HARCTUR Sp. z o.o.: 90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 99 +48 426871278
Biuro Podróży Harctur Sp. z o.o. w Łodzi - wypoczynek i podróże

JAROSŁAWIEC - dubajskie kolonie dla dzieci 7-13 lat, lato 2022

jaroslawiec-to-jest-to-131-13.jpg
jaroslawiec-nie-ma-nudy-131-9.jpg
jaroslawiec-to-jest-to-131-7.jpg
jaroslawiec-to-jest-to-131-12.jpg
jaroslawiec-to-jest-to-131-16.jpg
jaroslawiec-to-jest-to-131-11.jpg
jaroslawiec-to-jest-to-131-9.jpg
jaroslawiec-to-jest-to-131-13.jpg jaroslawiec-nie-ma-nudy-131-9.jpg jaroslawiec-to-jest-to-131-7.jpg jaroslawiec-to-jest-to-131-12.jpg jaroslawiec-to-jest-to-131-16.jpg jaroslawiec-to-jest-to-131-11.jpg jaroslawiec-to-jest-to-131-9.jpg
 • Miejsce:
  Polska / Jarosławiec
 • Wiek:
  7 - 13 lat
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj ofertę:
 • Udostępnij:
01/DU-JAC/22 26.06.2022 - 06.07.2022 2199.00 PLN [ zakończona ]
02/DU-JAC/22 07.07.2022 - 17.07.2022 2199.00 PLN [ zakończona ]
03/DU-JAC/22 18.07.2022 - 28.07.2022 2199.00 PLN [ zakończona ]
04/DU-JAC/22 29.07.2022 - 08.08.2022 2199.00 PLN [ zakończona ]

Moc atrakcji! Plaża Dubaj, zjeżdżalnia wodna GIGANT, Park linowy, gokarty, Aquapark Panorama Morska, pizzowanie! Poszukiwania bursztynu, Śmiech, ruch, zabawa! BAW SIĘ DOBRZE !!!

JAROSŁAWIEC

11 dni

dubajskie klonie dla dzieci 7-13 lat

JAROSŁAWIEC to urokliwe letnisko położone w województwie zachodniopomorskim, w pobliżu dwóch jezior – Wicko oraz Kopań. Największym atutem tej miejscowości jest jednak atrakcyjna lokalizacja tuż przy morzu, w otulinie lasów sosnowych. W Jarosławcu powstała także największa w Europie sztuczna plaża-DUBAJ-stworzona dzięki refulacji, czyli przepompowaniu na brzeg piasku zalegającego na dnie Bałtyku.

          Poza fantastyczną plażą w Jarosławcu jest także kilka interesujących miejsc. Warto zwiedzić najstarszy zabytek we wsi, czyli wybudowaną w latach 30. XIX wieku latarnię morską. W Jarosławcu nie bez powodu stworzono Muzeum Bursztynu, miejscowość jest bowiem jednym z większych bursztynowych zagłębi na wybrzeżu. Na turystów czeka Centrum Rozrywki z basenami wypełnionymi kulkami i różnego rodzaju grami oraz Aquapark Panorama Morska. W dużym kompleksie wewnętrznych i zewnętrznych basenów można pływać, szaleć na zjeżdżalniach oraz korzystać z atrakcji w Świecie Dziecka, który znajduje się na terenie obiektu. Ciekawostką jest również kryty stok narciarski czynny...tylko latem. Koniecznie trzeba zajrzeć do papugarni i motylarni, zakupić lody produkowane według receptury przekazywanej od pokoleń czy skorzystać z plażowej zjeżdżalni.

 

 

ZAKWATEROWANIE

OW-K MARYSIEŃKA http://jaroslawiec.com/marysienka/Marysienka/Start.html  jest położony na powierzchni 3,5 ha, w odległości ok. 120 m od morza. Oferuje możliwość skorzystania z boisk sportowych (do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki plażowej ), placów zabaw, sal szkoleniowych, boiska do „piłkarzyków ludzkich”. Na terenie obiektu znajduje się miejsce na ognisko i grila, niewielki basen, sale do ping-ponga i piłkarzyków, kawiarnia oraz pizzeria. Do dyspozycji uczestników są pokoje 4-6 osobowe z łazienkami i TV w murowanym budynku.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie , śniadania w formie bufetu, pierwszy posiłek - kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant. Dieta bezglutenowa 220 zł, wegańska. 220.00 zł.

