HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278

Bon Turystyczny

Jak działa Bon Turystyczny?
Bon Turystyczny to wsparcie polskich rodzin i polskiej branży turystycznej. Uprawnia do wykorzystania 500 zł na ferie na każde dziecko w tych miejscach, które go realizują. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo aż 1000 zł. Bon jest całkowicie elektroniczny – żeby go zrealizować wystarczy podać nam odpowiedni kod. Nie trzeba też składać żadnych wniosków – jeżeli masz dziecko, Bon Turystyczny już na Ciebie czeka.

Podstawowe informacje o Bonie Turystycznym znajdziecie na oficjalnej stronie rządowej: https://bonturystyczny.polska.travel

Jak zrealizować Bon Turystyczny?
Bon Turystyczny jest zawsze jeden na rodzinę i ma wartość 500 zł razy liczba dzieci. Czyli rodzina z dwójką dzieci nie otrzymuje dwóch bonów 500 zł, tylko jeden o wartości 1 000 zł. Taki Bon można natomiast realizować kilkukrotnie – aż do wyczerpania jego wartości.

Bon Turystyczny realizujemy w Polsce, w miejscach, które przystąpiły do programu. Harctur Łódź oczywiście są jednym z takich miejsc! Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, byście zarezerwowali Lato 2021 z Bonem Turystycznym jeszcze w tym roku.

Jak wygenerować bon?

Wejdź na stronę www.zus.pl/pue i zaloguj się na niej lub zarejestruj. Możesz to zrobić na cztery sposoby:

  • poprzez wcześniej utworzony login i hasło do PUE,
  • poprzez profil zaufany / login.gov.pl – jeżeli załatwiasz sprawy przez Internet, to za pewne masz już taki profil,
  • poprzez profil Twoją bankowość elektroniczną
  • poprzez kwalifikowany podpisu elektronicznego,

Wybierz zakładkę „Ogólny”, potem „Polski Bon Turystyczny” i „Mój bon”
Po wypełnieniu odpowiedniego formularza (tylko za pierwszym razem) odnajdziesz tam swój Bon Turystyczny – ma on postać 16-cyfrowego numeru. Orócz tego numeru otrzymasz również kod obsługi płatności, który również składa się z 16-tu tym razem róznych znaków (cyfry lub litery).

Jak zapłacić kolonię / obóz z wykorzystaniem Bonu Turystycznego?

  • Przejrzyj naszą Ofertę Letnią 2021 https://www.harctur.pl/oferta-letnia i wybierz wymarzony program ! Pamiętaj, że Bon Turystyczny mozna wykorzystać tylko na imprezy krajowe.
  • Dokonaj rezerwacji – telefonicznie (+48 426871278) lub samodzielnie, klikając przycisk „Rezerwuj” przy wybranej imprezie / terminie.
  • W trakcie rezerwacji zostaniesz poproszony opodanie swojego 16-cyfrowego numeru Bonu Turystycznego, 16-cyfrowego kodu obsługi płatności oraz przypisanego do Bonu numeru telefonu komórkowego (może być inny niż w rezerwacji).
  • Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz niezbędne dokumenty na podany adres e-mail.
  • Na podany numer telefonu nasz pracownik zadzwoni w celu realizacji Bonu. Wprowadzi numer referencyjny do systemu ZUS, a Ty otrzymasz  SMSem kod do potwierdzenia płatności realizowanej z uzyciem Bonu, który należy przekazać pracownikowi telefonicznie. I gotowe!
  • Jeśli chcesz zrealizować Bon płacąc nim dopłatę wyśli przed dokonaniem płatności dopłaty na adres biuro@harctur.pl  prośbę o chęć realizacji Bonu podając w treści numer rezerwacji wraz z informacją o chęci realizacji Bonu przy dopłacie.