HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże T

BESKID SĄDECKI - MUSZYNA - E-SPORT TO SPORT! kolonia 9-14 lat Lato 2023

e-sport-to-sport-kopia-oferty-146-2.jpg
e-sport-to-sport-kopia-oferty-146-1.jpg
e-sport-to-sport-kopia-oferty-146-6.jpg
e-sport-to-sport-kopia-oferty-146-3.jpg
e-sport-to-sport-kopia-oferty-146-7.jpg
e-sport-to-sport-kopia-oferty-146-8.jpg
e-sport-to-sport-kopia-oferty-146-4.jpg
e-sport-to-sport-kopia-oferty-146-5.jpg
e-sport-to-sport-kopia-oferty-146-2.jpg e-sport-to-sport-kopia-oferty-146-1.jpg e-sport-to-sport-kopia-oferty-146-6.jpg e-sport-to-sport-kopia-oferty-146-3.jpg e-sport-to-sport-kopia-oferty-146-7.jpg e-sport-to-sport-kopia-oferty-146-8.jpg e-sport-to-sport-kopia-oferty-146-4.jpg e-sport-to-sport-kopia-oferty-146-5.jpg
 • Miejsce:
  Polska / Muszyna
 • Wiek:
  9 - 14 lat
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj ofertę:
 • Udostępnij:
01/E-MUC/23 04.07.2023 - 13.07.2023 2399.00 2649.00 PLN rezerwuj
Promocja Wcześniej=Taniej do 31.03.23. Ilość miejsc ograniczona.
02/E-MUC/23 14.07.2023 - 23.07.2023 2399.00 2649.00 PLN rezerwuj
Promocja Wcześniej=Taniej do 31.03.23. Ilość miejsc ograniczona.
03/E-MUC/23 24.07.2023 - 02.08.2023 2449.00 2649.00 PLN rezerwuj
Promocja Wcześniej=Taniej do 31.03.23. Ilość miejsc ograniczona. Promocja C Wcześniej=Taniej do 31.03.2023. Ilość miejsc ograniczona.
04/E-MUC/23 03.08.2023 - 12.08.2023 2399.00 2649.00 PLN rezerwuj
Promocja Wcześniej=Taniej do 31.03.23. Ilość miejsc ograniczona.

Jeśli jesteś pasjonatem gier internetowych lub chcesz zacząć wirtualną przygodę, wybierz ten wyjazd! Konsole PS5, Laptopy gamingowe, stacje VR HTC VIVE Cosmos Nauczymy się poprawnej komunikacji w grze Plany, taktyka, uniki Tutaj każdy dzień to prawdziwa gra!

Muszyna E-SPORT TO SPORT!

kolonia 9-14 lat

 

MUSZYNA to znane uzdrowisko w Beskidzie Sądeckim, niedaleko Krynicy Górskiej, na pograniczu polsko-słowackim w dolinie Popradu. Górski, lecz łagodny klimat, czyste powietrze oraz atrakcyjny ośrodek, w którym mieszkamy są gwarancją wspaniałego wypoczynku. Okolice zachęcają do wędrówek połączonych ze zwiedzaniem ciekawych miejsc: Ogrodu Zmysłów, Parku Figur Kwiatowych, ruin średniowiecznego zamku na wzgórzu nad miastem, źródeł wód mineralnych bijących wprost z ziemi.

Kolonia przeznaczona dla pasjonatów nowoczesnych gier internetowych i tych, którzy dopiero chcą poznać ich tajniki. Uczestnicy poznają, że każda gra to nie jest tylko szybkie strzelanie, ale plan, taktyka i przede wszystkim współpraca. Że jeśli chcesz osiągnąć sukces, to będzie to zasługa nie jednej osoby, a całej drużyny. Liczy się gra zespołowa i połączenie umiejętności teamu.

Podczas turnusu zapewniamy 21 godzin zajęć. Będziesz miał okazję uwolnić swoje sportowe emocje w nowoczesnej formie, poznać tajniki cybernetycznej rywalizacji, których próżno szukać w analogowym świecie. Gry dostosowane do wieku uczestników.
Warto również odwiedzić termalne kąpieliska na Węgrzech i dać się porwać do Energylandii.

