Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi

HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278, 426871349

Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi

Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

Karpacz - Zimowe Szaleństwo W KARKONOSZACH - obóz narciarski, narciarsko-rekreacyjny i rekreacyjny 8-13 i 14-18 lat; 7 dni; ferie woj m.in. mazowieckie, dolnośląskie, opolskie

1.jpg
3.jpg
4.jpg
1.jpg 3.jpg 4.jpg
 • Miejsce:
  Polska / Karpacz
 • Wiek:
  8 - 13 lat i 14 - 18 lat
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj ofertę:
01/KAR/21 17.01.2021 - 23.01.2021 1450.00 PLN rezerwuj
02/KAR/21 24.01.2021 - 30.01.2021 1450.00 PLN rezerwuj

ZIMOWE SZALEŃSTWO W KARKONOSZACH: Karpacz - obóz narciarski, narciarsko-rekreacyjny i rekreacyjny (zimowisko 8-13 lat i obóz 14-18 lat)

ZIMOWE  SZALEŃSTWO W KARKONOSZACH
KARPACZ - obóz narciarski, narciarsko-rekreacyjny i rekreacyjny

 (zimowisko 8-13 lat i obóz 14-18 lat)

KARPACZ - ze względu na swoje bogate walory turystyczne, z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularny zarówno wśród rodzimych turystów jak i cudzoziemców. Ulokowany jest w samym sercu Karkonoszy. Granice miasta obejmują jednak także najwyższą partię Karkonoszy z ich najwyższym i najbardziej znanym szczytem - Śnieżką włącznie. Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego, Karpacz jest bardzo dobrze rozwiniętym ośrodkiem turystyczno-sportowo-rekreacyjnym, przez cały rok. Na terenie Karpacza jest dostępnych wiele wyciągów narciarskich, które są dostosowane do każdego turysty. Najpopularniejsze trasy narciarskie to: Kompleks Narciarski „Śnieżka”, „Biały Jar”, „Kolorowa’. „Karpatka”, Stacja „Pod Wangiem”

Blisko 30 wyciągów orczykowych i krzesełkowych, podgrzewane kanapy oraz świetnie utrzymane stoki, a co najważniejsze długo zalegająca pokrywa śnieżna, sprawiają, że Karpacz jest jednym z najbardziej popularnych ośrodków sportów zimowych w Karkonoszach, stając się tym samym mekką dla fanów zimowego szaleństwa.

ZAKWATEROWANIE

Dom Wczasowy „Morion”, zlokalizowany w cichej okolicy, jednocześnie w bardzo bliskiej odległości od centrum miasta i głównego deptaku  (500 m). Do dyspozycji gości: stołówka, stół do tenisa, stół bilardowy, piłkarzyki, miejsce na ognisko.

Niedaleko ośrodka znajduje się najdłuższa w Polsce rynna saneczkowa, baseny, stoki narciarskie o długości ok. 350m (Kolorowa, Liczyrzepa II i III). Ośrodek dysponuje pokojami 3 i 4-osobowymi z TV i łazienkami lub pokojami typu studio.

 

WYŻYWIENIE

4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek); pierwsze świadczenie – obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie – śniadanie i suchy prowiant w dniu wyjazdu.

PROGRAM GRUPY NARCIARSKIEJ:

1.      Szkolenie narciarskie (ok. 4 godzin dziennie): Na stoku uczestnicy zostają podzieleni na początkujących i średniozaawansowanych   - każdy znajdzie coś dla siebie! Zajęcia na stoku z instruktorami odbywają się codziennie  Będziemy korzystać z różnych tras narciarskich. Najwytrwalszym miłośnikom szusowania proponujemy wypad na nocne oświetlone stoki.. Nie zabraknie też odrobiny teorii na temat pielęgnacji sprzętu oraz praktycznych zasad bezpieczeństwa na stoku.  Dojazd do wyciągów autokarem lub busem.

2.      czas poza stokiem upłynie na miłej zabawie w dobrym towarzystwie i pod opieką wychowawców., w programie m.in.

a)      snowtubing – doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych !!!. na trzech profesjonalnie przygotowanych torach o różnej skali trudności szalone zjazdy na gumowej oponie

b)     Karkonoskie Tajemnice (zwycięzca w konkursie National Geographic „7 Nowych Cudów Polski”) – zobaczymy niesamowity świat Ducha Gór. Poznacie zaaranżowane w przestrzeni, przez artystów światowej sławy, historie, legendy oraz podania, które wyrosły z karkonoskiej ziemi. Dzięki osiągnięciom współczesnych technologii, będziecie mieli okazję doświadczyć wszystkimi zmysłami magii i potęgi, która drzemie w Karkonoszach.