 • Bursztynowa przygoda - Muzeum Bursztynu  - Poznamy genezę powstania bursztynu, jego odmiany i formy, zobaczymy metody jego wydobycia oraz faunę i florę zamkniętą w bursztynie. A nocne poszukiwanie bursztynu przy świetle specjalnych lamp będzie ciekawą przygodą wakacyjną.... Sami wykonacie bursztynowy wisiorek.
 • Park Wodny „Panorama Morska” – Tutejsze baseny mają łącznie 1700 m² powierzchni. Do dyspozycji jest 6 zjeżdżalni (torowe, familijne, rurowe) umożliwiających zjazdy pojedyncze i rodzinne oraz dwa baseny wielofunkcyjne z podgrzewaną wodą. Można skorzystać z hydromasażu, masażu karku, pobawić się z dziećmi pod wodnym grzybkiem lub popływać w basenie, w którym dzięki gejzerom powietrznym powstaje efekt fali przypominającej falę morską.
 • Zwiedzanie latarni morskiej w Jarosławcu - Położona w odległości 400 metrów od brzegu , o wysokości  33,3 m latarnia jest ciekawym obiektem na Rowerowym Szlaku Latarnii Morskich.
 • Szlak Dużych Ryb - wycieczka kolejką elektyczną do Jezierzan. Dowiemy się wszystkiego na temat ryb morskich oraz słodkowodnych. Ryby są przedstawione w bardzo profesjonalny i realistyczny sposób. Wszystkie mają około 200 cm. Zobaczymy przyrządy nawigacyjne takie jak kompasy i sonary, mapy, łodzie rybackie, kotwice, lampy i wiele innych.
 • Mega piłkarzyki - Ekscytująca zabawa "ludzkie piłkarzyki" - dużo śmiechu i ruchu podczas meczu. Zabawa wyzwala wiele pozytywnych emocji oraz pobudza ducha współzawodnictwa, ćwiczy koordynację oraz integruje grupę.
 • Pizzzzzzowanie!!! - To niecodzienna możliwość spełnienia kulinarnych fantazji - sami zrobicie swoją wymarzoną pizzę - a salami z czekoladą wcale nie jest nowością - wymyślcie coś bardziej...WOW!

Ponadto:

 • Kąpiele wodne pod opieką ratownika, piłka plażowa, dyskoteka,olimpiada kolonijna,quizy.
 • Leśne podchody, terenu poznanie, przeszkód pokonywanie.
 • Uczestnictwo w otwartych imprezach na terenie Jarosławca.
 • Pokaz tańca,pokaz cyrkowy lub teatralny ( zamiennie w turnusach).
 • Odwiedziny w Papugarni lub Motylarni ( płatne na miejscu ok.15 zł.).
 • Pyszne lody z Manufaktury Lodów ( płatne na miejscu ).
 • Dmuchańce.
 • Odkryty basen, boiska do gier zespołowych.
 • Ognisko z kiełbaskami.

 

 

Archertag /Lasertag - 65.00 zł.
Archerytag to zabawa podobna do paintballa / lasertaga, ale z wykorzystaniem łuków! To nowa dyscyplina sportu – rozgrywki drużynowe pomiędzy dmuchanymi przeszkodami, polegające na eliminacji przeciwników za pomocą bezpiecznych strzał z piankową konstrukcją. Ta gra łączy w sobie paintball`a, grę w dwa ognie oraz konkurs łuczniczy! Lasertag- paintball laserowy, całkowicie bezpieczna i bezbolesna zabawa będąca alternatywą dla paintballa.

