Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi

HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278, 426871349

Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi

Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

USTKA -AMERICAN STYLE Kolonia w amerykańskim stylu! 8-13 lat

oferta-3090-31542812970 (Copy).jpg
oferta-3090-01542812982 (Copy).jpg
oferta-3090-01542812978 (Copy).jpg
oferta-2993-41522069505 (Copy).jpg
oferta-2775-31448960667 (Copy).jpg
oferta-2991-21510840554 (Copy).jpg
panorniezap (Copy).jpg
panorplazaustka2 (Copy).jpg
oferta_2599_01417170726 (Copy).JPG
oferta-2991-31513543435 (Copy).jpg
oferta-3090-31542812970 (Copy).jpg oferta-3090-01542812982 (Copy).jpg oferta-3090-01542812978 (Copy).jpg oferta-2993-41522069505 (Copy).jpg oferta-2775-31448960667 (Copy).jpg oferta-2991-21510840554 (Copy).jpg panorniezap (Copy).jpg panorplazaustka2 (Copy).jpg oferta_2599_01417170726 (Copy).JPG oferta-2991-31513543435 (Copy).jpg
 • Miejsce:
  Polska / Ustka
 • Wiek:
  8 - 13 lat
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj ofertę:
01/A4F-UST/20 10.07.2020 - 21.07.2020 1899.00 PLN [ zakończona ]
02/A4F-UST/20 22.07.2020 - 02.08.2020 1889.00 PLN [ zakończona ]
03/A4F-UST/20 03.08.2020 - 14.08.2020 1889.00 PLN [ w trakcie realizacji ]

Marzy Ci się wyjazd do USA? Z nami poczujesz klimat Ameryki! Poznasz tajniki cheerleadingu i dobrego selfie. Będzie bowling, party z pop-cornem, wacky games, Zwiedzanie bunkrów Twierdzy Ustka i rejs po morzu. Każdy zabierze ze sobą liczne wspomnienia!

USTKA

AMERICAN STYLE Kolonia w amerykańskim stylu! kolonia 8-13 lat

 

Marzy Ci się wyjazd do USA? Z nami poczujesz klimat Ameryki! Poznasz tajniki cheerleadingu i dobrego selfie. Będzie bowling, party z pop-cornem, wacky games, Zwiedzanie bunkrów Twierdzy Ustka i rejs po morzu. Każdy zabierze ze sobą liczne wspomnienia!

 

USTKA
 Jedno z najpopularniejszych wśród młodzieży miast nadmorskich. Portowy klimat oraz uzdrowisko z kąpieliskiem morskim sprawiają, że czas tutaj spędzony to cudowne chwile. Miasto posiada urokliwą starówkę z zabytkowymi kamieniczkami, kościołami i latarnią morską oraz słynną nadmorską promenadę, na której latem odbywa się wiele imprez i zabaw. Znajdujące się w obrębie miasta wydmy nadmorskie kryją wiele tajemnic związanych z budową tzw. Twierdzy Ustka. W Ustce co roku odbywają się Mistrzostwa Polski w Beach Soccer oraz Mistrzostwa Polski w wypłukiwaniu bursztynu "Złoto Bałtyku". Warto też zajrzeć do Muzeum Chleba oraz Muzeum Minerałów. Jednym słowem – nie ma nudy!

ZAKWATEROWANIE

O.W. "NIEZAPOMINAJKA" Ośrodek wczasowy położony wśród sosnowego lasu na wydmie, w odległości ok. 350 m od plaży i centrum miasta. Teren ośrodka (2,5 ha) jest ładnie zagospodarowany – dużo zieleni i alejek spacerowych, ogrodzony i bezpieczny. Na terenie ośrodka znajdują się: stołówka, kawiarnia i sala kinowa z multimediami, bilard, gry zręcznościowe, miejsce do organizowania ognisk i grillowania.
Aktywny wypoczynek umożliwiają: dwa boiska do siatkówki plażowej, boiska do Beach Soccera, koszykówki, kometki, sala rekreacyjna wyposażona w stoły do ping-ponga, piłkarzyki, gry planszowe i inne. W ośrodku znajduje się równiez sala kinowa, zaś zaraz obok został uruchomiony w 2015 r. Park Wodny z wieloma basenami, zjeżdżalniami oraz z pełną gamą atrakcji. Pokoje 2-4 osobowe z łazienkami i TV.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie + deser, pierwszy posiłek-ciepła kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu.

AMERICAN STYLE

Wakacje w amerykańskim stylu: będzie kolorowo, szałowo i z przepychem! To program dla każdego, kto chce przeżyć swój american dream. Tutaj poznasz nowych przyjaciół, a hasłem przewodnim kolonii będzie: zabawa! Lubisz morze, piasek i słońce? Przyjeżdżaj! Gry, konkursy oraz twórcze warsztaty – zobacz, co na Ciebie czeka!

• Plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika.
• Wodne ABC –  bezpieczeństwo w wodzie, gry i konkursy.
• Wstęp do Aquaparku Lubicz.
• Rety! To naprawdę On?! – wizyta w GABINECIE FIGUR WOSKOWYCH. Zgromadzono tu ponad 50 figur woskowych przedstawiających rozmaite znane osoby – od Harry`ego Pottera, przez Baracka Obamę, aż po Shreka! Wspólne zdjęcie to świetny pomysł na pamiątkę! Są tu także krzywe lustra, pokój do góry nogami oraz ciekawa ściana do zdjęć z rekwizytami.
• Bowling – na kręgielni z pewnością nie zabraknie emocji! Kolonijna rywalizacja, ekscytujące zawody! Zobacz, czy jesteś w stanie przechytrzyć innych uczestników – tutaj liczy się precyzja!!
• Rejs statkiem.
• Zwiedzanie bunkrów i umocnień Twierdzy Ustka. Zachowany spory fragment zbudowanych przed II wojną światową umocnień, tzw. Bunkry Bluchera, zostały udostępnione do zwiedzania. Bunkry ukryte są w wydmach między portem a plażą. Będziemy mieli też okazję zobaczyć w niezwykłym Muzeum Minerałów  m.in. kolekcję amonitów, szkielet i jajo dinozaura, kolekcję muszli i pokaźne zbiory kryształów – min. jeden z największych kryształów górskich.
• Amerykański sen...! – stworzymy komedię na temat naszej kolonii! Przygotujesz scenariusz, niezbędną scenografię oraz wcielisz się w rolę. Przypomnimy śmieszne sytuacje, sparodiujemy wychowawców, opowiemy o naszych przeżyciach. Występ przed publicznością na prawdziwej scenie dopełni smaczku!
• Konstruuję, bo... lubię! – każdy lubi zabawę z LEGO! Zbudujesz, co tylko Ci się spodoba. Zamki, pojazdy, statki, szalone konstrukcje! Tu ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!
• Niech poczta nie zwleka, bo mama czeka! – kolorowe pocztówki i listy z kolonii ucieszą Twoich bliskich, a dla Ciebie będą okazją do plastycznej zabawy.


AMERICAN STYLE – kolonia dla fanów wszystkiego, co jest Made in USA!
• Good Morning America! – zorganizujemy kolorowy piknik w stylu amerykańskim: muzyka, fun, popcorn i wata cukrowa!
• Selfie, plizz! – zanim zrobisz zdjęcie, rzuć okiem na detale i wybierz najlepsze miejsce, na tle którego chcesz się pokazać. Spośród zabawnych gadżetów wybierz takie, które sprawią, że to będzie fantastyczna pamiątka z wakacji!
• Cheerleading – to kombinacja tańca, gimnastyki i akrobatyki, ale my na koloniach poćwiczymy mniej skomplikowane występy... Będą pompony, energiczne układy choreograficzne i dużo radości. Wie to kot, wie to pies – COGITO górą jest!! Panowie dołączą?
• Wacky Games – wielkie zawody kolonijne na wzór tych, które organizowane są na typowych amerykańskich campach.
• Art workshop – w ciągu 8 godzin zajęć warsztatowych poznasz różne techniki malarskie, poeksperymentujesz z nietypowymi materiałami plastycznymi, które można znaleźć pod ręką (piasek, muszelki, bursztyn, kamyki, mąka...), poznasz papieroplastykę, origami oraz nauczysz się pracy z plasteliną i ciastoliną. Na koniec zaprezentujesz po raz pierwszy swoje dzieła na kolonijnej wystawie!
• Lip Sync Bitwa – konkurs na najbardziej zwariowany playback!
• FRISBEE – znacie ten sport? Nasze "talerze" będą latały po całej plaży! Idealna rozrywka na świeżym powietrzu w upalne, nadmorskie dni!
• Movie Night – najlepsze amerykańskie klasyki filmowe.
• Prom, czyli Bal-ujemy – z zaproszeniami, kotylionami i ozdobami, a potem już tylko tańce i wybór Królowej i Króla Balu.

