Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi

HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278, 426871349

Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi

Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

BIAŁKA TATRZAŃSKA - OBÓZ narciarski & TERMY BANIA & BUMBERBALL & ZAKOPANE, 7-12 I 13-18 lat, zima2022

Obóz zimowy Białka Tatrzańska (4).JPG
Obóz zimowy Białka Tatrzańska (10).jpg
Obóz zimowy Białka Tatrzańska (8).jpg
Obóz zimowy Białka Tatrzańska (3).jpg
Obóz zimowy Białka Tatrzańska (1).jpg
Obóz zimowy Białka Tatrzańska (4).JPG Obóz zimowy Białka Tatrzańska (10).jpg Obóz zimowy Białka Tatrzańska (8).jpg Obóz zimowy Białka Tatrzańska (3).jpg Obóz zimowy Białka Tatrzańska (1).jpg
 • Miejsce:
  Polska / Białka Tatrzańska
 • Wiek:
  7 - 12 lat i 13 - 18 lat
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj ofertę:
 • Udostępnij:
01/N-BIC/22 13.02.2022 - 19.02.2022 1599.00 PLN rezerwuj
promocja ważna do 15.12.21 lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Liczba miejsc w puli promocyjnej ograniczona
02/N-BIC/22 20.02.2022 - 26.02.2022 1599.00 PLN rezerwuj
promocja ważna do 15.12.21 lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Liczba miejsc w puli promocyjnej ograniczona

Wyjazd skierowany dla poczatkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych narciarzy. W czasie zimowiska uczymy podstaw jazdy na nartach, doskonalimy Wasze umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Dodatkowo czeka na Was wodne szaleństwo w Termie Bania. Odwiedzimy również Zakopane, przeżyjemy niezapomniany turniej BUMBERBALL. A to nie wszystko….

BIAŁKA TATRZAŃSKA

OBÓZ narciarski & TERMY
TERMY BANIA &  BUMBERBALL & ZAKOPANE

Dla dzieci 7-12 lat i młodzieży w wieku 13 – 16 lat

od początkujących po zaawansowanych …

DLA KOGO: Wyjazd skierowany dla poczatkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych narciarzy. W czasie zimowiska uczymy podstaw jazdy na nartach, doskonalimy Wasze umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Dodatkowo  czeka na Was wodne szaleństwo w Termie Bania. Odwiedzimy również Zakopane, przeżyjemy niezapomniany turniej BUMBERBALL. A to nie wszystko….

MIEJSCOWOŚĆ:

Białka Tatrzańska to malownicza wieś podhalańska położona nad rzeką Białką, jedną  z najpiękniejszych i najczystszych tatrzańskich rzek. Miejscowość znana jest z najlepszych na Podhalu oscypków oraz słynnego Zbója Janosika, który pochodził z Białki Tatrzańskiej. Położona zaledwie kilka kilometrów od centrum Zakopanego. Miłośnicy jazdy na nartach i snowboardzie mogą korzystać ze wspaniałych tras zjazdowych i stoków Kotelnicy Białcząńskiej. Jest to wymarzone miejsce dla miłośników białego szaleństwa!

INFRASTRUKTURA NARCIARSKA:

Ośrodek Narciarski „Kotelnica Białczańska”: największa stacja narciarska położona na Podhalu z łącznie ponad 14 kilometrami tras o różnym stopniu trudności, od tych łagodnie nachylonych aż po trasy posiadające homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Na miłośników zimowych sportów czeka osiem doskonale przygotowanych i oświetlonych tras zjazdowych oraz snowpark i trasy biegowe. Narciarze mają do dyspozycji aż trzy ekspresowe kanapy 6-osobowe, trzy 4-osobowe, jedną 3-osobową i siedem wyciągów orczykowych. Więcej info: https://bialkatatrzanska.pl/plan-osrodka

UWAGA: Wszystkich Uczestników obozu obowiązuje jazda w kasku ochronnym!!!

ZAKWATEROWANIE:

Pensjonat „U Sorosa”  usytuowany jest w samym sercu Białki Tatrzańskiej, pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami urządzone w stylu regionalnym.  Spokojne otoczenie zapewni dzieciom prawdziwy zimowy wypoczynek. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: http://usorosa.com/   

DO DYSPOZYCJI DZIECI: stołówka, klimatyczna sala kominkowa, świetlica. Na terenie ośrodka znajduje się także zadaszone miejsce na ognisko oraz stół do tenisa stołowego. Wokół ośrodka znajduje się bardzo duży, ogrodzony teren z boiskiem  do siatkówki i  piłki nożnej.

WYŻYWIENIE:

4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

PROGRAM RAMOWY:

1 Dzień: Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, kolacja.  Nocleg.

2 – 6 Dzień: Jazda na nartach na stacji Kotelnica Białczańska. Lekcje jazdy odbywają się pod opieką instruktorów. Zajęcia Apres Ski, integracja oraz zabawa.

