HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

BESKID SĄDECKI-MUSZYNA-OW KOLEJARZ Kolonia „REKREACJA Śpasy Popasy” 7-13 lat, lato 2022

muszyna-rekreacja-kopia-oferty-50-3.jpg
muszyna-rekreacja-kopia-oferty-50-2.jpg
muszyna-rekreacja-kopia-oferty-50-4.jpg
muszyna-rekreacja-kopia-oferty-50-5.jpg
muszyna-rekreacja-kopia-oferty-50-7.jpg
muszyna-rekreacja-kopia-oferty-50-8.jpg
muszyna-rekreacja-kopia-oferty-50-9.jpg
muszyna-rekreacja-kopia-oferty-50-3.jpg muszyna-rekreacja-kopia-oferty-50-2.jpg muszyna-rekreacja-kopia-oferty-50-4.jpg muszyna-rekreacja-kopia-oferty-50-5.jpg muszyna-rekreacja-kopia-oferty-50-7.jpg muszyna-rekreacja-kopia-oferty-50-8.jpg muszyna-rekreacja-kopia-oferty-50-9.jpg
 • Miejsce:
  Polska / Muszyna
 • Wiek:
  7 - 13 lat
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj ofertę:
 • Udostępnij:
01/RSP-MUC/22 26.06.2022 - 06.07.2022 2099.00 PLN [ zakończona ]
02/RSP-MUC/22 07.07.2022 - 17.07.2022 2099.00 PLN [ zakończona ]
03/RSP-MUC/22 18.07.2022 - 28.07.2022 2099.00 PLN [ zakończona ]
04/RSP-MUC/22 29.07.2022 - 08.08.2022 2099.00 PLN [ zakończona ]

Kolonia stworzona dla dziewczynek i chłopców lubiących rozrywkę, gry, sport, odpoczynek i relaks. Poza tym, będą kąpiele w miasteczku wodnym, wycieczka do Krynicy Górskiej i duuużo dobrej zabawy! Zapoznamy Was z formą rekreacji i wypoczynku w terenie – Nordic Walking, dzięki czemu spacery po górach nie będą straszne nikomu. A do tego niespotykany program animacyjny, który przeniesie wszystkich na łono natury.

BESKID SĄDECKI – MUSZYNA

OW KOLEJARZ

Kolonia „REKREACJA ŚPASY-POPASY” 7-13 lat

11 dni

 

MUSZYNA

To znane uzdrowisko w Beskidzie Sądeckim, niedaleko Krynicy Górskiej, na pograniczu polsko-słowackim w dolinie Popradu. Górski, lecz łagodny klimat, czyste powietrze oraz atrakcyjny ośrodek, w którym mieszkamy są gwarancją wspaniałego wypoczynku. Okolice zachęcają do wędrówek połączonych ze zwiedzaniem ciekawych miejsc: Ogrodu Zmysłów, Parku Figur Kwiatowych, ruin średniowiecznego zamku na wzgórzu nad miastem, źródeł wód mineralnych bijących wprost z ziemi.

 

ZAKWATEROWANIE:

Dom Wczasowy „Kolejarz” położony jest w Muszynie - Złockiem. To trzykondygnacyjny ośrodek, posiadający pokoje 3,4-os. z łazienkami. Na rozległym, ogrodzonym terenie znajduje się bogata infrastruktura wypoczynkowa: miasteczko wodne, baseny ze zjeżdżalniami i do nauki pływania, brodzik, ścieżka zdrowia. Ponadto do dyspozycji kolonistów są: sala telewizyjna, stoły do tenisa, profesjonalna sala dyskotekowa z nagłośnieniem i oświetleniem, bar, kawiarnia oraz bilard (odpłatnie).

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie, pierwszy posiłek – kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant.

Możliwe diety:

Dieta bezglutenowa. 0.00 zł. - pieczywo i wędlinA we własnym zakresie
Dieta bezmleczna. 0.00 zł.
Dieta wegańska. 0.00 zł.
Dieta wegetariańska. 0.00 zł.

 • Zwiedzanie Muszyny – mineralne źródła, Ogrody Zmysłów, park Figur Kwiatowch. W Parku Baszta poćwiczymy na urządzeniach typu fitness, wejdziemy też do ruin zamku biskupów muszyńskich na wzgórzu ponad miastem.
 • Bulgotka, Zatajone i Dychawka? Czym są tajemnicze mofety?
 • Gra terenowa – Czeka na Was wyzwanie, gdzie wykażecie się wieloma umiejętnościami! Mapy w dłoń i ruszamy w teren!
 • Nordic walking, zapoznamy Was z technikami używania modnych na całym świecie kijków czyniących spacery atrakcyjniejszymi.
 • Zdroje, czyli źródła wód mineralnych. W Muszynie jest ich ponad dziesięć, ile z nich znajdziemy?
 • Grota solna lub wizyta w tężni solankowej.
 • Gry i zabawy na świeżym powietrzu.
 • Rozgrywki ping-pongowe, korzystanie z boisk sportowych.
 • Wędrówki piesze górskie po najbliższej okolicy – Malnik, Złocki Potok.
 • Piknik w beskidzkim plenerze.
 • Wycieczka rowerowa malowniczymi trasami wśród górskich szczytów, kapliczek oraz cerkwi.
 • Filmomania – wieczorne projekcje filmowe, Piżama Party.
 • Ponadto dla wszystkich: kąpiele w basenach, dyskoteki, ogniska, podchody, quizy i turnieje.  
  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)
 • Aquazorbing. 20.00 zł.
  Zabawa polega na poruszaniu się po wodzie w przeźroczystej kuli o średnicy 2m. Uczestnik chodzi wewnątrz tej kuli, dzięki czemu się przemieszcza.