c)       Zabawy i wyścigi na śniegu, "śnieżne wojny”,  zimowe zawody w piłkę nożna na śniegu, wieczory z piosenką, konkursy, wieczorki taneczne, ognisko z pieczeniem kiełbasek, zgaduj-zgadula o Karkonoszach, łamigłówka mądra głowa” – popołudnie gier i łamigłówek

PROGRAM GRUPY NARCIARSKO-REKREACYJNEJ:

1.      Szkolenie narciarskie (ok. 2 godzin dziennie): Na stoku uczestnicy zostają podzieleni na początkujących i średniozaawansowanych   - każdy znajdzie coś dla siebie! Zajęcia na stoku z instruktorami odbywają się codziennie  Będziemy korzystać z różnych tras narciarskich. Najwytrwalszym miłośnikom szusowania proponujemy wypad na nocne oświetlone stoki.. Nie zabraknie też odrobiny teorii na temat pielęgnacji sprzętu oraz praktycznych zasad bezpieczeństwa na stoku.  Dojazd do wyciągów autokarem lub busem.

2.      Czas poza stokiem upłynie na miłej zabawie w dobrym towarzystwie i pod opieką wychowawców., w programie m.in.

a)      snowtubing – doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych !!!. na trzech profesjonalnie przygotowanych torach o różnej skali trudności szalone zjazdy na gumowej oponie.

b)      Karkonoskie Tajemnice (zwycięzca w konkursie National Geographic „7 Nowych Cudów Polski”) – zobaczymy niesamowity świat Ducha Gór. Poznacie zaaranżowane w przestrzeni, przez artystów światowej sławy, historie, legendy oraz podania, które wyrosły z karkonoskiej ziemi. Dzięki osiągnięciom współczesnych technologii, będziecie mieli okazję doświadczyć wszystkimi zmysłami magii i potęgi, która drzemie w Karkonoszach.

c)      super zabawa w atrakcyjnym Parku Wodnym „Sandra” , wodne szaleństwo i pełen relaks z różnymi atrakcjami od zjeżdżalni po baseny z falami, sztuczną rzeką. W skład aquaparku o łącznej powierzchni lustra wody 1000 m2 wchodzi: wodna dżungla, 4 zjeżdżalnie pełnowymiarowy basen pływacki, basen „sztuczna rzeka”, basen ze sztuczną falą, basen z gorącą wodą ze stanowiskami do masaży, basen z zimną wodą, 2 jacuzzi,  wypoczywalnia z podgrzewanymi łóżkami- zastrzyk pozytywnej energii, rozgrzewającej ciało i kojącej ducha, sauna sucha „Ruska Bania”

d)     Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego - Dwa piętra niesamowitej zabawy oraz 80 interaktywnych przycisków i joysticków wprawiających w ruch nasze makiety. Wspaniała przygoda z klockami Lego dla małego i dużego! Następnie wizyta w  Muzeum Konsol Gier Video - 40 lat historii konsol i gier video.

e)      Zabawy i wyścigi na śniegu, "śnieżne wojny”, zimowe zawody w piłkę nożna na śniegu, wieczory z piosenką, konkursy, wieczorki taneczne, ognisko z pieczeniem kiełbasek, zgaduj-zgadula o Karkonoszach, łamigłówka mądra głowa” – popołudnie gier i łamigłówek.

PROGRAM GRUPY REKREACYJNEJ:

1.      Wizyta w miasteczku Western City, w trakcie pobytu: przejażdżka konna, przejażdżka kolejką, strzelnica indiańska, rzut podkową, rzut włócznią, wejście na Pal Męczarni, obejrzenie inscenizacji  napadu na bank, kulig z ogniskiem.

2.      super zabawa w atrakcyjnym Parku Wodnym „Sandra” , wodne szaleństwo i pełen relaks z różnymi atrakcjami od zjeżdżalni po baseny z falami, sztuczną rzeką. W skład aquaparku o łącznej powierzchni lustra wody 1000 m2 wchodzi: wodna dżungla, 4 zjeżdżalnie pełnowymiarowy basen pływacki, basen „sztuczna rzeka”, basen ze sztuczną falą, basen z gorącą wodą ze stanowiskami do masaży, basen z zimną wodą, 2 jacuzzi,  wypoczywalnia z podgrzewanymi łóżkami- zastrzyk pozytywnej energii, rozgrzewającej ciało i kojącej ducha, sauna sucha „Ruska Bania”.