7 Dzień:   Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach porannych. Przejazd do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.

PROGRAM NARCIARSKI:

Przed Wami 5 dni białego szaleństwa na stokach.

Początkujących narciarzy zapoznamy ze sprzętem i słownictwem narciarskim, kodeksem oraz dekalogiem FIS, przedstawimy jak bezpiecznie zachowywać się na stoku, nauczycie się wstawania, bezpiecznego upadania, wchodzenia pod górę, skrętów a przede wszystkim jazdy na nartach.

Na średnio  zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy czeka szlifowanie zdobytych już umiejętności. Wyeliminujecie ewentualne błędy i skorygujecie złe nawyki. Popracujecie nad doskonaleniem pracy nóg i balansowania. Nauczycie się szybkich zjazdów, zwrotów, śmigów, skrętów. Dla najtwardszych czeka jazda synchroniczna, alpine – szybki zjazd na krawędziach oraz nauka zjazdu carvingowego.

Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów specjalizujących się w pracy z dziećmi. Cyfrowe rejestrowanie zajęć na stoku oraz analiza nagrań da możliwość młodym narciarzom na korektę błędów.

PROGRAM APRES SKI:

 • GORĄCY WPOCZYNEK W TERMIE BANI czyli relaksik po nartach … Wizyta w termach połączona z gorącymi kąpielami nie tylko pozwoli uczestnikom na doskonały relaks ale również zahartuje, ponieważ woda termalna jest bogata w liczne związki mineralne. Czeka na was wiele atrakcji takich jak np.: zjeżdżalnie Anakonda, Turbo, Pontonowa i inne - łącznie ponad 300 metrów długości, karuzele wodne, kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad i oczywiście baseny termalne.
 • WYCIECZKA AUTOKAROWA DO ZAKOPANEGO: Krupówki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i klimatycznych deptaków w całej Polsce. Jest to gwarna i tętniąca życiem ulica w Zakopanem, zawsze pełna odwiedzających i mnóstwa, ciekawych atrakcji. Na samych Krupówkach znajduje się wiele barów, regionalnych restauracji, a także mnóstwo sklepów.
 • BUMPER BALL – WINTER EDITION: absolutna nowość na rynku rozrywki aktywnej. Rozegracie ekscytujący turniej piłki nożnej… ale każdy z Was będzie ubrany w DMUCHANĄ KULĘ amortyzującą upadek. Będziecie się turlać, odbijać od przeciwników i to wszystko na śniegu! Totalny odjazd.
 • ŁUCZNICTWO: spróbujecie swoich sił w strzelaniu z łuku do tarcz. Odkryjecie kto ma w sercu ducha Robin Hooda.
 • ODYSEJA POMYSŁU: wytężycie umysły, stawicie czoło zadaniom, rozbudzicie kreatywność i zrobicie prawdziwą BURZĘ MÓZGÓW! Łamiąc schematy i szablony, twórczo rozwiążecie wiele zagadek i problemów spontanicznych, które inni uznaliby za niemożliwe do wykonania.
 • Kultowa BITWA NA ŚNIEŻKI
 • Wieczór filmowy w przytulnym zaciszu ciepłego pensjonatu.
 • Wieczór z planszówkami.

 

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. Fotorelacja z zimowiska będzie udostępniona drogą elektroniczną.

autokar na trasie Gdańsk  – Białka Tatrzańska – Gdańsk.

Wyjazd z Gdańska w godzinach porannych. Powrót w godzinach wieczornych. Z pozostałych miejsc zgodnie z rozkładem jazdy. Istnieje możliwość wsiadania na trasie przejazdu.

Dopłata za transport:

W zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi: Gdańsk, Tczew, Kwidzyn (Kopytkowo) +220 zł, Łódź, Piotrków Trybunalski +140 zł, Częstochowa +120 zł Katowice +80 zł, Lublin, Rzeszów +160 zł (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach),

Dojazd własny – brak dopłat

UWAGI  DO TRANSPORTU:

 • Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie tj. autokarem o niższym standardzie: busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką konwojenta, a także istnieje możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek.
 • Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu.
 • Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 5 osób) na 7 dni przed wyjazdem.
 • Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
 • Istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce po uzgodnieniu z Biurem obsługi Klienta.
miejsce adres wyjazd powrót cena
Częstochowa Parking przy McDonalds, przy trasie DK1, zgodnie z kierunkiem podróży 13:40 13:03 120,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
Dojazd własny U Sarosa, Środkowa 57, 34-405 Białka Tatrzańska 18:00 07:00 0,00 zł.
Gdańsk Parking przy Gradowej (obok stacji paliw Orlen Gdańsk ul. Dąbrowskiego 4) 15:15 21:00 220,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
Katowice Stacja BP – Mc Donald’s / BP przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska / Ofiar Katynia, autostrada A4 (k.Wrocław) 15:01 12:00 80,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
Kwidzyn/Kopytkowo Stacja Paliw BP Kopytkowo (zaraz za zjazdem z Autostrady A1) 07:05 19:20 200,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
Lublin Dworzec Główny PKP w Lublinie 09:30 18:55 160,00 zł.
Uwagi: Przejazd antenowy realizowany przy min. 6 uczestnikach realizowany autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym lub transportem publicznym (PKP) pod opieką osoby dorosłej. Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Poda
Łódź Stacja Paliw Shell ul. Rokicińska 192 10:55 16:20 140,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
Piotrków Tryb. ul. Sikorskiego 43, stacja „Orlen” przy zjeździe do miasta z trasy DK1 11:40 15:30 140,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
Rzeszów Dworzec Główny PKP w Rzeszowie 11:00 17:10 160,00 zł.
Uwagi: rzejazd antenowy realizowany przy min. 6 uczestnikach realizowany autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym lub transportem publicznym (PKP) pod opieką osoby dorosłej. Dot. wyjazdu i powrotu. Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu
Tczew ul Braci Grimm 4 parking przy supermarkecie Carrefour 07:15 20:00 220,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.

KADRA: Wykwalifikowana kadra instruktorów /wychowawców i kierownik.

UBEZPIECZENIE:

SIGNAL IDUNA - NNW - 10.000 zł, OC - 100.000 zł, SS - 1.000 zł + rozszerzone o uprawianie sportów zimowych (SKI) oraz sportów wysokiego ryzyka – w ramach standardowej ochrony.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy Signal Iduna Polska – 60 zł/os- wariant standard lub 110 zł/os – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę *

Ogólne Warunki Uczestnictwa ubezpieczeń (do wglądu lub pobrania):

OWU NNW, OC na terenie Rzeczpospolitej Polskiej Signal Iduna
OWU Kosztów Imprezy Turystycznej "Bezpieczne Rezerwacje" Signal Iduna S.A.

*  Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania potwierdzonego diagnozą medyczną,  śmierci, obowiązkowej kwarantanny, izolacji, odmowy wpuszczenia na pokład samolotu / autokaru Ubezpieczonego lub współuczestnika podróży.

WAŻNE DODATKOWE INFORMACJE:

1. Każdy uczestnik jest zobowiązany do posiadania i noszenia kasku ochronnego.

2. Należy zabrać ze sobą sprawny sprzęt narciarski: narty, buty, kask (możliwość wypożyczenia na miejscu około 40 zł komplet/ osobę za dzień).

3. Z powodu małej ilości uczestników Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu z wyznaczonego miasta, możliwość zmiany miejsca i godziny wyjazdu oraz środka transportu.

4. Maksymalny  bagaż : 1 torba podróżna lub plecak max 20 kg + bagaż podręczny + 1 para nart lub snowboard + buty.

5. Aktualne godziny wyjazdów i miejsca zbiórek zostaną podane na ok. 7 dni przed wyjazdem.

6. Uczestnicy są zobowiązani do posiadania legitymacji szkolnej.

TRYB COVID-19 (obowiązuje do odwołania):

·          Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

·          Uczestnicy powinny być zaopatrzeni przez rodziców w maseczki na nos i usta do użycia podczas imprezy.

·          Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjnej.

·          Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia dodatkowych obostrzeń przez GIS, MZ i MEN.

BON TURYSTYCZNY 500+

Rezerwując tę imprezę masz możliwość realizacji BONU TURYSTYCZNEGO.

 

CENA ZAWIERA:

zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej i medycznej – zgodnie z przepisami MEN, zajęcia z instruktorem narciarstwa lub snowboardu w zależności od potrzeb uczestników, opłaty: za wycieczki wg programu, ubezpieczenie SKI + NNW, podatek VAT, dojazdy na stok, składkę na TFG – 2 zł i TFP – 2 zł.

CENA NIE ZAWIERA:

dopłat do transportu, 20 zł kaucji zwrotnej za karnet, skipasów ok. 415 zł dla osób do 15 r.ż. zł, 465 zł dla osób powyżej 15 r.ż. (cena karnetów skipass podana jest z sezonu zimowego 2021 i może ulec niewielkiej zmianie – aktualny cennik skipassów pojawi się w październiku/listopadzie 2021 r.). Dla chętnych: możliwość wypożyczenia sprzętu narty/snowboard - 40 zł /dzień.

 

 1. Sprzęt narciarski: narty + buty (40 zł x 5 dni): 200.00 PLN
 2. rezygnuję z ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji: bez dopłaty
 3. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant rozszerzony o Covid19 i kwarantannę: 110.00 PLN
 4. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant standard: 60.00 PLN