 • Deklaruję chęć uczestnictwa w wycieczce na Węgry. 195.00 zł.
  Miszkolc-Tapolca na Węgrzech to kąpielisko termalne w jaskiniach, fenomen na skalę światową. Baseny w skalnych grotach, ponad 700 metrów podziemnych korytarzy zapewniających niecodzienne wrażenia z kąpieli w pięknie oświetlonych komorach, ciepłe źródła wypływające z głębi ziemi. Bijąca ze skał woda tworzy w niektórych miejscach bicze wodne i wodospady. Uruchamiana jest również "dzika rzeka". Oprócz kąpieli w jaskiniach kąpielisko posiada także część zewnętrzną o charakterze Aquaparku. Warto odwiedzić to niezwykłe miejsce! Ze względów epidemiologicznych decyzja o realizacji wycieczki nastąpi ok. 7 dni przed turnusem. (prosimy o wybór tylko 1 wycieczki zagranicznej)
 • Pakiet Modele RC. 110.00 zł.
  Niezwykle atrakcyjne zajęcia polegające na nauce obsługiwania różnych modeli maszyn zdalnie sterowanych radiowo. W skład zajęć wchodzą: Wyścigi samochodami 4x4 w skali 1:8 (ponad 50cm długości) na dużym, specjalnie przygotowanym torze ze skoczniami. Wykorzystujemy modele typu truggy, np. Carson. Wyzwanie Off-Road, podczas którego specjalne przystosowane pojazdy (zwane crowlerami) pokonywać będą przeróżne przeszkody, wzniesienia, kamienne góry, schody, itp. Pojedynek Robotów – bitwa między robotami ROBO MASTER S1 strzelającymi do siebie promieniami laserowymi lub kulkami typu ASG Maszyny toczą bój na specjalnie przygotowanym polu bitwy..

 • Program dodatkowy ACTIVE MAX. 120.00 zł.
  Rowery – wycieczka rowerowa ścieżkami rowerowymi po okolicy Muszyny. Łucznictwo – zajęcia na łucznicy w formie kursu. Nauka prawidłowej pozycji, zakładania strzał, naciągania cięciwy, celowania, puszczania cięciwy, zakończone punktowanym turniejem łuczniczym. Mini golf – rozgrywki w mini golfa na instalacji na terenie ośrodka. Euro Bungy – zabawa na urządzeniu umożliwiającym wykonywanie bardzo wysokich skoków i akrobacji w powietrzu (nawet do 6m). Uczestnik zapięty jest oczywiście w specjalne dostosowane do wagi uprzęże, a pod nim jest trampolina. Rozgrywki z użyciem Laserowego Paintballa - emocjonujące zawody najmodniejszymi obecnie zabawkami. Uwaga: zabawa wyłącznie w okularach ochronnych i kamizelkach otrzymanych od organizatora.

 • Wycieczka do Parku Rozrywki ENERGYLANDIA. 195.00 zł.
  To pierwszy w Polsce "Rodzinny Park Rozrywki" z prawdziwego zdarzenia. Oferta rozrywki jest bardzo bogata i każdy może znaleźć stosowne atrakcje dla siebie. Do dyspozycji jest "Strefa dziecięca – Bajkolandia" i "Strefa familijna". Najwięcej emocji budzi jednak "Strefa ekstremalna", gdzie do dyspozycji żądnych mocnych wrażeń jest aktualnie 10 "piekielnych machin". Są tu także 4 gigantyczne rollercoastery (Mayan, Formuła, Speed – najwyższy i najszybszy wodny Roller Coaster na świecie oraz Hyperion – druga najwyższa i druga najszybsza stalowa kolejka górska w Europie). W 2019 r. otwarto Smoczy Gród z 5 atrakcjami, w tym najwyższą i najszybszą na świecie drewnianą kolejką górską Zadra. Oj, będzie się działo! Uwaga: Na atrakcjach obowiązuje ściśle określony zakres dolnej i górnej granicy wzrostu. Jest to warunek konieczny do zachowania bezpieczeństwa. Zakres ten wskazany jest przy poszczególnych atrakcjach.