Dolina Fantazji - 100.00 zł.
Zapraszamy do udziału w niezwykłej, pełnej przygód grze fabularnej, której akcja rozgrywa się w Wiosce Hobbitów. Waszym zadaniem podczas wyprawy przez ciemny las będzie bezpieczne dostarczenie jaja do gniazda Smauga. Dodatkowo drużyna weźmie udział w zwiedzaniu muzeum smoka oraz w grach i zabawach smoczych. Poczujcie się jak mieszkańcy Śródziemia i ruszajcie w trasę pełną przygód i emocji.

Fort MARIAN 80.00 zł.
Bardzo ciekawy zbiór eksponatów militarno - historycznych zgromadzony przez założyciela i pasjonata militariów. Zobaczymy tu wiele motocykli, broni różnego typu, mundurów wojskowych oraz pojazdów zarówno tych ciężkich gąsienicowych, jak i nieco mniejszego kalibru. Po muzeum oprowadza właściciel , opowiadając niesamowite historie i ciekawostki.

Gokarty ( Tor Kartingowy) - cena za 8 min.jazdy - 35.00 zł.
Zabawa dla chętnych na starym pasie lotniskowym ( wzrost uczestnika od 130 cm.). Konieczność posiadania lub zakupu kominiarki w cenie ok.5 zl.

Hakuna sup - 50.00 zł.
To nasze wyzwanie dla Was na tegoroczne lato! Połączenie deski surfingowej z kajakiem- MEGA zabawa! Pompowane deski zapewniają wygodę manewrowania oraz stabilność. Odpowiedniego balansowania i techniki nauczą Was instruktorzy podczas dwugodzinnego szkolenia. Pływamy w kamizelkach asekuracyjnych.Wystarczy deska z wiosłami i już poczujecie się jak na Hawajach!. Zajęcia odbywają się przy min.liczbie 20 uczestników

Park Edukacji Leonardia - 90.00 zł.
Nieważne, ile masz lat, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! W „Parku Gier” czeka na Ciebie około 100 różnych gier drewnianych z całego świata, np. balanser, rapido, fliper... W „Pracowni Leonarda” znajdziesz interaktywne modele oparte na wynalazkach Leonarda da Vinci – spróbuj je zbudować ze swoją grupą! Na „Placu Strzelniczym” można znaleźć kusze i kilka rodzajów katapult o różnym stopniu trudności. Tu jest SUPER!

Park Linowy Ju-Huu - 40.00 zł.
Park linowy przeznaczony głównie dla dzieci , składa się z trzech torów o różnej trudności. Trasy przebiegają na wysokości od 1 do 2,5 metra.

Rejs łodzią rybacką 30.00 zł.
Podczas półgodzinnego rejsu łodzią rybacko-wycieczkową można obserwować piękną plażę oraz malowniczy klif z zupełnie innej perspektywy.W trakcie rejsu, uczestnicy mogą dowiedzieć się wielu ciekawych faktów na temat pracy rybaków, zasadach łowienia ryb czy urządzeniach używanych w sterówce – zapewniających bezpieczeństwo i ułatwiających sterowanie łodzią.

Autokar za dopłatą wg rozkładu jazdy. Wyjazdy z Łodzi, Leszna, Piły, Torunia, Lublina, Warszawy, Poznania, Radomia, Wrocławia, Katowic, Gdańska, Kutna, Włocławka .

Uwagi do transportu:

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

 