Dom Wczasowy SZCZYT – to obiekt położony na wzgórzu ponad 500 m.n.pm, z którego rozciągają się ciekawe widoki na miasto Muszynę oraz okalające pasma górskie. U podnóża wzniesienia przepływa potok Szczawnik, wzdłuż którego znajduje się Park Zdrojowy Baszta. W bezpośrednim sąsiedztwie DW Szczyt znajdują się piękne lasy, które zapraszają na piesze wycieczki m.in. w 15 min. można dotrzeć do rezerwatu przyrody Las Lipowy. Na sąsiednim wzgórzu można podziwiać ruiny zamku muszyńskiego.
Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych oraz w pokojach typu studio 2+3 oraz 3+4. Wszystkie pokoje wyposażone są w prywatną łazienkę, bezprzewodowy Internet oraz dostęp do telewizji naziemnej. Na terenie ośrodka znajduje się stołówka mogąca jednorazowo pomieścić 170 osób, gdzie oferowane jest całodzienne wyżywienie.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie, pierwszy posiłek – kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant.

Możliwe diety:

Dieta bezmleczna. 0.00 zł.
Dieta wegańska. 0.00 zł.
Dieta wegetariańska. 0.00 zł.

Będziecie mieli okazję uwolnić swoje sportowe emocje w nowoczesnej formie, poznać tajniki cybernetycznej rywalizacji, których próżno szukać w analogowym świecie. Podczas zajęć zagrasz m in. w CS GO!, League of Legends, FIFA, Tekken, Mortal Combat i wiele innych. Codzienne sparingi, treningi i turnieje. Program obejmuje 7 dni zajęć po 3 godziny dziennie.

League of Legends – gra zespołowa, nauka prowadzenia drużyny, wykorzystywanie na swoją korzyść infrastruktury mapy.
FIFA – poprowadzenie ulubionej drużyny do zwycięstwa w obozowych mistrzostwach.
CS GO! – rozkłady map i ich optymalne wykorzystanie, taktyka gry.
Call of Duty: Warzone – zwyciężaj w najpopularniejszym „Battle Royale” na świecie.
(Propozycje gier są przykładowe - zakres tematyczny gier dobierany będzie odpowiednio do wieku uczestników).

Ale nie zabraknie innych zajęć:

Wycieczka do  Krynicy – perełki polskich uzdrowisk. Wjedziemy na Górę Parkową pierwszą w Polsce koleją linowo-terenową, przejdziemy ścieżkami rozległego Parku Zdrojowego.  Dla chętnych i odważnych zjazdy gawitacyjne Rajskimi Zjeżdżalniami lub na Zjeżdżalni Pontonowej. Dla najmłodszych - spokojna fala o łagodnych skrętach (dodatkowo płatne). Do tego retro rowery lub muzyczna lawka oraz wystawa "Wehikuł czasu". Pospacerujemy słynnym krynickim deptakiem, a na koniec poznamy smak słynnych wód mineralnych w ogromnej pijalni wody.
Ogrody Sensoryczne - największe w kraju Ogrody Zmysłów, w których różnorodność roślin ozdobnych i drzewek owocowych przeplata się z pięknem otaczających je gór. Urokliwie położony teren to wizytówka Muszyny – tu odpoczynek połączymy z edukacją. Dostępne są strefy: zdrowia, zapachu, dźwięku, smaku, wzroku oraz baśni i legend o Muszynie.

Ogrody Magiczne – to kolejna przyrodnicza atrakcja w Muszynie, która przyciąga co roku rzesze turystów. Ogrody stworzone zostały na wzór antycznych ogrodów greckich, a podziwiać w nich można również wiele egzotycznych ptaków oraz ukochane przez wszystkich alpaki.
A może… Największa w Polsce mofeta. Bulgotka, Zatajone i Dychawka? Czym są tajemnicze mofety? Spacerkiem, spacerkiem…

Miejska gra terenowa - czeka na Was wyzwanie, podczas którego wykażecie się wieloma umiejętnościami! Mapy w dłoń i ruszamy w teren!