Autokar za dopłatą z : Łodzi + 180 zł, Lublina +160 zł, Warszawy + 180 zł, Radomia + 150 zł, Wrocławia + 180 zł, Kielc + 150 zł, Katowic + 120 zł, Krakowa + 120 zł , Częstochowy + 150 zł, Piotrkowa Tryb. + 150 zł, Opola + 150 zł, Puław + 150 zł, Gdańsk + 240 zł

Uwagi do transportu:

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
miejsce adres wyjazd powrót cena
Częstochowa ORLEN, Częstochowska 90, 42-100 Lgota 11:30 14:00 150,00 zł.
dojazd własny OW Kolejarz, Złockie 77, 33-370 Muszyna 19:00 08:30 0,00 zł.
Uwagi: Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie
Gdańsk Dworzec Główny PKP, parking przy poczcie. 00:00 00:00 240,00 zł.
Uwagi: Przejazd pociągiem lub autobusem liniowym, godziny będą znane po ogłoszeniu rozkłady jazdy PKP. Wymagane min 6 os.
Katowice Wyjazd: McDonalds, ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków), powrót: McDonalds, ul. Górnośląska Nr 55 róg ul. Ofiar Katynia (w kierunku na Wrocław). 12:30 13:00 120,00 zł.
Kielce Stacja Paliw ORLEN, Łódzka 266 11:00 14:30 150,00 zł.
Kraków Park Handlowy Zakopianka przed wejściem do CARREFOUR od ul. Zakopiańskiej 62. 14:00 11:30 120,00 zł.
Lublin Al. Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSIR. 07:00 18:30 180,00 zł.
Łódź Hipermarket Carrefour, Kolumny 6/36. 10 16:00 180,00 zł.
Opole Wyjazd: A4 parking Przysiecz , powrót: A4 parking Prószków 11:15 14:15 150,00 zł.
Piotrków Trybunalski ORLEN Aleje Gen. W. Sikorskiego 43 10:30 15:00 150,00 zł.
Puławy Parking przed Carrefour, ul. Gościńczyk 2. 08:00 17:30 150,00 zł.
Radom Wyjazd: McDonald przy CIRCLE K ul. Czarnieckiego 73., powrót: McDonald przy AMIC Energy ul. Wernera 52. 09:30 16:00 150,00 zł.
Warszawa Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej. 07:30 1800 180,00 zł.
Wrocław McDonald przy stacji BP ul. Karkonoska 63 A. 10:00 15:30 180,00 zł.

UBEZPIECZENIE         

NNW –SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy Signal Iduna Polska – 90 zł/os- wariant standard lub 140 zł/os – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę *

Ogólne Warunki Uczestnictwa ubezpieczeń (do wglądu lub pobrania):

OWU NNW, OC na terenie Rzeczpospolitej Polskiej Signal Iduna
OWU Kosztów Imprezy Turystycznej "Bezpieczne Rezerwacje" Signal Iduna S.A.


*  Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania potwierdzonego diagnozą medyczną,  śmierci, obowiązkowej kwarantanny, izolacji, odmowy wpuszczenia na pokład samolotu / autokaru Ubezpieczonego lub współuczestnika podróży.

BON TURYSTYCZNY 500+

Rezerwując tę imprezę masz możliwość realizacji BONU TURYSTYCZNEGO.

UWAGI

Należy ze sobą zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, wygodne obuwie do pieszych wędrówek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik plażowy.

TRYB COVID-19 (obowiązuje do odwołania):

·          Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

·          Uczestnicy powinny być zaopatrzeni przez rodziców w maseczki na nos i usta do użycia podczas imprezy.


·          Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjnej.

·          Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia dodatkowych obostrzeń przez GIS, MZ i MEN.

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie
 • wyżywienie,
 • opieka wychowawcza, ratownicza i medyczna,
 • ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • realizację programu ,
 • składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego 2 zł i do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

Cena nie zawiera:

 • opłaty za transport,
 • dopłat do programów  fakultatywnych,
 • dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji Signal Iduna + 90 zł  – wariant standard; + 140 zł – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę.
 1. Aquazorbing: 20.00 PLN
 2. Dieta bezglutenowa: bez dopłaty
  pieczywo i wędlina we własnym zakresie
 3. Dieta bezmleczna: bez dopłaty
 4. Dieta wegańska: bez dopłaty
 5. Dieta wegetariańska: bez dopłaty
 6. Pakiet Modele RC: 110.00 PLN
 7. Program dodatkowy ACTIVE MAX: 120.00 PLN
 8. WYCIECZKA DO ENERGYLANDII: 195.00 PLN
 9. WYCIECZKA NA WĘGRY : 195.00 PLN
  wymagany paszport lub dowód osobisty
 10. rezygnuję z ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji: bez dopłaty
 11. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant rozszerzony o Covid19 i kwarantannę: 140.00 PLN
 12. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant standard: 90.00 PLN