.
Lublin Al.Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSiR. 05.00 23:00 210,00 zł.
Łódź Hipermarket E. Leclerc, Inflancka 45, przy stacji paliw Leclerc. 09.30 18:00 190,00 zł.
Piła Stacja Paliw, ul. Przemysłowa 23. 13:30 12:30 150,00 zł.
Poznań Auchan ul. Głogowska 432, przy skrzyż. A2 i drogi nr 5, przy McDonalds. 11:30 14:30 170,00 zł.
Radom Wyjazd: S7 MOP Zakrzew Wschód, powrót: MOP Zakrzew Zachód 06:00 21:30 190,00 zł.
Toruń /A1 Wyjazd: MOP „Nowa Wieś”, 3 km przed węzłem Toruń/Lubicz, tuż za bramkami opłat (kierunek na Gdańsk)., powrót: MOP „Nowa Wieś”, 3 km za węzłem Toruń/Lubicz, tuż przed bramkami opłat (kierunek na Łódź). 13:00 15:00 150,00 zł.
Warszawa Wyjazd: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej, powrót: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej. 07:00 20:00 190,00 zł.
Włocławek /A1 Wyjazd: MOP Machnacz Północ., powrót: MOP Machnacz Południe 11:00 16:45 150,00 zł.
Wrocław McDonald przy stacji BP, Al. Karkonoska 63. 09.00 18:00 210,00 zł.

UBEZPIECZENIE         

NNW –SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy Signal Iduna Polska – 60 zł/os- wariant standard lub 110 zł/os – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę *

Ogólne Warunki Uczestnictwa ubezpieczeń (do wglądu lub pobrania):

OWU NNW, OC na terenie Rzeczpospolitej Polskiej Signal Iduna
OWU Kosztów Imprezy Turystycznej "Bezpieczne Rezerwacje" Signal Iduna S.A.


*  Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania potwierdzonego diagnozą medyczną,  śmierci, obowiązkowej kwarantanny, izolacji, odmowy wpuszczenia na pokład samolotu / autokaru Ubezpieczonego lub współuczestnika podróży.

BON TURYSTYCZNY 500+

Rezerwując tę imprezę masz możliwość realizacji BONU TURYSTYCZNEGO.

UWAGI

Należy ze sobą zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, wygodne obuwie do pieszych wędrówek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik plażowy.

TRYB COVID-19 (obowiązuje do odwołania):

·          Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

·          Uczestnicy powinny być zaopatrzeni przez rodziców w maseczki na nos i usta do użycia podczas imprezy.

·          Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjnej.

·          Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia dodatkowych obostrzeń przez GIS, MZ i MEN.

Cena podstawowa obejmuje:

 • zakwaterowanie,  
 • wyżywienie,
 • opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną,
 • ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • program rekreacyjno-zabawowy wg opisu
 • składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł i do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł

Cena podstawowa nie obejmuje:

 • opłaty za transport,
 • dopłat do programów dodatkowych,
 • dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji Signal Iduna + 60 zł  – wariant standard; + 110 zł – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę.
 • dopłat za diety specjalne,
 • Płatne na miejscu: Bilard, piłkarzyki, cymbergaje - ok. 2 zł/gra.
 1. Dolina Fantazji: 100.00 PLN
 2. Hakuna Sup: 50.00 PLN
 3. Pakiet atrakcji (gokarty, trampolina, park linowy): 79.00 PLN
 4. Park Edukacji Leonardia: 90.00 PLN
 5. Rejs statkiem: 40.00 PLN
 6. rezygnuję z ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji: bez dopłaty
 7. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant rozszerzony o Covid19 i kwarantannę: 110.00 PLN
 8. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant standard: 60.00 PLN