3.      Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego - Dwa piętra niesamowitej zabawy oraz 80 interaktywnych przycisków i joysticków wprawiających w ruch nasze makiety. Wspaniała przygoda z klockami Lego dla małego i dużego! Następnie wizyta w  Muzeum Konsol Gier Video - 40 lat historii konsol i gier video.

4.      Karkonoskie Tajemnice - zwycięzca w konkursie National Geographic „7 Nowych Cudów Polski”, to podziemna, multimedialna ekspozycja przedstawiająca legendarny i historyczny świat Karkonoszy oraz ich władcy Ducha Gór!   Zobaczymy niesamowity świat Ducha Gór. Poznacie zaaranżowane w przestrzeni, przez artystów światowej sławy, historie, legendy oraz podania, które wyrosły z karkonoskiej ziemi. Dzięki osiągnięciom współczesnych technologii, będziecie mieli okazję doświadczyć wszystkimi zmysłami magii i potęgi, która drzemie w Karkonoszach.

5.      Wycieczka do Jeleniej Góry a w trakcie niej Laserowy Zawrót Głowy. LaserTag to doskonałe połączenie wspaniałej zabawy, odpoczynku z wzmożoną aktywnością fizyczną. To również doskonały sposób na integrację grupy. System dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii cyfrowej i dużemu realizmowi, bije rekordy popularności.

6.      snowtubing – doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych !!!. na trzech profesjonalnie przygotowanych torach o różnej skali trudności szalone zjazdy na gumowej oponie.

7.       Zabawy i wyścigi na śniegu, "śnieżne wojny”, zimowe zawody w piłkę nożna na śniegu, wieczory z piosenką, konkursy, wieczorki taneczne, ognisko z pieczeniem kiełbasek, zgaduj-zgadula o Karkonoszach, łamigłówka mądra głowa” – popołudnie gier i łamigłówek.

1.      Wycieczka autokarowa do Liberca (Czechy): zabawy w największym w Czechach aquaparku: baseny, zjeżdżalnie, masaże, sauny, kąpiele wirujące, masujące, jaskinie (szczegóły: www.centrumbabylon.cz), następnie wizyta w niedawno otwartym mega atrakcyjnym Parku Nauki i Zabawy - iQlandia . W iQlandii odwiedzający mogą odbyć m.in. trening kosmonauty, powędrować z wnętrza Ziemi do odległych galaktyk, doświadczyć trzęsienia ziemi, przeżyć wichurę, spadające bomby, obejrzeć taniec błyskawic, zrozumieć jak działają najróżniejsze urządzenia, spotkać się z robotem przyszłości, dowiedzieć się jak powstał Kosmos, na desce skateboardowej przelecieć przez cały Układ Słoneczny, w studio telewizyjnym można zobaczyć jak się prowadzi wiadomości, można spróbować dań kuchni molekularnej , wziąć udział w ciekawych eksperymentach, warsztatach rozwiązać zawiłe zadania kryminalistyki,   (http://www.iqlandia.cz/pl Cena 100 zł / os + 450 koron czeskich.

2.      Super zabawa w Parku Wodnym „Tropikana” w hotelu „Gołębiewski”, basen sportowy, basen rekreacyjny z falą, basen z  hydromasażęm, basen rzeka, zjeżdżalnie, jacuzzi, sauny, groty solne, siłownia, Cena 50 zł/os.

3.      Lodowisko: 25 zł/godz – cena obejmuje wstęp i wypożyczenie łyżew.

Wycieczki fakultatywne oraz warsztaty realizowane są przy zgłoszeniu się min. 10 osób.

autokar na trasie Warszawa - Wrocław - Karpacz - Wrocław- Warszawa, wyjazd rano w dniu rozpoczęcia turnus, powrót  wieczorem w ostatnim dniu turnusu.

Dojazdy antenowe:
wyjazdy z Polkowic, Lubina +140 zł
Opola, Radomia, Płocka + 150 zł
Szczecina, Koszalina + 200 zł.

Wyjazdy realizowane przy min. 7 uczestnikach.

W przypadku przejazdu PKP uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną w przypadku jej braku uczestnik dopłaca do 100% wartości biletu - zgodnie z taryfą obowiązującą w PKP Intercity.
Dojazdy antenowe mogą być zorganizowane pociągiem, busem, FlixBusem lub samochodem osobowym.