Ponadto: poznawanie miasta i portu rybackiego, dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek, podchody i konkursy.
(opis programu zawiera przykładowe zajęcia)
 
WYCIECZKA DO DOLINY CHARLOTTY
Dolina Charlotty z ZOO Wodnym Safari i Fokarium – to moc niezapomnianych wrażeń dla małych i dużych! Odbędziemy fantastyczny rejs łodzią, która zabiera uczestników w podróż dookoła świata. Tematyczne wysepki: Afryka, Ameryka Płd. i Australia zamieszkałe są m.in. przez: kangury, zebry, makaki japońskie, kapucynki czubate, strusie, emu i bociany, a rejs ukoronowany zostanie zacumowaniem na wyspie lemurów, którą zamieszkują małpiatki z Madagaskaru: Król Julian i jego wesoła banda. Obejrzymy też jedno z największych w Polsce fokariów, w którym mieszka obecnie 5 fok szarych. W Fokarium Charlotta dzięki specjalnym szybom można obserwać foki także pod wodą!

PROGRAMY DODATKOWE (dla chętnych, wymagane min. 15 osób):

• PARK WODNY 3 FALE (2 H)
To jeden z największych Parków Wodnych Pomorza i przede wszystkim idealne miejsce do wyśmienitej zabawy. Znajdziesz tu szereg atrakcji z dodatkową dawką adrenaliny: basen rekreacyjny z wodnym wulkanem, powietrznym gejzerem oraz rwącą sztuczną rzeką, wieżę adrenaliny o wysokości 30 m z 3 zjeżdżalniami i basenem lądowiska, zewnętrzny basen solankowy z gejzerami i podwodną iluminacją świetlną, a także plażę z leżakami do kąpieli słonecznych. Na młodszych czeka brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią w kształcie zamku, dzwonkiem wodnym i gejzerami oraz dwoma zwierzątkami tryskającymi wodą.  


• PARK LINOWY „NA WYDMIE”
Usytuowany w pasie nadmorskim w sosnowym lesie to niezwykłe miejsce stworzone przez pasjonatów aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Wśród klimatycznych wydm z widokiem na morze czeka 60 atrakcji na 4 trasach (łatwej, dwóch średnich i trudnej). Trasa łatwa do pokonania oferuje m.in. most zwodzony, belki, skoki indiańskie. W skład trasy trudnej wchodzą m.in. skok tarzana, makarony, schody Jakuba, trapez podwójny i wiele innych. Park został zaprojektowany i wybudowany przez firmę HMM Techniki Alpinistyczne, a nad bezpieczeństwem czuwają przeszkoleni instruktorzy.  

• SEANS W KINIE 7D
Cechą charakterystyczną kina jest trójwymiarowy efekt (3D), ale również dimension, czyli 7D. Widz odczuwa film zmysłami – zapach, powiew powietrza, temperatura, wibracje, zmiany pozycji, dotyk. Kino 7D max to także niesamowite nagłośnienie oraz unowocześnione technicznie fotele – opcja poruszania fotelem do przodu, do tyłu i na boki. Uwaga: Wymagana zgoda rodziców na udział w seansie dzieci ze względu na ryzyko choroby lokomocyjnej, nadwrażliwośći dźwiękowej, problemów ze wzrokiem itp.

CENY PROGRAMÓW DODATKOWYCH

• Park Wodny 3 Fale – 60 zł.
• Park Linowy Na Wydmie – 30 zł.
• Seans w kinie 7D – 20 zł.
Płatne na miejscu:
• Bilard, piłkarzyki – ok. 2 zł/gra.
• Dodatkowy wstęp do Parku Wodnego w Ustce – ok. 20 zł/h.

Autokar za dopłatą z : Łodzi + 170 zł,  Leszna + 170 zł, Piły + 120 zł, Torunia + 120 zł, Piotrkowa Tryb. + 180 zł, Lublina +180 zł, Torunia + 120 zł, Warszawy + 170 zł, Poznania + 170 zł, Radomia + 170 zł, Wrocławia + 190 zł, Katowic + 190 zł, Gdańska + 120 zł, Kielc + 180 zł, Kutna + 170 zł, Włocławka +120 zł, Częstochowy + 180 zł.

Uwagi do transportu:

• Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
• Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
• Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
• Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
• Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
• Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
• Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
• Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Częstochowa Wyjazd: McDonalds, Drogowców 1, powrót: McDonalds, ul. Wojska Polskiego 263 07:30 19:30 180,00 zł.
Dojazd Własny Wyjazd: Przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, powrót: odbiór Uczestnika do godz. 8:00 19:00 08:00 0,00 zł.
Elbląg Parking przed PWSZ ul. Grunwaldzka 137. 14:00 14:00 120,00 zł.
Gdańsk Wyjazd: Stacja Paliw, Złota Karczma, ul. Słowackiego 134, wjazd od DW 472, powrót: Stacja Paliw, ul. Odyseusza 18 15:00 13:00 120,00 zł.
Katowice Wyjazd: McDonalds, ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków), powrót: McDonalds, ul. Górnośląska Nr 55 róg ul. Ofiar Katynia (w kierunku na Wrocław). 06:30 20:30 190,00 zł.
Kielce Parking hipermarketu Auchan, ul. Radomska 20C, wjazd między Praktikerem a Auchan. 05:00 22:30 180,00 zł.
Kraków Dworzec Kraków Główny, obok kasy nr 1. 00:00 00:00 230,00 zł.
Uwagi: Wyjazd PKP. Godziny wyjazdu będą podane na 3 dni przed imprezą. Wyjazd PKP. Godziny wyjazdu będą podane na 3 dni przed imprezą.
Kutno/A1 Wyjazd: MOP Krzyżanów Wschód, powrót: MOP Krzyżanów Zachód. 11:00 17:15 170,00 zł.
Leszno Wyjazd: McDonalds, Al. Konstytucji 3 Maja 3A (kierunek na Poznań), powrót: Galeria Leszno (wejście), Al. Konstytucji 3 Maja 12 (kierunek na Wrocław). 10:00 16:00 170,00 zł.
Lublin Al.Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSiR 04:30 23:30 180,00 zł.
Łódź Hipermarket E. Leclerc, Inflancka 45, przy stacji paliw Leclerc. 10:15 18:00 170,00 zł.
Mława Stacja paliw LOTOS, ul. Polna 39. 10:30 17:30 120,00 zł.
Ostróda Wyjazd: Stacja paliw przy Karczmie Mazurskiej, droga nr 7, powrót: McDonalds, ul. Przemysłowa. 13:00 15:00 120,00 zł.
Piła Stacja Paliw, ul. Przemysłowa 23. 14:30 12:30 120,00 zł.
Piotrków Trybunalski McDonalds przy A1 (Kargał Las) 08:45 18:45 180,00 zł.
Poznań Auchan ul. Głogowska 432, przy skrzyż. A2 i drogi nr 5, przy McDonalds. 11:30 14:30 170,00 zł.
Radom Wyjazd: S7 MOP Zakrzew Wschód, powrót: S7 MOP Zakrzew Zachód. 06:00 21:30 170,00 zł.
Toruń/A1 Wyjazd: MOP „Nowa Wieś”, 3 km przed węzłem Toruń/Lubicz, tuż za bramkami opłat (kierunek na Gdańsk), powrót: MOP „Nowa Wieś”, 3 km za węzłem Toruń/Lubicz, tuż przed bramkami opłat (kierunek na Łódź). 13.00 15:00 120,00 zł.
Warszawa Wyjazd: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej, powrót: Pl. Bankowy 07.00 20:00 170,00 zł.
Włocławek/A1 Wyjazd: MOP Machnacz Północ, powrót: MOP Machnacz Południe. 11:00 16:45 120,00 zł.
Wrocław McDonald przy stacji BP, Al. Karkonoska 63 08:00 18:00 190,00 zł.

KLAUZULA LATO 2020:

W sezonie letnim 2020 r. , ze względu na zmieniające się wytyczne sanitarne i ograniczenia administracyjne Organizator zastrzega możliwość zmiany istotnych punktów programu bądź realizację programu zastępczego w całości, wykluczając możliwośćreklamacji takich zmian jako wynikających z siły wyższej i decyzji administracyjnych. Organizator dołoży wszelkich starań, aby spełnić nowe wymagania sanitarne zgodnie z wytycznymi GIS oraz aby zakres realizacji programu był jak najszerszy, a ewentualne świadczenia zastępcze tejsamej wartości, co program pierwotnie założony.

 

Ubezpieczenie TUiR AXA: NNW (do 5000 zł),

Kadra: opieka wychowawcza, ratownicza i medyczna

UWAGI:

Należy ze sobą zabrać:

wypełnioną kartę kwalifikacyjną,
wygodne obuwie do pieszych wędrówek,
mały plecak,
kurtkę ortalionową,
nakrycie głowy,
okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik plażowy.

Cena zawiera:

Zakwaterowanie (11 noclegów) i wyżywienie (3 posiłki dziennie + deser). Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant, Program rekreacyjno-sportowy wg opisu, Wstęp do Aquaparku i kręgielni Lubicz, Wycieczkę do Doliny Charlotty, Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną, Ubezpieczenie TUiR AXA: NNW (do 5000 zł), Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.

Cena nie zawiera:

Ubezpieczenie Signal Iduna od kosztów rezygnacji  (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 2,5% wartości imprezy. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy. Dopłat do poszczególnych miast wyjazdowych. Programów dodatkowych.

 1. Park Linowy Na Wydmie: 30.00 PLN
 2. Park Wodny 3 Fale: 60.00 PLN
 3. Seans w kinie 7D: 20.00 PLN
 4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : 2.50 %