Góra Zamkowa – Zamek „Baszta” oraz panorama na Dolinę Popradu.

Pijalnia wód leczniczych „Antoni” - wody bogate w magnez oraz inne pierwiastki pozytywnie oddziałują na przemianę materii i układ trawienny. Ale to nie jedyne źródełko zdrowej wody w Muszynie – czy odnajdziemy wszystkie?

Dla chętnych, aktywnych i ciekawych – zdobywamy Górę Malnik z najpiękniejszym widokiem na Beskidy i Tatry.
Tężnia solankowa - przebywanie w jej pobliżu zalecane jest  przy chorobach tarczycy, schorzeniach alergicznych skóry oraz leczeniu nadciśnienia tętniczego krwi.

Ponadto:

-Kąpiele w basenie na terenie ośrodka
-Rozgrywki ping-pongowe, korzystanie z boisk sportowych.
-Wędrówki piesze górskie po najbliższej okolicy – Malnik, Złocki Potok.
-Piknik w beskidzkim plenerze.
-Filmomania – wieczorne projekcje filmowe, Piżama Party.
-Ognisko z kiełbaskami.
-Gry sportowe - siatkówka, koszykówka, ping-pong, frisbee, ringo i limbo !
-Zabawy integracyjne. Mini olimpiada kolonijna.
(opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

BON TURYSTYCZNY
Rezerwując tę imprezę masz możliwość realizacji bonu turystycznego. Szczegóły na stronie Promocje i bony 

 

Aquazorbing. 25.00 zł.
Zabawa polega na poruszaniu się po wodzie w przeźroczystej kuli o średnicy 2m. Utrzymanie równowagi nie jest proste, ale możecie biegać i skakać - kula jast wodoszczelna a instruktor kontroluje uczestnika w kuli za pomocą linki. Opłata za 5-minutową zabawę.

Wycieczka na Węgry ( konieczny paszport lub dowód osobisty)- 257.00 zł.
Miszkolc-Tapolca na Węgrzech to kąpielisko termalne w jaskiniach, fenomen na skalę światową. Baseny w skalnych grotach, ponad 700 metrów podziemnych korytarzy zapewniających niecodzienne wrażenia z kąpieli w pięknie oświetlonych komorach, ciepłe źródła wypływające z głębi ziemi. Uruchamiana jest również "dzika rzeka". Oprócz kąpieli w jaskiniach kąpielisko posiada także część zewnętrzną o charakterze Aquaparku. Warto odwiedzić to niezwykłe miejsce!

ENERGYLANDIA- wycieczka do Parku Rozrywki 228.00 zł.
To pierwszy w Polsce "Rodzinny Park Rozrywki" z prawdziwego zdarzenia. Oferta rozrywki jest bardzo bogata i każdy może znaleźć stosowne atrakcje dla siebie. Do dyspozycji jest "Strefa dziecięca – Bajkolandia" i "Strefa familijna". Najwięcej emocji budzi jednak "Strefa ekstremalna", gdzie do dyspozycji żądnych mocnych wrażeń jest aktualnie 10 "piekielnych machin". Są tu także 4 gigantyczne rollercoastery (Mayan, Formuła, Speed – najwyższy i najszybszy wodny Roller Coaster na świecie oraz Hyperion – druga najwyższa i druga najszybsza stalowa kolejka górska w Europie). W 2019 r. otwarto Smoczy Gród z 5 atrakcjami, w tym najwyższą i najszybszą na świecie drewnianą kolejką górską Zadra. Oj, będzie się działo! Uwaga: Na atrakcjach obowiązuje ściśle określony zakres dolnej i górnej granicy wzrostu. Jest to warunek konieczny do zachowania bezpieczeństwa. Zakres ten wskazany jest przy poszczególnych atrakcjach.