Dokładna informacja o zbiórce zostanie przekazana 3 dni przed rozpoczęciem turnusu

miejsce adres wyjazd powrót cena
Dojazd własny Dom Wypoczynkowy "Morion" ul. Nad Łomnicą 7, Karpacz 16:00 09:00 0,00 zł.
Uwagi: przyjazd do ośrodka po godz. 16.00 odbiór uczestnika z ośrodka do godz. 09.00
Koszalin informacja o miejscu i godzinie zbiórki 3 dni przed wyjazdem 00:00 00:00 200,00 zł.
Uwagi: realizacja przy min 7 uczestnikach realizacja przy min 7 uczestnikach
Lubin informacja o miejscu i godzinie zbiórki 3 dni przed wyjazdem 00:00 00:00 140,00 zł.
Uwagi: realizacja przy min 7 uczestnikach realizacja przy min 7 uczestnikach
Opole informacja o miejscu i godzinie zbiórki 3 dni przed wyjazdem 00:00 00:00 150,00 zł.
Uwagi: realizacja przy min 7 uczestnikach realizacja przy min 7 uczestnikach
Płock informacja o miejscu i godzinie zbiórki 3 dni przed wyjazdem 00:00 00:00 150,00 zł.
Uwagi: realizacja przy min 7 uczestnikach realizacja przy min 7 uczestnikach
Polkowice informacja o miejscu i godzinie zbiórki 3 dni przed wyjazdem 00:00 00:00 140,00 zł.
Uwagi: realizacja przy min 7 uczestnikach realizacja przy min 7 uczestnikach
Radom informacja o miejscu i godzinie zbiórki 3 dni przed wyjazdem 00:00 00:00 150,00 zł.
Uwagi: realizacja przy min 7 uczestnikach realizacja przy min 7 uczestnikach
Szczecin informacja o miejscu i godzinie zbiórki 3 dni przed wyjazdem 00:00 00:00 200,00 zł.
Uwagi: realizacja przy min 7 uczestnikach realizacja przy min 7 uczestnikach
Warszawa Zatoczka autobusowa ul. Niemcewicza 17 (dawny hotel HARCTUR) 08:00 18:00 0,00 zł.
Wrocław Parking przy wejściu do IKEA w Parku Handlowym Bielany 13:00 13:00 0,00 zł.

Kadra:

pedagogiczna, szkolenie narciarskie pod opieką instruktora (grupy 10-12 osób),

Ubezpieczenie:

Uczestnicy będą ubezpieczeni w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW Polska - 5000 PLN, NNW Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 2000 EUR, NNW Pozostałe Państwa Świata - 4000 EUR), kosztów leczenia (KL Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 10000 EUR, KL Pozostałe Państwa Świata - 30000 EUR) oraz bagażu podróżnego (BP Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 200 EUR, BP Pozostałe Państwa Świata - 400 EUR ).

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy Signal Iduna + 60 zł/os – wariant Standard lub + 90 zł – wariant rozszerzony o COVID-19.

DODATKOWE INFORMACJE

 • Należy zabrać ze sobą:  wypełnioną kartę kwalifikacyjną wraz z załączonym regulaminem i oświadczeniami rodziców w trybie COVID, mały plecak, ważny paszport lub dowód w przypadku korzystania z wycieczek zagranicznych, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem, strój kąpielowy, ręcznik.
 • W  czasie jazdy na stoku obowiązuje kask ochronny.
 • Uczestnicy karnety na wyciągi opłacają we własnym zakresie oraz we własnym zakresie zapewniają sprzęt narciarski (narty/snowboard, buty, kask)

TRYB COVID-19 (obowiązuje do odwołania):

·          Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

·          Uczestnicy powinny być zaopatrzeni przez rodziców w indywidualne osłony nosa i ust do użycia podczas imprezy.

·          Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjnej.

·          Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia dodatkowych obostrzeń przez GIS, MZ i MEN.

 

Cena zawiera:

zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW i SKI, program, opiekę kadry pedagogicznej, szkolenie narciarskie pod opieką instruktora (grupy 10-12 osób), przejazd autokarem.

Cena nie zawiera:

wypożyczenia sprzętu narciarskiego (ok. 30 zł/dobę), opłat za karnety narciarskie (40-70 zł/dzień w zależności od umiejętności i wieku), dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

 1. wizyta w Parku Wodnym Tropikana-Hotel Gołębiewski: 50.00 PLN
 2. Wycieczka autokarowa do Liberca (Czechy): 100.00 PLN
  + obligatoryjnie 450 koron czeskich
 3. Wyjście na lodowisko: 25.00 PLN
 4. wybieram program narciarski: 60.00 PLN
 5. wybieram program narciarsko-rekreacyjny: 100.00 PLN
 6. wybieram program rekreacyjny: bez dopłaty
 7. rezygnuję z ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji: bez dopłaty
 8. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant rozszerzony o Covid19: 90.00 PLN
 9. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant standard: 60.00 PLN