miejsce adres wyjazd powrót cena
Dojazd własny OWK Marysieńka, 76-107 Jarosławiec ul. Bałtycka 1 19:00 08:00 0,00 zł.
Uwagi: Przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:00. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie.
Gdańsk Stacja Paliw, Złota Karczma, ul. Słowackiego 134, obok KFC Matarnia 15:00 13:00 150,00 zł.
Katowice Wyjazd: McDonalds, ul. Górnośląska Nr 55 róg ul. Ofiar Katynia (w kierunku na Wrocław), powrót: McDonalds, ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków). 06:30 20:30 210,00 zł.
Kutno /A1 Wyjazd: MOP Krzyżanów Wschód., powrót: MOP Krzyżanów Zachód 11:00 17:15 170,00 zł.
Leszno Wyjazd: McDonalds, Al. Konstytucji 3 Maja 3A (kierunek na Poznań)., powrót: Galeria Leszno (wejście), Al. Konstytucji 3 Maja 12 (kierunek na Wrocław) 10:00 16:00 190,00 zł.
Lublin Al.Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSiR. 05.00 23:00 210,00 zł.
Łódź Hipermarket E. Leclerc, Inflancka 45, przy stacji paliw Leclerc. 09.30 18:00 190,00 zł.
Piła Stacja Paliw, ul. Przemysłowa 23. 13:30 12:30 150,00 zł.
Poznań Auchan ul. Głogowska 432, przy skrzyż. A2 i drogi nr 5, przy McDonalds. 11:30 14:30 170,00 zł.
Radom Wyjazd: S7 MOP Zakrzew Wschód, powrót: MOP Zakrzew Zachód 06:00 21:30 190,00 zł.
Toruń /A1 Wyjazd: MOP „Nowa Wieś”, 3 km przed węzłem Toruń/Lubicz, tuż za bramkami opłat (kierunek na Gdańsk)., powrót: MOP „Nowa Wieś”, 3 km za węzłem Toruń/Lubicz, tuż przed bramkami opłat (kierunek na Łódź). 13:00 15:00 150,00 zł.
Warszawa Wyjazd: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej, powrót: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej. 07:00 20:00 190,00 zł.
Włocławek /A1 Wyjazd: MOP Machnacz Północ., powrót: MOP Machnacz Południe 11:00 16:45 150,00 zł.
Wrocław McDonald przy stacji BP, Al. Karkonoska 63. 09.00 18:00 210,00 zł.

UBEZPIECZENIE         

NNW –SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy Signal Iduna Polska – 90 zł/os- wariant standard lub 140 zł/os – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę *

Ogólne Warunki Uczestnictwa ubezpieczeń (do wglądu lub pobrania):

OWU NNW, OC na terenie Rzeczpospolitej Polskiej Signal Iduna
OWU Kosztów Imprezy Turystycznej "Bezpieczne Rezerwacje" Signal Iduna S.A.


*  Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania potwierdzonego diagnozą medyczną,  śmierci, obowiązkowej kwarantanny, izolacji, odmowy wpuszczenia na pokład samolotu / autokaru Ubezpieczonego lub współuczestnika podróży.

BON TURYSTYCZNY 500+

Rezerwując tę imprezę masz możliwość realizacji BONU TURYSTYCZNEGO.

UWAGI

Należy ze sobą zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, wygodne obuwie do pieszych wędrówek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik plażowy.

TRYB COVID-19 (obowiązuje do odwołania):

·          Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

·          Uczestnicy powinny być zaopatrzeni przez rodziców w maseczki na nos i usta do użycia podczas imprezy.

·          Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjnej.

·          Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia dodatkowych obostrzeń przez GIS, MZ i MEN.

Cena podstawowa obejmuje:

 • zakwaterowanie,  
 • wyżywienie,
 • opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną,
 • ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • program rekreacyjno-zabawowy wg opisu
 • składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł i do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł

Cena podstawowa nie obejmuje:

 • opłaty za transport,
 • dopłat do programów dodatkowych,
 • dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji Signal Iduna + 60 zł  – wariant standard; + 110 zł – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę.
 • dopłat za diety specjalne,
 1. Archertag /Lasertag: 65.00 PLN
 2. Dieta bezglutenowa: 220.00 PLN
 3. Dieta wegańska: 220.00 PLN
 4. Dolina Fantazji : 100.00 PLN
 5. Fort MARIAN: 80.00 PLN
 6. Gokarty ( Tor Kartingowy) za 8 min.jazdy: 35.00 PLN
 7. Hakuna Sup: 50.00 PLN
 8. Park Edukacji Leonardia: 90.00 PLN
 9. Park Linowy Ju-Huu: 40.00 PLN
 10. Rejs łodzią rybacką: 30.00 PLN
 11. rezygnuję z ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji: bez dopłaty
 12. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant rozszerzony o Covid19 i kwarantannę: 140.00 PLN
 13. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant standard: 90.00 PLN