Paintball Gel Blaster Nowość ! 65.00 zł.
Gel Blaster - 1000 kulek /45 minut +15 minut szkolenie. Absolutna nowość i alternatywa dla paintballa klasycznego, kierowana do najmłodszych. Gracze wyposażeni są w karabiny naładowane żelowymi kulkami wykonanymi z nietoksycznego hydrogelu, łatwo rozbijają się na celu. Gel Blastery stanowią przyjazną człowiekowi i środowisku rozrywkę. Gellets (kulki żelowe) szybko ulegają biodegradacji, ponieważ są wypełnione wodą nie farbują, są zupełnie neutralne dla otoczenia. Scenariusz i przebieg gry wygląda podobnie jak przy paintballu klasycznym, jednak dla uatrakcyjnienia gry, każda z drużyn dostaje po 1 wodnym granacie, który można wykorzystać jako strategiczny element zaskoczenia lub element odwracający uwagę przeciwnika. Kulki żelowe są bezpieczne dla graczy. Broń jest atestowana. Dbamy o bezpieczeństwo uczestników, uczulając ich na zakaz celowania w górne partie ciała przeciwników. Od uczestników wymagamy nałożenia kasków, okularów ochronnych oraz ochraniaczy. Zajęcia prowadzi doświadczona kadra dbająca o przestrzeganie przez uczestników zasad bezpieczeństwa co sprawia, że gra jest w 100 % bezpieczna.

Pakiet Modele RC. 110.00 zł.
Niezwykle atrakcyjne zajęcia polegające na nauce obsługiwania różnych modeli maszyn zdalnie sterowanych radiowo. W skład zajęć wchodzą: Wyścigi samochodami 4x4 w skali 1:8 (ponad 50cm długości) na dużym, specjalnie przygotowanym torze ze skoczniami. Wykorzystujemy modele typu truggy, np. Carson. Wyzwanie Off-Road, podczas którego specjalne przystosowane pojazdy (zwane crowlerami) pokonywać będą przeróżne przeszkody, wzniesienia, kamienne góry, schody, itp. Pojedynek Robotów – bitwa między robotami ROBO MASTER S1 strzelającymi do siebie promieniami laserowymi lub kulkami typu ASG Maszyny toczą bój na specjalnie przygotowanym polu bitwy..Zajęcia podzielone są na bloki tematyczne, każdy po 60 min.

Program dodatkowy ACTIVE MAX. 150.00 zł.
*Rowery – wycieczka rowerowa z instruktorem i wychowawcą ścieżkami rowerowymi po okolicy Muszyny. Trasa dostosowana do możliwości i stopnia zaawansowania grupy. Sport, widoki i przyjazna atmosfera ! *Łucznictwo – zajęcia na łucznicy w formie kursu. Nauka prawidłowej pozycji, zakładania strzał, naciągania cięciwy, celowania, puszczania cięciwy, zakończone punktowanym turniejem łuczniczym. Do dyspozyji uczestników certyfikowany sprzęt łuczniczy - łuki o róznych mocach cięciw, klasyczne lub bloczkowe. *Survival- zajęcia w formie interaktywnej gry prowadzonej podczas pieszej wycieczki. Zdobędziecie wiedzę i umiejętności potrzebne do poradzenia sobie w trudnych sytuacjach. Na uczestników czeka szereg zadań do wykonania: budowa tratwy, oczyszczenie wody, rozpalenie ogniska...Praktyka z zakresu terenoznawstwa uzupełni Waszą wiedzę.

 

UWAGA:
Prosimy o wybór tylko jednej wycieczki całodniowej z programu fakultatywnego ze względu na ograniczony czas realizacji podstawowego programu kolonii / obozu.

-Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
-Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
-Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
-Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
-Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
-Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
-Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
-Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Częstochowa ORLEN, Częstochowska 90, 42-100 Lgota 11:30 17:00 170,00 zł.
dojazd własny Wyjazd: DOM WCZASOWY SZCZYT – w Muszynie, powrót: . 00:00 00:00 0,00 zł.
Uwagi: Przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:00. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie.
Gdańsk Dworzec Główny PKP, parking przy poczcie 00:00 00:00 260,00 zł.
Uwagi: Przejazd pociągiem lub autobusem liniowym, godziny będą znane po ogłoszeniu rozkłady jazdy PKP.
Katowice Wyjazd: McDonalds, ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków), powrót: McDonalds, ul. Górnośląska Nr 55 róg ul. Ofiar Katynia (w kierunku na Wrocław) 12:30 13:00 150,00 zł.
Kielce Stacja Paliw ORLEN, Łódzka 266 11:00 14:30 170,00 zł.
Kraków Park Handlowy Zakopianka przed wejściem do CARREFOUR od ul. Zakopiańskiej 62 14:00 11:30 150,00 zł.
Lublin Al. Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSIR 07:00 18:30 200,00 zł.
Łódź Hipermarket Carrefour, Kolumny 6/36 10:00 16:00 200,00 zł.
Opole Wyjazd: A4 parking Przysiecz , powrót: A4 parking Prószków 11:15 14:15 170,00 zł.
Piotrków Trybunalski ORLEN Aleje Gen. W. Sikorskiego 43 10:30 15:00 170,00 zł.
Poznań Dworzec Główny PKP, przy kasie nr 1 00:00 00:00 260,00 zł.
Uwagi: Przejazd pociągiem lub autobusem liniowym, godziny będą znane po ogłoszeniu rozkłady jazdy PKP.
Radom Wyjazd: McDonald przy CIRCLE K ul. Czarnieckiego 73, powrót: McDonald przy AMIC Energy ul. Wernera 52. 09:30 16:00 170,00 zł.
Warszawa Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej 07:30 18:00 200,00 zł.
Warszawa Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej 07:30 18:00 200,00 zł.
Wrocław McDonald przy stacji BP ul. Karkonoska 63 A 10:00 15:30 200,00 zł.

UBEZPIECZENIE         

NNW –SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy Signal Iduna Polska – 90 zł/os- wariant standard lub 140 zł/os – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę *

Ogólne Warunki Uczestnictwa ubezpieczeń (do wglądu lub pobrania):

OWU NNW, OC na terenie Rzeczpospolitej Polskiej Signal Iduna
OWU Kosztów Imprezy Turystycznej "Bezpieczne Rezerwacje" Signal Iduna S.A.


*  Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania potwierdzonego diagnozą medyczną,  śmierci, obowiązkowej kwarantanny, izolacji, odmowy wpuszczenia na pokład samolotu / autokaru Ubezpieczonego lub współuczestnika podróży.

BON TURYSTYCZNY 500+

Rezerwując tę imprezę masz możliwość realizacji BONU TURYSTYCZNEGO - uwaga! tylko do 31.03.2023r!

UWAGI

Należy ze sobą zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, wygodne obuwie do pieszych wędrówek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik plażowy.

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie
 • wyżywienie (4 posiłki dziennie-śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), pierwszy posiłek - kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.
 • Program rekreacyjno-zabawowy wg opisu.
 • Opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

Cena nie zawiera:

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Programy i świadczenia fakultatywne.
 • gwarancji niezmienności ceny
 • dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji
 1. Aquazorbing: 25.00 PLN
 2. Dieta bezmleczna: bez dopłaty
 3. Dieta wegańska: bez dopłaty
 4. Dieta wegetariańska: bez dopłaty
 5. Gwarancja niezmienności ceny: 69.00 PLN
 6. Paintball Gel Blaster : 65.00 PLN
 7. Pakiet Modele RC: 110.00 PLN
 8. Program dodatkowy ACTIVE MAX: 150.00 PLN
 9. WYCIECZKA DO ENERGYLANDII: 228.00 PLN
 10. WYCIECZKA NA WĘGRY : 257.00 PLN
  wymagany paszport lub dowód osobisty
 11. rezygnuję z ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji: bez dopłaty
 12. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant rozszerzony o Covid19 i kwarantannę: 140.00 PLN
 13. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant standard: 90.00 PLN