Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi

HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278, 426871349

Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi

Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

LIDZBARK WELSKI - zielona szkoła 5 dni

LIDZBARK WELSKI - zielona szkoła 5 dni : 1 dzień: przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, spacer po Lidzbarku, czas wolny, nocleg. 2 dzień: śniadanie + suchy prowiant, wycieczka do skansenu w Olsztynku - Muzeum Budownictwa Ludowego – Park Etnograficzny ze stanowiskiem archeologicznym, grobem kurhanowym i licznymi obiektami dużej i małej architektury, reprezentującymi zróżnicowaną zabudowę wsi na przestrzeni XVIII – XX wieku z terenów Warmii, Mazur, Powiśla i Litwy oraz na Pola Grunwaldzkie (Muzeum , pomnik, ruina kaplicy pobitewnej, Kopiec Jagiełły), obiadokolacja, nocleg. 3 dzień: śniadanie, zajęcia sportowe na terenie ośrodka, czas na realizację zadań własnych grupy, wieczorem impreza karaoke, dyskoteka z DJ, nocleg. 4 dzień: śniadanie, bieg przełajowy z wykorzystaniem GPS, czas wolny, ognisko z pieczeniem kiełbasek, kolacja, nocleg. 5 dzień: wykwaterowanie, pożegnanie z okolicą, powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

Jeziora
Lidzbark Welski -  zielona szkoła

5 dni

TERMIN: do uzgodnienia


Zakwaterowanie :
Ośrodek wczasowy położony na skraju miasteczka Lidzbark, pięćdziesiąt metrów od plaży miejskiej. Ośrodek jest ogrodzony, znajdują się w nim trzy pawilony. Pokoje 3- i 4-osobowe z łazienkami lub z łazienką na dwa pokoje. Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw, restauracja, sale szkoleniowe, dwa boiska do piłki nożnej, boisko do siatkówki, siatkówki plażowej, koszykówki, sala dyskotekowa i taneczna, świetlica, krąg do rozpalania ogniska, parking.


Program :
1 dzień: przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, spacer po Lidzbarku, czas wolny, nocleg.
2 dzień: śniadanie + suchy prowiant, wycieczka do skansenu w Olsztynku - Muzeum Budownictwa Ludowego – Park Etnograficzny ze stanowiskiem archeologicznym, grobem kurhanowym i licznymi obiektami dużej i małej architektury, reprezentującymi zróżnicowaną zabudowę wsi na przestrzeni XVIII – XX wieku z terenów Warmii, Mazur, Powiśla i Litwy oraz na Pola Grunwaldzkie (Muzeum , pomnik, ruina kaplicy pobitewnej, Kopiec Jagiełły), obiadokolacja, nocleg.
3 dzień: śniadanie, zajęcia sportowe na terenie ośrodka, czas na realizację zadań własnych grupy, wieczorem impreza karaoke, dyskoteka z DJ, nocleg.
4 dzień: śniadanie, bieg przełajowy z wykorzystaniem GPS, czas wolny, ognisko z pieczeniem kiełbasek, kolacja, nocleg.
5 dzień: wykwaterowanie, pożegnanie z okolicą, powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

CENNIK:

Cena od os przy 40 os Cena od os przy 30 os
709 zł
769 złCena obejmuje: koszty autokaru, pilota-przewodnika, ubezpieczenia NW w Polsce , noclegów oraz wyżywienia – śniadania, obiady i kolację lub jak w programie - pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami, wszystkie wstępy oraz atrakcje zawarte w programie.

 

Uwagi:

  • Ceny zostały skalkulowane dla 40 uczestników + 3 wychowawców gratis lub 30 uczestników + 2 wychowawców gratis.
  • Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.
  • Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
  • Programy, świadczenia oraz ilość uczestników i kadry można dowolnie modyfikować - wystarczy do nas wysłać e-maila z pytaniami - chętnie przygotujemy kalkulację pod konkretną grupę z jej wymaganiami.